English version
Witamy w sobotę, 23.02.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical podejmuje współpracę z firmą HAVI
  Sun Chemical poinformował o nawiązaniu współpracy z HAVI – globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych, wdrażającym i optymalizującym działania związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw (także w kontekście stosowanych opakowań) dla czołowych marek z branży spożywczej i restauracyjnej. Celem podjętego partnerstwa jest powszechne wprowadzenie na rynek wodnych, proekologicznych farb SunVisto AquaGreen. więcej »

 • Sun Chemical zaprezentuje rozwiązania bioodnawialne na konferencji Sustainability in Packaging 2019
  Bioodnawialne rozwiązania – takie jak wodne, proekologiczne farby SunVisto AquaGreem – znajdą się w centrum ekspozycji, planowanej przez firmę Sun Chemical z myślą o konferencji Sustainability in Packaging 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 marca br. w Chicago. więcej »

 • Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2019
  Po raz kolejny już wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, jakie odbywać się będą w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się firma Sun Chemical. Na wspólnym stoisku (numer L8 w hali F) z firmami Zinart, E-Ploter i Service Call (jego dystrybutorami) prezentować będzie rozwiązania ze swojej bogatej oferty, dedykowane przede drukowi cyfrowemu oraz sitodrukowi. więcej »

 • Sun Chemical podnosi ceny farb ciekłych oferowanych na rynku europejskim
  Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim. więcej »

 • Sun Chemical informuje o globalnej dostępności arkuszowych farb offsetowych SunLit Publish
  W ślad za udanym wprowadzeniem SunLit Publish na rynki wybranych krajów Europy, firma Sun Chemical poinformowała o globalnej dostępności tej nowej serii arkuszowych farb offsetowych klasy premium, dedykowanych produkcji akcydensowej. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika