English version
Witamy we wtorek, 18.06.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe podsumowuje 2022 rok
  Miniony rok upłynął u firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe – producenta chemikaliów drukarskich, znajdujących zastosowanie w druku offsetowym (arkuszowym, heatsetowym oraz coldsetowym) oraz fleksograficznym – pod znakiem licznych wyzwań rynkowych (związanych z sytuacją geopolityczną czy wszechobecną inflacją), ale też zrealizowanych przez nią planów. Te – jak podkreśla kierujący firmą Konrad Lewandowski – zakładały utrzymanie stabilnej sprzedaży i ciągłości dostaw, a także dalszą ekspansję na rynkach o dużym potencjale wzrostu. Takim okazała się Turcja, gdzie marka ABC/Allied wróciła z sukcesem. Stało się to dzięki nawiązaniu współpracy z jej nowym, autoryzowanym dystrybutorem w tym regionie świata – firmą Aysan. Niesłabnącą popularnością wśród drukarń ze wszystkich obsługiwanych przez ABC/Allied Pressroom Products Europe rynków cieszą się jej rozwiązania umożliwiające – jak podkreśla producent – zwiększenie jakości druku i uzyskanie znaczących oszczędności finansowych czy materiałowych, a także wyjście naprzeciw rosnącym trendom „eko” – tu sztandarowym produktem pozostaje bezalkoholowy bufor All Star Fount, którego nowa wersja już wkrótce zasili portfolio firmy. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe z sukcesem powraca na rynek turecki i zwiększa swoje udziały w regionie Bliskiego Wschodu
  W ostatnim czasie do grona autoryzowanych partnerów handlowych ABC/Allied Pressroom Products Europe – producenta chemikaliów drukarskich, znajdujących zastosowanie w druku offsetowym (arkuszowym, heatsetowym oraz coldsetowym) - dołączyła firma Aysan. Stała się ona wyłącznym dystrybutorem rozwiązań ABC/Allied w Turcji oraz w niektórych krajach Bliskiego Wschodu. Poza trwającą od kilku miesięcy współpracą handlową, która zaowocowała licznymi wdrożeniami chemikaliów ABC/Allied w tureckich drukarniach, firma ABC/Allied Pressroom Products Europe była obecna ze swoimi produktami – na stoisku Aysan –podczas niedawnych targów Eurasia Packaging w Stambule. Jak podkreśla kierujący nią Konrad Lewandowski, dzięki nawiązanej pod koniec ub.r. współpracy powróciła tym samym z sukcesem na rynek turecki, zwiększając jednocześnie swoje udziały w całym regionie Bliskiego Wschodu. więcej »

 • Hydrolube – dodatek do roztworów nawilżających jednym z hitów sprzedażowych firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe
  ABC/Allied Pressroom Products Europe to producent różnych rozwiązań z obszaru chemii drukarskiej, znajdujących zastosowanie w druku offsetowym: arkuszowym, heatsetowym oraz coldsetowym. W ubiegłym roku osiągnął on po raz kolejny przyrost obrotów, bez zakłóceń realizując dostawy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jednym z produktów, jakie odnotowały w tym okresie największy wzrost sprzedaży, był Hydrolube – dodatek do roztworów nawilżających. Podobnie, jak niemal wszystkie – poza proszkiem drukarskim – rozwiązania z oferty firmy, jest on wytwarzany w jej podwarszawskim zakładzie produkcyjnym i stąd dostarczany do klientów z całego świata. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe podsumowuje rok 2021: wzrost sprzedaży, przeprowadzka do nowej siedziby
  Miniony rok był dla ABC/Allied Pressroom Products Europe pełen wyzwań, związanych m.in. z przeniesieniem produkcji do nowej siedziby, przy konieczności utrzymania stabilności dostaw do klientów z różnych regionów świata. Pomimo niesprzyjającej sytuacji globalnej i dodatkowego zaangażowania we wspomnianą przeprowadzkę, firma odnotowała w nim znaczący wzrost obrotów. Jak wskazuje jej kierownictwo, to w dużej mierze zasługa zróżnicowanego portfolio produktów oraz dywersyfikacji klientów i obsługiwanych regionów świata. Firma ABC/Allied Pressroom Products Europe po raz kolejny odnotowała wzrosty sprzedaży w wielu krajach Azji i Bliskiego Wschodu oraz Rosji, przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnej pozycji na rodzimym, polskim rynku. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe w nowej siedzibie
  W sierpniu br. firma ABC/Allied Pressroom Products Europe przeniosła się do nowej siedziby, zlokalizowanej w Starej Iwicznej k. Piaseczna. Na powierzchni niemal 1000 m2 realizowana jest tu produkcja i konfekcjonowanie chemii do druku offsetowego, która trafia następnie do licznych klientów firmy z różnych regionów świata. Ponad 150 m2 zajmują biura, przestrzeń konferencyjna i socjalna, co podniosło komfort pracy zatrudnionych tu osób. Plany kierownictwa ABC/Allied Pressroom Products Europe zakładają też budowę hali magazynowej oraz postawienie kontenera do ogrzewania surowców. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika