English version
Witamy we wtorek, 19.10.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sun Chemical nawiązuje współpracę z GMG Color w obszarze cyfrowego tworzenia wzorców kolorystycznych
  Sun Chemical poinformował o nawiązaniu współpracy z GMG Color – firmą specjalizującą się w technologii zarządzania barwą. Jej celem jest stworzenie nowego rozwiązania do cyfrowych wydruków próbnych, mającego zastosowanie przy produkcji wzorników kolorystycznych. W związku z tym rozwiązanie firmy GMG - GMG ColorCard - będzie globalnie dostępne jako część usługi SunDigiProof, w ramach oferowanego przez Sun Chemical pakietu SunColorBox. więcej »

 • Sun Chemical i Epple rozszerzają swoją paletę farb do opakowań mających bezpośredni kontakt z żywnością: seria SunPak DirectFood Plus już dostępna w Europie
  Firma Sun Chemical poinformowała, że seria farb SunPak, dedykowanych rozwiązaniom opakowaniowym mającym bezpośredni kontakt z żywnością (DFC), została wzbogacona o SunPak DirectFood Plus – farbę przeznaczoną do zadrukowywania podłoży kartonowych w technice offsetu arkuszowego. więcej »

 • Sun Chemical platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego organizowanego przez Polską Izbę Fleksografów
  Po raz kolejny Sun Chemical został platynowym sponsorem Forum Fleksograficznego, które od lat organizuje Polska Izba Fleksografów (PIF). Podczas wydarzenia przedstawiciel tej firmy – Colin Smith, pełniący funkcję European Product Managera - wystąpił z prezentacją zatytułowaną „Utrzymanie wydajności procesu druku w szybko zmieniającym się świecie”. Forum odbyło się w dniach 13-14 września br. w Kazimierzu Dolnym. więcej »

 • Sun Chemical i drukarnia Hadepol Flexo wspierają sportowców
  Mistrzostwo Polski Jachtów Kabinowych w tegorocznej XXVII edycji tych mistrzostw, w klasie T2 zdobyła załoga wspierana przez firmy Sun Chemical i drukarnię Hadepol Flexo - Tomasz Kopytko i Paweł Łazarz. Tym samym obroniła ona swój mistrzowski tytuł z 2019 roku. więcej »

 • Sun Chemical podnosi ceny farb, lakierów i klejów w regionie EMEA
  Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 1 października br. – cen na wszystkie produkty (farby, lakiery, chemię i kleje) dedykowane produkcji opakowań, komercyjnemu drukowi arkuszowemu oraz publikacyjnemu, które oferowane są na rynkach Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki (region EMEA). więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika