English version
Witamy w czwartek, 1.10.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical po raz kolejny sponsorem Forum Fleksograficznego organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów
  Polski oddział Sun Chemical po raz kolejny był platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego, odbywającego się w tym roku w dniach 14-15 września w Kazimierzu Dolnym, zorganizowanego przez Polską Izbę Fleksografów (PIF). Firma miała tu także dwa wystąpienia, dotyczące zrównoważonego rozwoju, które spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników. więcej »

 • Sun Chemical i DIC Corporation podpisują strategiczne porozumienie z firmą DuPont w zakresie rozwiązań do uzdatniania wody
  Sun Chemical, wraz ze swoją spółką macierzystą DIC Corporation, podpisał strategiczne porozumienie z firmą DuPont, którego nadrzędnym celem jest rozszerzenie globalnej sprzedaży modułów odgazowujących do uzdatniania wody. Na jego podstawie DuPont uzyskał od DIC wyłączność na sprzedaż oferowanych przez drugie z wymienionych przedsiębiorstw modułów odgazowujących, znajdujących zastosowanie w przemysłowych systemach uzdatniania wody. W efekcie DIC oczekuje znaczącego (dwukrotnego, biorąc pod uwagę lata fiskalne 2019 i – docelowo – 2021) wzrostu sprzedaży tego typu rozwiązań na obszarze Azji, USA i Europy. więcej »

 • Sun Chemical powołuje strategiczny komitet ds. zrównoważonego rozwoju na rynku opakowań
  Sun Chemical poinformował o powołaniu do życia Corporate Sustainability Committee (Komitetu ds. Korporacyjnej Polityki Zrównoważonego Rozwoju). Ma on w jeszcze większym stopniu prezentować podejście firmy do proekologicznych potrzeb rynku opakowaniowego i realizowanej z myślą o nim polityki zrównoważonego rozwoju. więcej »

 • Sun Chemical odnotowuje rosnącą sprzedaż w zakresie produktów dedykowanych sektorowi opakowań
  Polski oddział Sun Chemical – mimo obostrzeń związanych z ogólnoświatową pandemią – odnotowuje w ostatnim czasie wzrost sprzedaży w zakresie produktów dedykowanych produkcji opakowań. Jednocześnie firma podkreśla, że – pomimo niełatwej sytuacji na rynku – obroniła się przed kryzysem, zachowała ciągłość dostaw i zwiększyła sprzedaż w tym segmencie, co przełożyło się na wzrosty obrotów, realizowane przez jej klientów. więcej »

 • Sun Chemical i DIC Corporation przejmują dział farb do druku cyfrowego od Sensient Technologies Corporation
  Sun Chemical i jej spółka macierzysta – DIC Corporation - poinformowały o przejęciu 100% udziałów Sensient Imaging Technologies oraz innych, wybranych zasobów tego koncernu, związanych z produkcją farb. Transakcja ma zostać sfinalizowana w 2. kwartale br. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika