English version
Witamy w niedzielę, 21.04.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • X-Rite wprowadza na rynek nową generację spektrofotometrów sferycznych Ci7800/7600
  Firma X-Rite Incorporated poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej serii spektrofotometrów sferycznych, umożliwiających dokładny pomiar kolorystyczny w całym łańcuchu dostaw – od powstania projektu do wyprodukowania finalnego wyrobu. Flagowy jej przedstawiciel X-Rite Ci7800 oraz towarzyszący mu model Ci7600 reprezentują nową generację urządzeń pomiarowych, pozwalających użytkownikom na usprawnienie procesów kontroli barwnej i uzyskiwanie właściwych efektów kolorystycznych na wszystkich etapach powstawania danego produktu. więcej »

 • X-Rite Pantone na targach Plastpol 2014: nowe rozwiązania kontrolno-pomiarowe dla branży tworzyw sztucznych
  Wśród wystawców tegorocznej edycji targów Plastpol w Kielcach już po raz kolejny znalazła się firma X-Rite Pantone, obecna na stoisku swojego partnera handlowego – firmy Reprograf. Zaprezentowała ona szereg nowych rozwiązań kontrolno-pomiarowych, znajdujących zastosowanie przy produkcji i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Targi były też okazją do spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy X-Rite Pantone z Polski oraz zagranicy. więcej »

 • Spektrofotometr X-Rite eXact – teraz także z funkcją skanowania
  Firma X-Rite Incorporated poinformowała o dostępności rozwiązania eXact Scan w nowej opcji, rozszerzającej funkcjonalność spektrofotometru X-Rite eXact. Zwiększa ona prędkość działania, wszechstronność zastosowań oraz kontrolę barwy za pomocą urządzeń eXact. Są one wykorzystywane do pomiarów barwy przez wiele firm z branż poligraficznej i opakowaniowej. więcej »

 • eXactly - dokładnie - co to może znaczyć? - kolejne webinarium firmy X-Rite
  Firma X-Rite - wiodący producent zaawansowanych systemów kontroli barwy i jakości druku – 10 kwietnia br. w godzinach od 14.00 do 15.30 organizuje bezpłatne szkolenie internetowe (webinarium)w języku polskim, które dotyczyć będzie najnowszej generacji spektrodensytometrów X-Rite eXact. Webinarium, zatytułowane „eXactly – dokładnie – co to może znaczyć?”, to kolejne już spotkanie z firmą X-Rite w tej innowacyjnej formule, do uczestnictwa w którym organizator serdecznie zaprasza. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie https://www4.gotomeeting.com/register/670686919. więcej »

 • Spektrofotometr i1Pro 2 firmy X-Rite z nagrodą iF
  Firma X-Rite Inc., światowy lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań w zakresie zarządzania barwą, jej pomiaru i komunikacji wizualnej, poinformowała, że stworzony przez nią spektrofotometr i1Pro 2 otrzymał prestiżową, międzynarodową nagrodę 2013 iF Product Design Award. Zaprojektowany na nowo w ubiegłym roku, spektrofotometr stanowi część profesjonalnego pakietu rozwiązań do zarządzania barwą i1. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika