English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical rozszerza swoją ofertę w zakresie farb do druku arkuszowego, uwzględniających bezpośredni kontakt z żywnością
  Sun Chemical po raz kolejny rozszerzył swoją ofertę w obszarze rozwiązań do druku arkuszowego, skierowanego do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Portfolio firmy zostało wzbogacone o innowacyjny, "zielony" odcień niebieskiego pigmentu. Jak podkreśla producent, pigmenty te umożliwią projektantom opakowań i właścicielom marek korzystanie z szerszego gamutu kolorystycznego, bez kompromisu i naruszenia zgodności z przepisami i normami bezpieczeństwa żywności. więcej »

 • Sun Chemical na 17. Akademii Zarządzania Barwą: „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”
  Zestaw aplikacji i usług z obszaru color managementu, jakie pod wspólną nazwą SunColorBox oferuje firma Sun Chemical to narzędzie, które stosują już setki klientów z całego świata, m.in. z Polski. Tym razem korzyści związane z jego wdrożeniem poznali uczestnicy 17. Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej dorocznie przez firmę Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego Świat Druku). Sun Chemical znalazł się w gronie współorganizatorów i partnerów tego wydarzenia, odbywającego się w dniach 21-22 listopada br. w Warszawie. Felice Sciscioli, Colour Project Leader w europejskim oddziale firmy (wspierany przez Magdalenę Dziwiszek – Laboratory Manager i Krzysztofa Ostrowskiego – Product Managera), wystąpił tu z referatem zatytułowanym „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”. Z jej praktycznymi aspektami można było zapoznać się podczas sesji warsztatowej, w której z ramienia Sun Chemical wzięli udział Felice Sciscioli i Magdalena Dziwiszek. więcej »

 • Cradle-to-Cradle Innovations Institute przyznaje firmie Sun Chemical Certyfikaty Platynowy i Brązowy
  Firma Sun Chemical poinformowała, że jej farby graficzne do druku offsetowego uzyskały prestiżowe Certyfikaty Platynowy i Brązowy, przyznawane przez Cradle-to-Cradle Products Innovation Institute. Ta organizacja non-profit ustanawia globalne standardy dla produktów, które spełniają odpowiednie parametry względem bezpieczeństwa, cyrkularności i odpowiedzialności środowiskowej. więcej »

 • Sun Chemical Partnerem Strategicznym konferencji Art of Color i Mecenasem Gali Złotego Gryfa
  28 listopada br. w restauracji Saffron a’la Carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja konferencji Art of Color – Spotkanie Liderów. Wydarzenie jest organizowane przez Grupę MTP, przy współpracy z Polską Izbą Druku i Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Konferencję zwieńczy Gala Złotego Gryfa, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Polskiej Izby Druku na najlepszy produkt poligraficzny. Firma Sun Chemical wsparła oba wydarzenia w rolach Partnera Strategicznego konferencji Art of Color i Mecenasa Gali Złotego Gryfa. Podczas pierwszego z nich Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA w Sun Chemical wystąpi z prezentacją zatytułowaną „Przyszłość opakowań w kontekście założeń Europejskiego Zielonego Ładu”. więcej »

 • Sun Chemical wśród partnerów 17. Akademii Zarządzania Barwą
  Sun Chemical po raz kolejny będzie jednym z partnerów Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej w dniach 21-22 listopada br. w Warszawie przez firmę Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego Świat Druku). Podczas odbywającego się po raz osiemnasty wydarzenia Felice Sciscioli, Colour Project Leader w europejskim oddziale Sun Chemical wystąpi z referatem zatytułowanym „Cyfrowe zarządzanie kolorem przy użyciu platformy SunColorBox”. Z kolei praktyczne aspekty związane z użytkowaniem poszczególnych jej modułów przedstawią podczas towarzyszących konferencji warsztatów Magdalena Dziwiszek – Laboratory Manager i Maciej Pilczuk – Technical Manager w polskim oddziale firmy. Sun Chemical będzie miał też stoisko w ramach wystawy technologicznej stanowiącej integralną część wydarzenia. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika