English version
Witamy w niedzielę, 29.03.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical a epidemia koronawirusa: kolejne informacje ze strony firmy w sprawie zabezpieczenia łańcucha dostaw
  Sun Chemical opublikował kolejny komunikat skierowany do jej klientów i partnerów biznesowych, związany z wciąż rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa (znanego również pod nazwą COVID-19). Jeffrey Shaw, Chief Supply Chain Officer, zapewnia w nim o monitorowaniu stale zmieniającej się sytuacji gospodarczej oraz jej wpływu na globalny łańcuch dostaw, realizowanych przez Sun Chemical. więcej »

 • Sun Chemical i zabezpieczenie dostaw a epidemia koronawirusa: nowe dane, ważne informacje dla klientów firmy
  W związku z faktem, że epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się na kolejne kraje i regiony świata, Sun Chemical wprowadził szczegółową analizę swoich stanów magazynowych obejmujących kluczowe dla firmy półprodukty, surowce oraz finalne wyroby. więcej »

 • Prezentacje nowych rozwiązań Sun Chemical dla branży cyfrowego druku wielkoformatowego podczas targów RemaDays Warsaw 2020
  Odbywające się niedawno targi RemaDays Warsaw 2020 były kolejną już okazją do prezentacji rozwiązań Sun Chemical dedykowanych branży wielkoformatowego druku cyfrowego. Znalazły się wśród nich nowości w ofercie firmy: farby pigmentowe Streamline APY oraz atramenty UV, oferowane – poza wersją OEM – także pod marką własną. Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji tej wystawy, pojawiła się na niej w towarzystwie swoich autoryzowanych dystrybutorów. W tym roku były to firmy E-Ploter, Plotexpert oraz Zinart. Jej rozwiązania były też promowane na stoisku innego autoryzowanego dealera Sun Chemical – firmy Atler. więcej »

 • Polski oddział Sun Chemical uhonorowany prestiżowymi nagrodami Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa
  Polski oddział Sun Chemical – po raz kolejny już – otrzymał dwa prestiżowe tytuły: Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa. To dowód uznania dla rodzimej filii tego globalnego producenta farb, lakierów, powłok i innych rozwiązań materiałowych, wykorzystywanych w wielu segmentach rynku poligraficznego, jak też w innych branżach. więcej »

 • Sun Chemical wprowadza monitoring łańcucha dostaw w związku z epidemią koronawirusa
  W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, firma Sun Chemical podjęła decyzję o objęciu monitoringiem wszystkich elementów składających się na jej łańcuch dostaw, ze szczególnym uwzględnieniem działań realizowanych przez dostawców surowców, pośredników oraz firmy logistyczne. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika