English version
Witamy w poniedziałek, 17.12.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical podnosi ceny farb ciekłych oferowanych na rynku europejskim
  Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim. więcej »

 • Sun Chemical informuje o globalnej dostępności arkuszowych farb offsetowych SunLit Publish
  W ślad za udanym wprowadzeniem SunLit Publish na rynki wybranych krajów Europy, firma Sun Chemical poinformowała o globalnej dostępności tej nowej serii arkuszowych farb offsetowych klasy premium, dedykowanych produkcji akcydensowej. więcej »

 • Luminescence Sun Chemical Security członkiem stowarzyszenia International Currency Association
  Luminescence Sun Chemical Security, produkująca zaawansowane rozwiązania znajdujące zastosowanie m.in. przy produkcji banknotów, stała się członkiem International Currency Association (ICA). Ta organizacja non-profit zajmuje się szeroko rozumianą unifikacją różnych dostawców, działających na międzynarodowym rynku walutowym. Jej nadrzędnym celem jest wspieranie i promowanie globalnej roli spełnianej przez waluty. ICA dostarcza swoim członkom istotnych informacji rynkowych, m.in. w kontekście zmian politycznych i technologicznych wpływających na całą branże. Stanowi też forum wymiany wiedzy, oferując udział w komitetach eksperckich i zebraniach środowiskowych, poświęconych tej tematyce. więcej »

 • 200 lat innowacji: nowe rozwiązania opakowaniowe Sun Chemical na targach Pack Expo 2018
  Podczas targów Pack Expo 2018, odbywających się w dniach 14-17 października br. w centrum wystawienniczym McCormick Place w Chicago, Sun Chemical zaprezentuje (na stoisku nr 8856) swoje najnowsze rozwiązania dedykowane branży opakowań. Firma weźmie też aktywny udział w towarzyszących temu wydarzeniu panelach, prezentując na jednym z nich stworzone przez siebie farby UV i EB. więcej »

 • Raport środowiskowy firmy Sun Chemical za 2017 rok
  Sun Chemical opublikował doroczny raport na temat efektów realizowanej przez koncern polityki zrównoważonego rozwoju – Sustainability Report 2017. Zawiera on szczegółowe informacje na temat podejmowanych przez firmę działań, m.in. w zakresie większego zastosowania biosurowców; prezentuje też pozytywne efekty przyjętych przez Sun Chemical założeń w kontekście szeroko rozumianej proekologiczności. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika