English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Sukces firm Lesko Engineering i Rietstack na targach Labelexpo Europe 2019: światowe premiery, nowe kontrakty, liczne rozmowy handlowe
  Tegoroczna edycja targów Labelexpo Europe była drugą, na której Lesko Engineering – polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży druku wąskowstęgowego – pojawił się pod własną marką, dzieląc stoisko ze swoim holenderskim partnerem biznesowym i technologicznym – firmą Rietstack. Zaprezentowane zostały na nim m.in. dwa premierowe rozwiązania zaprojektowane i zbudowane wspólnie przez obie firmy – do przetwarzania etykiet shrink sleeve oraz semirotacyjnego sztancowania etykiet IML. Maszyny zostały oficjalnie zakontraktowane podczas targów przez klientów z Polski i Belgii. Dużym zainteresowaniem licznych gości targowych cieszyły się także urządzenia prezentowane na Labelexpo Europe 2019 pod marką Lesko: dedykowane wykańczaniu etykiet drukowanych w technologii cyfrowej oraz przeznaczone do przewijania wstęgi wraz z jej pełną inspekcją. Co więcej, firma nawiązała podczas wystawy współpracę z kolejnymi partnerami handlowymi, znacząco rozwijając swoją międzynarodową sieć sprzedaży. więcej »

 • Lesko Engineering na targach Labelexpo Europe 2019: nowe rozwiązania w zakresie przetwarzania i konfekcjonowania etykiet
  Lesko Engineering – polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży fleksograficznej – już po raz drugi pojawi się na targach Labelexpo Europe pod własnym szyldem. Zaprezentuje swoją ofertę na wspólnym stoisku (nr A43 w pawilonie 11) z holenderskim partnerem biznesowym – firmą Rietstack. Jak zapowiadają przedstawiciele Lesko Engineering, znajdą się na nim cztery rozwiązania (w tym urządzenie powstałe w kooperacji z Rietstack), z czego dwa będą miały swoją światową premierę. więcej »

 • Lesko Engineering na targach Labelexpo Europe 2017: w elastyczności siła
  „Power of Flexibility” czyli „Siła elastyczności” – ten slogan przyświecający działalności firmy Lesko Engineering stanowił również motto jej obecności na wrześniowych targach Labelexpo Europe. Polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży fleksograficznej po raz pierwszy pojawił się na brukselskiej wystawie pod własną marką, prezentując kilka zaawansowanych urządzeń ze swojego bogatego portfolio, a także maszynę zbudowaną w kooperacji z holenderską firmą Rietstack i znajdującą się w jej ofercie. Przewijarka marki Lesko pracowała również na stoisku AVT – izraelskiego producenta systemów do inspekcji wstęgi. Warto nadmienić, że wcześniej – tj. od 2005 roku, rozwiązania projektowane i wytwarzane przez Lesko Engineering były prezentowane na Labelexpo Europe pod marką ich ówczesnego dystrybutora. więcej »

 • Lesko Engineering: strategiczne zmiany w globalnej sprzedaży
  Ostatnie miesiące ub.r. przyniosły istotne zmiany w globalnej strategii sprzedaży dedykowanych rozwiązań dla branży fleksograficznej, produkowanych przez firmę Lesko Engineering. Oferowane dotychczas poza Polską pod inną marką, są one obecnie dostępne we wszystkich krajach pod nazwą Lesko Engineering. Firma zapowiada rozbudowę globalnej sieci sprzedaży w oparciu o autoryzowanych dealerów, działających na poszczególnych rynkach. W naszym kraju jej rozwiązania oferowane są – jak dotychczas – bezpośrednio oraz poprzez partnera handlowego – firmę System P. więcej »

 • Złoty Medal targów Poligrafia 2009 dla systemu SKD 400 firmy Lesko Engineering
  Targi Poligrafia 2009, odbywające się w dniach 21-24 kwietnia w Poznaniu, okazały się dużym sukcesem dla firmy Lesko Engineering. Jej stoisko było licznie odwiedzane przez obecnych i potencjalnych klientów zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami tego polskiego producenta, z których jedno – maszyna do konfekcjonowania z systemem inspekcji etykiet SKD 400 – zostało uhonorowane Złotym Medalem. Warto przypomnieć, że podobnym wyróżnieniem, przyznawanym w ramach targów Taropak, firma Lesko Engineering została nagrodzona już w 2006 roku. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika