English version
Witamy w środę, 21.08.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Lesko Engineering na targach Labelexpo Europe 2017: w elastyczności siła
  „Power of Flexibility” czyli „Siła elastyczności” – ten slogan przyświecający działalności firmy Lesko Engineering stanowił również motto jej obecności na wrześniowych targach Labelexpo Europe. Polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży fleksograficznej po raz pierwszy pojawił się na brukselskiej wystawie pod własną marką, prezentując kilka zaawansowanych urządzeń ze swojego bogatego portfolio, a także maszynę zbudowaną w kooperacji z holenderską firmą Rietstack i znajdującą się w jej ofercie. Przewijarka marki Lesko pracowała również na stoisku AVT – izraelskiego producenta systemów do inspekcji wstęgi. Warto nadmienić, że wcześniej – tj. od 2005 roku, rozwiązania projektowane i wytwarzane przez Lesko Engineering były prezentowane na Labelexpo Europe pod marką ich ówczesnego dystrybutora. więcej »

 • Lesko Engineering: strategiczne zmiany w globalnej sprzedaży
  Ostatnie miesiące ub.r. przyniosły istotne zmiany w globalnej strategii sprzedaży dedykowanych rozwiązań dla branży fleksograficznej, produkowanych przez firmę Lesko Engineering. Oferowane dotychczas poza Polską pod inną marką, są one obecnie dostępne we wszystkich krajach pod nazwą Lesko Engineering. Firma zapowiada rozbudowę globalnej sieci sprzedaży w oparciu o autoryzowanych dealerów, działających na poszczególnych rynkach. W naszym kraju jej rozwiązania oferowane są – jak dotychczas – bezpośrednio oraz poprzez partnera handlowego – firmę System P. więcej »

 • Złoty Medal targów Poligrafia 2009 dla systemu SKD 400 firmy Lesko Engineering
  Targi Poligrafia 2009, odbywające się w dniach 21-24 kwietnia w Poznaniu, okazały się dużym sukcesem dla firmy Lesko Engineering. Jej stoisko było licznie odwiedzane przez obecnych i potencjalnych klientów zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami tego polskiego producenta, z których jedno – maszyna do konfekcjonowania z systemem inspekcji etykiet SKD 400 – zostało uhonorowane Złotym Medalem. Warto przypomnieć, że podobnym wyróżnieniem, przyznawanym w ramach targów Taropak, firma Lesko Engineering została nagrodzona już w 2006 roku. więcej »

 • Premierowa prezentacja firmy Lesko Engineering na targach Poligrafia 2009
  Podczas targów Poligrafia 2009, odbywających się w dniach 21-24 kwietnia w Poznaniu, firma Lesko Engineering, polski producent maszyn do wytwarzania i konfekcjonowania etykiet oraz urządzeń wspomagających te procesy, zaprezentuje własnej produkcji przewijarkę typu RLS, wyposażoną w system kontroli jakości etykiet ALIS L2 stworzony przez firmę Nikka Research. Będzie to premierowa prezentacja tego rodzaju rozwiązania na polskim rynku, będącego jednocześnie kolejną, stworzoną przez Lesko Engineering maszyną do pełnej inspekcji etykiet. więcej »

 • Złoty Medal targów Taropak 2006 dla przewijarki RLS 271 firmy Lesko Engineering
  Podczas odbywających się w dniach 18-20 września w Poznaniu jubileuszowych 25. targów Taropak tradycyjnie już wręczono Złote Medale produktom charakteryzującym się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i prezentującym wysoki poziom jakości. Wśród uhonorowanych wyrobów znalazła się przewijarka RLS 271 wyprodukowana przez polską firmę Lesko Engineering. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika