English version
Witamy w niedzielę, 21.04.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical zapowiada podwyżkę cen na utrwalane energią farby i lakiery UV oraz na lakiery wodne i solwentowe
  Warszawa, 18.04.2019 Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe. więcej »

 • Sun Chemical przystępuje do konsorcjum CEFLEX
  Firma Sun Chemical poinformowała o przystąpieniu do CEFLEX – europejskiego konsorcjum zrzeszającego przedsiębiorstwa i organizacje reprezentujące branżę opakowań giętkich. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie procesu przekazywania do recyklingu stale rosnącej ilości opakowań konsumenckich, jakie pojawiają się na rynku. Kierownictwo Sun Chemical zakłada, że firma będzie aktywnie uczestniczyć w pracach konsorcjum, oferując swoje globalne zasoby badawczo-rozwojowe we wspieraniu tego projektu, ważnego dla przyszłego kształtu całej branży opakowań giętkich. więcej »

 • Eksperci z firmy Sun Chemical wśród prelegentów European Coatings Show 2019
  Firma Sun Chemical wzięła aktywny udział w zakończonych niedawno targach European Coatings Show, odbywających się w dniach 19-21 marca w Norymberdze. Jej eksperci wygłosili kilka referatów w ramach towarzyszących wystawie sesji technicznych. Targi były też okazją do zademonstrowania wiedzy technologicznej i wieloletnich doświadczeń Sun Chemical w obszarze produkcji pigmentów i żywic przemysłowych. więcej »

 • Rozwiązania firmy Sun Chemical w zakresie dekorowania szkła na targach Deco’19
  Podczas targów Deco’19, jakie odbywać się będą w dniach 6-7 kwietnia br. w Indianapolis (USA) firma Sun Chemical zaprezentuje (na stoisku nr 208) szerokie portfolio produktów dedykowanych zadrukowywaniu i uszlachetnianiu szkła. Znajdą się wśród nich m.in.: organiczne farby sitodrukowe, primery w spreju, rozwiązania do wstępnego przygotowania oraz wykańczania podłoży oraz produkty umożliwiające uzyskiwanie efektów specjalnych. więcej »

 • Sun Chemical na konferencji Advanced Functional & Industrial Printing 2019
  Sun Chemical znajdzie się wśród uczestników i wystawców organizowanej przez stowarzyszenie ESMA konferencji Advanced Functional & Industrial Printing (AFIP) 2019, odbywającej się w dniach 27-28 marca br. w hotelu Radisson Blu Scandinavia w Düsseldorfie. Podczas dwudniowego wydarzenia firma zaprezentuje farby, atramenty i lakiery do zastosowań funkcjonalnych i przemysłowych z użyciem technologii cyfrowej oraz sitodrukowej. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika