English version
Witamy w środę, 5.10.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical publikuje „Biuletyn regulacyjny – lato 2022”
  Firma Sun Chemical poinformowała o ukazaniu się „Biuletynu regulacyjnego – lato 2022”, skierowanego do jej klientów. Podobnie jak wcześniejsze tego typu publikacje, jest on dostępny na stronie internetowej www.sunchemical.com/regulatory-newsletters. więcej »

 • „Solutions in Motion”: Sun Chemical zaprezentował nowe i udoskonalone rozwiązania dla druku cyfrowego podczas targów Fespa 2022
  Po trzyletniej przerwie firma Sun Chemical ponownie zaprezentowała swoją kompleksową ofertę do cyfrowego druku wielkoformatowego na targach Fespa 2022. Pod hasłem „Solutions in Motion”, na pełnym wielobarwnych akcentów stoisku promowała przede wszystkim atramenty do druku wielko- i superwielkoformatowego z serii Streamline, farby dedykowane materiałom tekstylnym i zastosowaniom przemysłowym oraz rozwiązania marki SunJet. Jak podkreśla Krzysztof Ostrowski – reprezentujący na Fespie polski oddział Sun Chemical - zainteresowanie ofertą firmy skierowaną do ww. segmentów, jak też na rynek aplikacji przemysłowych, było bardzo duże. Jednym z tematów przewodnich obecności Sun Chemical na targach był opracowany przez firmę projekt „5R”, uwzględniający zgodność jej działań z zasadami polityki zrównoważonego rozwoju. więcej »

 • „Potęga „zrównoważonych” etykiet. Jak mogą w tym pomóc farby?” - Sun Chemical na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022
  Mark Walkling - Product Manager, ECP Packaging & Narrow Web Labels w firmie Sun Chemical, był jednym z prelegentów odbywającego się w dniach 9-10 czerwca br. Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2022. To wydarzenie od ponad 15 lat organizowane jest w ramach „Akademii Wiedzy” przez wydawnictwo Polski Drukarz. Prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, zatytułowana „Potęga zrównoważonych etykiet. Jak mogą pomóc w tym farby?”, w dużej mierze dotyczyła tematyki zrównoważonego rozwoju, który staje się w ostatnich latach niezmiernie istotnym elementem dla całej branży poligraficznej. Firma była partnerem tego wydarzenia, skierowanego do drukarń działających w segmencie druku wąskowstęgowego, przede wszystkim etykietowego. więcej »

 • Sun Chemical podsumowuje swój udział w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów
  Firma Sun Chemical po raz kolejny była platynowym sponsorem Konferencji Fleksografów, organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów. Tegoroczna jej edycja, w nieco zmienionej formule, była pierwszą z nowymi władzami tej organizacji. Przedstawiciele Sun Chemical wygłosili w jej trakcie dwie prezentacje, odnoszące się do zasad zrównoważonego rozwoju w kontekście rozwiązań stosowanych w branży poligraficznej. więcej »

 • Sun Chemical wzbogaca pakiet SunColorBox o moduł SunConnect, dedykowany produkcji na bazie tektury falistej
  Sun Chemical poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty SunConnect – kolejnego modułu wzbogacającego pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika