English version
Witamy w poniedziałek, 17.06.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical po raz kolejny sponsorem Forum Fleksograficznego organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów
  Polski oddział Sun Chemical po raz kolejny już wziął udział w Forum Fleksograficznym, zorganizowanym przez Polską Izbę Fleksografów (PIF). Kolejny raz był platynowym sponsorem wydarzenia, jakie miało miejsce we Wrocławiu w dniach 3-4 czerwca. Podczas niego miała miejsce również prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, dotycząca polityki zrównoważonego rozwoju, realizowanej przez firmę. więcej »

 • Sun Chemical partnerem 42. Poligraficznych Konfrontacji poświęconych wielkoformatowemu drukowaniu cyfrowemu
  23 maja br. w siedzibie Fundacji im. Stefana Batorego w Warszawie odbyły się 42. Poligraficzne Konfrontacje przebiegające pod hasłem „Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową”. Wzięli w nich udział przedstawiciele drukarń i firm produkcyjnych, jak również dostawcy związani z tym segmentem rynku. Ci ostatni wystąpili również w jako partnerzy spotkania – jednym z nich była firma Sun Chemical. Krzysztof Ostrowski – Sales Manager w jej polskim oddziale, wystąpił podczas konferencji z referatem zatytułowanym „Farba do druku wielkoformatowego – wymagania i właściwości”. więcej »

 • Sun Chemical na targach Fespa 2019: liczne nowości w ofercie, rosnące zainteresowania rozwiązaniami do zadrukowywania tekstyliów
  Podczas targów Fespa 2019, jakie odbywały się w dniach 14-17 maja br. w Monachium, firma Sun Chemical zaprezentowała szeroką ofertę produktów dedykowanych różnorodnym zastosowaniom rynkowym. Znalazły się wśród nich m.in. nowe farby sublimacyjne i pigmentowe do zadrukowywania tekstyliów (których udział w cyfrowym portfolio firmy systematycznie rośnie), nowa farba UML (wolna od GBL) skierowana na rynek solwentowego druku wielkoformatowego oraz firmowana przez SunJet (oddział Sun Chemical, specjalizujący się w rozwiązaniach inkjetowych UV) seria produktów do uzyskiwania efektów specjalnych. Na targach promowane były również lakiery do uszlachetniania opakowań zadrukowanych w technologii cyfrowej oraz rozwiązania do zastosowań sitodrukowych i przemysłowych. więcej »

 • Sun Chemical zapowiada podwyżkę cen na utrwalane energią farby i lakiery UV oraz na lakiery wodne i solwentowe
  Warszawa, 18.04.2019 Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe. więcej »

 • Sun Chemical przystępuje do konsorcjum CEFLEX
  Firma Sun Chemical poinformowała o przystąpieniu do CEFLEX – europejskiego konsorcjum zrzeszającego przedsiębiorstwa i organizacje reprezentujące branżę opakowań giętkich. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie procesu przekazywania do recyklingu stale rosnącej ilości opakowań konsumenckich, jakie pojawiają się na rynku. Kierownictwo Sun Chemical zakłada, że firma będzie aktywnie uczestniczyć w pracach konsorcjum, oferując swoje globalne zasoby badawczo-rozwojowe we wspieraniu tego projektu, ważnego dla przyszłego kształtu całej branży opakowań giętkich. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika