English version
Witamy we wtorek, 24.05.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical Platynowym Sponsorem kolejnej konferencji organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów
  W dniach 23-24 maja br. w hotelu Arche w Pile odbędzie się Konferencja Fleksografów 2022. Wydarzenie to – jak podkreślają nowe władze Polskiej Izby Fleksografów (PIF) – jest kontynuacją organizowanych przez nią dorocznie spotkań branżowych. Firma Sun Chemical, która od wielu lat aktywnie wspiera różne inicjatywy podejmowane przez PIF, będzie Platynowym Sponsorem tego wydarzenia. Jej przedstawiciele wygłoszą też dwa referaty, które w dużej mierze dotyczyć będą wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w branży poligraficznej, który – jak podkreśla firma - staje się jednym z priorytetów dla wielu drukarń, również tych koncentrujących się na produkcji opakowań i etykiet w technice fleksograficznej. więcej »

 • ElvaJet Onyx SB – kolejna nowość rynkowa firmy Sun Chemical skierowana na rynek zadrukowywania tekstyliów
  ElvaJet Onyx SB to nazwa nowej farby sublimacyjnej, jaką firma Sun Chemical wprowadziła na rynek z myślą o zadrukowywaniu podłoży tekstylnych w ploterach wielkoformatowych. Producent podkreśla, że łączy ona w sobie wysoką jakość i prostotę w użytkowaniu. więcej »

 • Sun Chemical na targach Fespa 2022 w Berlinie: szerokie portfolio rozwiązań do druku cyfrowego
  Podczas targów Fespa 2022, odbywających się w dniach 31 maja – 3 czerwca br. na terenach Messe Berlin, firma Sun Chemical wystąpi pod hasłem „Solutions in Motion”. Na stoisku nr A40 w pawilonie 6.2 zaprezentuje liczne rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane różnym aplikacjom końcowym i mające zwiększyć innowacyjność biznesów prowadzonych przez jej klientów. Wśród promowanych podczas wystawy produktów znajdą się m.in. atramenty inkjetowe do druku wielko- i superwielkoformatowego; farby do drukowania na tekstyliach; farby sitodrukowe i do zastosowań przemysłowych jak też rozwiązania z oferty SunJet – oddziału Sun Chemical i DIC, specjalizującego się w cyfrowym druku inkjetowym. więcej »

 • Kleje SunLam częścią projektu związanego z wprowadzeniem na rynek kompostowalnych opakowań drukowanych cyfrowo na maszynach HP Indigo
  Sun Chemical, wspólnie z partnerami technologicznymi – HP, Futamura i Mitsubishi Chemical, opracował koncepcję kompostowalnego opakowania, wykonanego z pojedynczych komponentów (podłoży, farb i kleju) i certyfikowanego przez czołowe organizacje testujące. więcej »

 • Farby SolvaWash FL firmy Sun Chemical z nagrodą 2022 FTA Sustainability Excellence Award za walory proekologiczne
  Jak podaje Sun Chemical, stworzona przez firmę seria farb fleksograficznych SolvaWash FL otrzymała honorowe wyróżnienie za innowacyjność w obszarze zrównoważonego rozwoju w tegorocznej edycji konkursu Sustainability Excellence Award, organizowanego przez stowarzyszenie FTA (Flexographic Technical Association). Jak podkreśla firma, jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju w przemyśle opakowaniowym. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika