English version
Witamy w sobotę, 25.03.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Rozwiązania Sun Chemical do drukowania tekstyliów na stoisku firmy Sico Print Solutions podczas targów Promo Show 2023
  W dniach 8-9 lutego br. w warszawskim centrum wystawienniczym Expo XXI odbywały się targi Promo Show 2023. Wśród ich wystawców po raz pierwszy znalazła się firma Sico Print Solutions – dystrybutor rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego. Posiada ona w swojej ofercie m.in. atramenty inkjetowe Sun Chemical przeznaczone do zadrukowywania tekstyliów. Targi Promo Show stały się znakomitą okazją do zaprezentowania jej portfolio w tym zakresie, znacznie rozbudowanego po przejęciu przez Sun Chemical marki Sensient Imaging Technologies (reprezentowanej od wielu lat w Polsce przez Sico Print Solutions). więcej »

 • Rozwiązania Sun Chemical do druku cyfrowego i wielkoformatowego na stoisku firmy Atler podczas targów RemaDays Warsaw 2023
  Wśród wystawców tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw 2023 znalazła się po raz kolejny firma Atler. Przedsiębiorstwo, będące polskim przedstawicielem wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego, mogło pochwalić się jednym z największych stoisk w hali F, dedykowanej rozwiązaniom z obszaru poligrafii i reklamy. Jedną z nich jest Sun Chemical – największy na świecie producent farb, lakierów i powłok stosowanych m.in. w poligrafii. Atler od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Sun Chemical dedykowanych cyfrowej produkcji wielkoformatowej. Odwiedzając targowe stoisko, można było zapoznać się z jej bogatym portfolio w tym obszarze – wybrane atramenty Sun Chemical (m.in. ze specjalistycznej serii Streamline ATR, dostępnej wyłącznie w ofercie firmy Atler) były tu wykorzystywane do odbywających się codziennie prezentacji kilku ploterów prezentowanych przez Atler podczas wszystkich dni targowych. więcej »

 • Cele środowiskowe Sun Chemical i DIC Corporation względem redukcji emitowanych gazów cieplarnianych zatwierdzone przez Science Based Targets
  Sun Chemical poinformował, że przyjęte przez firmę – jak też DIC Corporation (spółkę-matkę) – cele środowiskowe dotyczące ograniczenia emisji gazów cieplarnianych powstałych przy działalności obu podmiotów - uzyskały aprobatę ze strony Science Based Targets (SBTi). Oznacza to, że spełniają one wymogi organów nadzorujących tę inicjatywę w kontekście limitu emisji CO2, pozwalającego na ograniczenie globalnego ocieplenia. Cele SBTi zakładają utrzymanie globalnego wzrostu temperatury poniżej 2°C w porównaniu do poziomu z tzw. epoki przedindustrialnej. więcej »

 • Sun Chemical na targach InPrint 2023: szerokie spektrum rozwiązań poligraficznych do zastosowań przemysłowych
  Druk funkcjonalny, aplikacje przemysłowe, druki specjalne – m.in. z myślą o tego rodzaju zastosowaniach Sun Chemical zaprezentuje swoją bogatą ofertę podczas targów InPrint. Wystawa odbędzie się w Monachium, na terenach Munich Messe, w dniach 14-16 marca br. Firma będzie na nich obecna na stoisku 2100 w pawilonie B6. więcej »

 • Promo Show 2023: rozwiązania inkjetowe Sun Chemical do drukowania tekstyliów na stoisku firmy Sico Print Solutions
  Wśród wystawców targów Promo Show, odbywających się w dniach 8-9 lutego br. w centrum wystawienniczym Expo XXI w Warszawie znajdzie się firma Sico Print Solutions. Na jej stoisku (nr E2 w pawilonie 3) będą promowane m.in. rozwiązania Sun Chemical, skierowane na rynek sublimacyjnego druku inkjetowego na różnego rodzaju materiałach tekstylnych. Są one wykorzystywane w branżach odzieżowej (m.in. odzieży sportowej), wyposażenia wnętrz czy meblowej jak i w produkcji reklamowej typu indoor oraz outdoor. Ta część oferty północnoamerykańskiego producenta została jakiś czas temu wzbogacona o portfolio Sensient Imaging Technologies – firmy przejętej przez Sun Chemical, będącej producentem i dostawcą farb do druku cyfrowego. O możliwościach i aplikacjach, w jakich znajdują one zastosowanie, będzie można dowiedzieć się odwiedzając stoisko Sico Print Solutions więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika