English version
Witamy w niedzielę, 24.09.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Kolbus na targach CCE International 2023 – prezentacja nowej maszyny Boxmaker BX Motion z modułem druku cyfrowego
  Wśród wystawców targów CCE International, odbywających się w dniach 14-16 marca br. w Monachium, znajdzie się po raz kolejny firma Kolbus. Na jej stoisku (nr 2740 w pawilonie B6) prezentowane będzie premierowe rozwiązanie z jej oferty, dedykowane produkcji opakowań z tektury falistej. Maszyna Boxmaker BX Motion, bo o niej mowa, jest dodatkowo wyposażona w zintegrowany moduł druku cyfrowego. Z myślą o gościach targowych z Polski na stoisku przez cały okres trwania targów będą obecni przedstawiciele firmy Introzap (wyłącznego przedstawiciela marki Kolbus w naszym kraju). Zainteresowani przyjazdem do Monachium proszeni są o kontakt e-mailowy (jszafranek@introzap.pl) – oprócz szczegółowych informacji otrzymają oni vouchery, uprawniające do nieodpłatnego wejścia na targi. więcej »

 • Introzap na konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”: nowe rozwiązania firmy Kolbus do produkcji opakowań z tektury falistej i litej
  Introzap Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel firmy Kolbus GmbH & Co. KG w Polsce – po debiucie w roli partnera poprzedniej edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” dołączyła w tym roku do grona jej współorganizatorów. Spotkanie zostało zorganizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz w dniach 8-9 września br. w hotelu Klimczok w Szczyrku, a wzięło w nim udział ponad 170 osób. Anna Moryson-Stolarczyk – prezes zarządu Introzap i Adam Kokoszka – przedstawiciel handlowy w tej firmie, znaleźli się wśród prelegentów konferencji. Zaprezentowali oni ofertę firm Introzap i Kolbus, skierowaną do segmentu opakowań (ze szczególnym uwzględnieniem tych wykonanych na bazie tektury falistej), w tym wprowadzoną niedawno na rynek sztancę rotacyjną z drukiem fleksograficznym – RD115S. Z ofertą przedsiębiorstwa można było się zapoznać również odwiedzając jego stoisko w ramach mini wystawy towarzyszącej konferencji. więcej »

 • Kolbus RD115S – nowa sztanca rotacyjna z drukiem fleksograficznym już w ofercie firmy Introzap
  Firma Introzap – wyłączny przedstawiciel marki Kolbus w Polsce – sukcesywnie wzbogaca swoją ofertę o kolejne rozwiązania dedykowane produkcji opakowań. Jej oferta w tym zakresie została rozszerzona o sztancę rotacyjną RD115S, która może zostać wyposażona w nawet osiem zespołów drukujących w technice fleksograficznej. To innowacyjne rozwiązanie, opracowane przez firmę Kolbus, jest skierowane do drukarń i producentów opakowań na bazie tektury falistej. Z pracą urządzenia można zapoznać się oglądając materiał wideo zamieszczony na kanale firmy Kolbus w serwisie YouTube: https://youtu.be/ucGLdpOi3mU. więcej »

 • Introzap wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania marki Kolbus dedykowane produkcji opakowań z tektury litej
  W ostatnim czasie oferta firmy Introzap – wyłącznego przedstawiciela marki Kolbus w Polsce – została rozszerzona o kolejne rozwiązania tego niemieckiego producenta, przeznaczone do produkcji opakowań na bazie tektury litej. Pierwszym z nich jest Box Line Taper (BLT 200) do zautomatyzowanej produkcji pudełek z przyciętych i nieoklejonych formatek tektury. Może być ono połączone w linii z urządzeniem Box Line Wrapper (BLW 200), do formowania i oklejania wykrojonych formatek. To druga nowość w ofercie firmy Kolbus. Została ona wyróżniona niedawno nagrodą German Packaging Award 2021 w kategorii „Maszyny do produkcji opakowań”, przyznawaną przez Niemiecki Instytut Opakowań. więcej »

 • Introzap podsumowuje targi Packaging Innovations: promocja rozwiązań marki Kolbus dedykowanych produkcji opakowań tekturowych
  Targi Packaging Innovations 2019, odbywające się w dniach 2-3 kwietnia br., były kolejną w ostatnich miesiącach imprezą branżową, na której firma Introzap promowała zaawansowane rozwiązania marki Kolbus (której jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce), przeznaczone do produkcji opakowań z tektury litej i falistej. Jak podkreślają jej przedstawiciele obecni na warszawskiej wystawie, w naszym kraju rośnie zainteresowanie zarówno samymi maszynami tego typu, jak też asortymentem, jaki można wytwarzać przy ich użyciu . więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika