English version
Witamy w piątek, 22.01.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Kolejna „Gazela Biznesu” dla polskiego oddziału Sun Chemical
  Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu – wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz czwarty. więcej »

 • Sun Chemical wzbogaca swój internetowy przewodnik w rozwiązywaniu problemów technicznych o dwa kolejne procesy poligraficzne
  Sun Chemical poinformował o wzbogaceniu swojego internetowego przewodnika rozwiązywania problemów technicznych (dostępnego na stronie http://inktsa.sunchemical.com/) o dwa kolejne procesy poligraficzne – druk coldsetowy oraz zadrukowywanie powierzchni metalowych. Narzędzie to uwzględnia szereg proponowanych przez firmę rozwiązań w zakresie wyzwań i trudności, na jakie napotkać mogą drukarze w drukarniach o różnym profilu produkcji. więcej »

 • Sun Chemical wśród partnerów i prelegentów Akademii Zarządzania Barwą 2020 Online: aplikacje i usługi SunColorBox w teorii i praktyce
  Akademia Zarządzania Barwą, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., to w tym roku kolejne branżowe spotkanie online, w którym w ostatnim czasie wzięła udział firma Sun Chemical. Tematem jej prezentacji podczas tego wydarzenia był zestaw aplikacji i usług, jakie oferuje swoim klientom pod wspólną nazwą SunColorBox. Sun Chemical był jednocześnie partnerem tej konferencji, która odbyła się 25 listopada br. i była dedykowana grafikom, fotografom, przedstawicielom studiów DTP i prepress oraz drukarń. więcej »

 • Sun Chemical przystępuje do Digital Watermarks Initiative HolyGrail 2.0 – inicjatywy stowarzyszenia AIM, dotyczącej upowszechnienia technologii cyfrowych znaków wodnych
  Sun Chemical poinformował o przystąpieniu do inicjatywy Digital Watermarks Initiative HolyGrail 2.0, za którą stoi AIM – Europejskie Stowarzyszenie Marek (European Brands Association). Tym samym firma dołącza do ponad 85 innych firm i organizacji, uczestniczących w pilotażowym projekcie, mającym na celu promocję szerszego zastosowania cyfrowych technologii nanoszenia znaków wodnych. Ma to przysłużyć się większej wydajności sortowania i poprawie recyklingu opakowań na obszarze Unii Europejskiej, a co za tym idzie – większemu dostosowaniu działań właścicieli marek do założeń gospodarki o obiegu zamkniętym. więcej »

 • Raport środowiskowy firmy Sun Chemical za rok 2019
  Sun Chemical ogłosił doroczne sprawozdanie na temat realizowanej przez tę firmę polityki zrównoważonego rozwoju – 2019 Corporate Sustainability Report. Podobnie jak w latach poprzednich, publikacja uwzględnia podejmowane przez nią działania środowiskowe, w kontekście rozwoju, produkcji i dystrybucji rozwiązań Sun Chemical. Raport prezentuje też przykłady współpracy firmy z jej klientami i partnerami biznesowymi, której celem jest wspieranie ich w osiąganiu wyznaczonych celów środowiskowych. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika