English version
Witamy w czwartek, 6.10.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Hydrolube – dodatek do roztworów nawilżających jednym z hitów sprzedażowych firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe
  ABC/Allied Pressroom Products Europe to producent różnych rozwiązań z obszaru chemii drukarskiej, znajdujących zastosowanie w druku offsetowym: arkuszowym, heatsetowym oraz coldsetowym. W ubiegłym roku osiągnął on po raz kolejny przyrost obrotów, bez zakłóceń realizując dostawy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jednym z produktów, jakie odnotowały w tym okresie największy wzrost sprzedaży, był Hydrolube – dodatek do roztworów nawilżających. Podobnie, jak niemal wszystkie – poza proszkiem drukarskim – rozwiązania z oferty firmy, jest on wytwarzany w jej podwarszawskim zakładzie produkcyjnym i stąd dostarczany do klientów z całego świata. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe podsumowuje rok 2021: wzrost sprzedaży, przeprowadzka do nowej siedziby
  Miniony rok był dla ABC/Allied Pressroom Products Europe pełen wyzwań, związanych m.in. z przeniesieniem produkcji do nowej siedziby, przy konieczności utrzymania stabilności dostaw do klientów z różnych regionów świata. Pomimo niesprzyjającej sytuacji globalnej i dodatkowego zaangażowania we wspomnianą przeprowadzkę, firma odnotowała w nim znaczący wzrost obrotów. Jak wskazuje jej kierownictwo, to w dużej mierze zasługa zróżnicowanego portfolio produktów oraz dywersyfikacji klientów i obsługiwanych regionów świata. Firma ABC/Allied Pressroom Products Europe po raz kolejny odnotowała wzrosty sprzedaży w wielu krajach Azji i Bliskiego Wschodu oraz Rosji, przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnej pozycji na rodzimym, polskim rynku. więcej »

 • ABC/Allied Pressroom Products Europe w nowej siedzibie
  W sierpniu br. firma ABC/Allied Pressroom Products Europe przeniosła się do nowej siedziby, zlokalizowanej w Starej Iwicznej k. Piaseczna. Na powierzchni niemal 1000 m2 realizowana jest tu produkcja i konfekcjonowanie chemii do druku offsetowego, która trafia następnie do licznych klientów firmy z różnych regionów świata. Ponad 150 m2 zajmują biura, przestrzeń konferencyjna i socjalna, co podniosło komfort pracy zatrudnionych tu osób. Plany kierownictwa ABC/Allied Pressroom Products Europe zakładają też budowę hali magazynowej oraz postawienie kontenera do ogrzewania surowców. więcej »

 • Edica wieloletnim użytkownikiem chemii do druku offsetowego marki ABC/Allied
  Drukarnia Edica z Poznania od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysoko uszlachetnionych kalendarzy i notesów książkowych oraz książek (głównie w oprawie twardej), dostarczając je do licznych zleceniodawców z Polski i zagranicy. Firma stale się rozwija, inwestuje w kolejne rozwiązania automatyzujące procesy oraz zwiększające wydajność i jakość. Jak podkreśla właściciel i prezes drukarni – Przemysław Gębala – podstawą jej sukcesów i stabilnego działania są w dużej mierze bliskie, wieloletnie relacje z klientami, jak również z dostawcami. Wśród tych ostatnich od niemal dekady znajduje się ABC/Allied Pressroom Products Europe – producent chemii poligraficznej, w szerokim stopniu wykorzystywanej przez drukarnię Edica. więcej »

 • Kompleksowe wdrożenie bezalkoholowej chemii ABC/Allied w drukarni Kuman-Art
  W ostatnim czasie w drukarni Kuman-Art z Kielc, specjalizującej się produkcji reklamowej, miało miejsce wdrożenie bezalkoholowego bufora All Star Fount z oferty ABC/Allied Pressroom Products Europe. Jest to kolejny już środek chemiczny marki ABC/Allied, używany przez to przedsiębiorstwo poligraficzne. Od kilku lat firma z powodzeniem korzysta z takich jej rozwiązań jak: A+B Cleaner – środek do mycia układu wodnego, MRC 88 – środek do mycia wałków gumowych, DynaClean – środek do czyszczenia wałków farbowych, Turbo Dry – suszka do farb offsetowych czy Blast – środek do mycia i regeneracji obciągów gumowych. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika