English version
Witamy w niedzielę, 18.04.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Prezentacja firmy Sun Chemical podczas virtual.drupa 2021: proekologiczne farby do produkcji opakowań
  W dniach 20-23 kwietnia br. odbędzie się – po raz pierwszy – wirtualna edycja najważniejszych na świecie targów skierowanych do branży poligraficznej – drupa. W ramach virtual.drupa 2021 zaplanowano szereg inicjatyw i wydarzeń znanych z ich dotychczasowej, „konwencjonalnej” odsłony. Jednym z nich jest drupa cube – cykl konferencji, dedykowanych różnym aspektom produkcji poligraficznej. Gospodarzem jednej z nich będzie Peter Wülfert – Technical Director Sheetfed/OPV Offset Global w firmie Sun Chemical. 22 kwietnia o godz. 13:40 wystąpi on z prezentacją zatytułowaną „Farby drukarskie w świecie pełnym marek”. Udział w sesjach drupa cube, podobnie jak w całych „wirtualnych” targach drupa 20201, jest nieodpłatny. Niezbędna jest rejestracja na stronie https://virtual.drupa.de/ więcej »

 • Sun Chemical wprowadza na rynek zgodne z koncepcją zrównoważonego rozwoju farby offsetowe SunWave Lumina LED UV
  Sun Chemical poinformował o wprowadzeniu na europejski rynek udoskonalonej serii offsetowych farb arkuszowych SunWave Lumina UV LED. Tym samym firma pragnie podkreślić swoje zaangażowanie w tworzenie rozwiązań zgodnych z polityką zrównoważonego rozwoju oraz pozycję technologicznego lidera w obszarze farb utrwalanych promieniowaniami UV. więcej »

 • Sun Chemical tworzy Food & Nutrition Group
  Sun Chemical utworzył Grupę ds. Żywności i Żywienia (Food and Nutrition Group), która ma na celu poszerzyć już istniejącą wiedzę Sun Chemical i DIC Corporation w zakresie barwników i alg oraz dostarczać roztwory barwiące i składniki nutraceutyczne dla przemysłów suplementów diety, żywności i napojów. więcej »

 • Sun Chemical ogłasza podwyżkę cen na farby, lakiery (powłoki) oraz kleje w regionie EMEA
  Firma Sun Chemical poinformowała o wprowadzonej z dniem 1 marca br. podwyżce cen na liczne wyroby ze swojej oferty, dedykowane produkcji opakowań i drukowi arkuszowemu (farby, lakiery i kleje) i oferowane na rynkach Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki (region EMEA). więcej »

 • Kolejna „Gazela Biznesu” dla polskiego oddziału Sun Chemical
  Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu – wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz czwarty. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika