English version
Witamy w poniedziałek, 26.10.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Sun Chemical prezentuje swoje rozwiązania w zakresie cyfrowego zadrukowywania tekstyliów podczas wirtualnych targów Innovate Textile & Apparel
 
Warszawa, 16.10.2020
Podczas odbywających się właśnie wirtualnych targów Innovate Textile & Apparel 2020 firma Sun Chemical prezentuje swoje doświadczenia w obszarze tworzenia atramentów inkjetowych w połączeniu z bogatą ofertą rynkową i wiedzą na temat cyfrowego druku na tekstyliach ze strony niedawno przejętej spółki Sensient Imaging Technologies. Mariaż ten ma zapewnić odpowiednie wsparcie dla już istniejących oraz przyszłych rozwiązań produktowych i innowacji technologicznych firmy, z myślą o coraz powszechniejszym wdrażaniu rozwiązań w zakresie cyfrowego zadrukowywania tkanin.

Podczas wirtualnej wystawy Sun Chemical prezentuje pełną gamę produktów przejętych wraz z zakupem firmy Sensient, w tym serie Xennia Amethyst, Xennia Agate i ElvaJet Opal, jak również niedawno wprowadzony na rynek ElvaJet Coral. Ten ostatni, jak zapewnia firma, cechuje niski wpływ na środowisko w kontekście zadrukowywanych nim tekstyliów; drukowanie ma tu bowiem miejsce bezpośrednio na warstwie poliestrowej, co umożliwia znaczącą redukcję generowanych odpadów, wody, energii oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery, w porównaniu tego procesu z innymi technikami cyfrowej aplikacji. Uzupełnieniem prezentowanej oferty są własne rozwiązania Sun Chemical: wysokowydajne cyfrowe farby pigmentowe do drukowania tekstyliów, oferujące – jak podkreśla firma – najwyższe standardy w kontekście kolorystyki, czasu schnięcia i parametrów drukowania.

„Sensient to firma, która osiągnęła pozycję czołowego gracza w kontekście rozwijania i produkcji innowacyjnych farb do druku cyfrowego. Jej doświadczenia i potencjał wytwórczy w obszarze tekstyliów – przy wsparciu ze strony Sun Chemical – pozwolą wzmocnić i zwiększyć jej ofertę skierowaną do naszych klientów i partnerów biznesowych – mówi Peter Saunders, Global Director w dziale Digital Business firmy Sun Chemical. – Dostrzegamy potencjał wzrostu jeżeli chodzi o rynek cyfrowego drukowania na tekstyliach, ale rozumiemy też oczekiwania względem wysokiej jakości proekologicznych rozwiązań dedykowanych temu segmentowi rynkowemu. Dzięki przejęciu Sensient Imaging Technologies możemy zapewnić klientom z całego świata dostęp do najlepszych w swojej klasie produktów, dedykowanych wszystkim aplikacjom tekstylnym”.

Poprzez udział w wirtualnych targach Innovate Textile & Apparel firma Sun Chemical chce też zademonstrować swoje nieustanne zaangażowanie na rynku cyfrowego drukowania na tekstyliach. Wydarzenie to ma być swego rodzaju platformą w zapewniającą klientom dostęp do informacji na temat niedawnego przejęcia Sensient Imaging Technologies, jak też możliwością zdalnych spotkań z ekspertami reprezentującymi obie firmy.

„Wirtualna wystawa to dla nas znakomity sposób, by zaprezentować pełną gamę naszych rozwiązań technologicznych oraz wartość dodaną, jaką oferujemy klientom z segmentu cyfrowego drukowania na tekstyliach – dodaje Edri Baggi, dyrektor ds. sprzedaży działu rozwiązań do cyfrowego druku na tekstyliach w firmie Sun Chemical. – Wobec obostrzeń związanych z podróżowaniem w czasie istniejącej pandemii, te wirtualne targi pozwolą nam podtrzymać kontakty z kluczowymi klientami, a jednocześnie zaprezentować swoją ofertę i nasze zaangażowanie w dostarczaniu wysokiej jakości, proekologicznych farb dla tej części rynku”.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie https://vts.wtin.com/

 

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Sun Chemical:
Sun Chemical Sp. z o.o.
Ul. Okólna 46 A, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. 0-22 761 51 00
Fax 0-22 761 51 15
E-mail: info@sunchemical.com
http://www.sunchemical.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika