English version
Witamy w niedzielę, 29.03.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • „Badge Revolution” ciąg dalszy – złociarka z oferty Duplo w firmie Badge4U
  Po inwestycji w innowacyjne urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D - Duplo DuSense DDC-810 – firma Badge4U, specjalizująca się w produkcji gadżetów reklamowych zdecydowała się na zakup urządzenia do metalizowania lakieru – QSleek z oferty Duplo. Jak podkreśla właściciel firmy – Wojciech Pawłowski, maszyna stanowi znakomite uzupełnienie parku maszynowego i otworzyła przed firmą szersze możliwości w zakresie uszlachetniania, które w jeszcze większym stopniu wyróżniają oferowane przez nią produkty. więcej »

 • Automatyzacja procesów w drukarni cyfrowej – warsztaty w Szczecinie
  24 marca br. firma P&S Consulting ze Szczecina, lokalny dealer m.in. marki Duplo, organizuje w Szczecinie warsztaty dotyczące automatyzacji procesów - od impozycji, poprzez druk, po wykańczanie i uszlachetnianie. Jednym z partnerów technologicznych tego wydarzenia – obok firm EFI i Xerox - będzie Duplo Polska. więcej »

 • Kolejne rozwiązania z oferty Duplo w Drukarni Prym
  Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 jest kolejnym zakupem Drukarni Prym z oferty Duplo, zrealizowanym za pośrednictwem firmy Tadan, jej lokalnego dealera. Kierownictwo firmy podkreśla, że realizując tę inwestycję oczekuje na pozytywne rezultaty, które wpłyną na jeszcze wyższą wydajność tego działającego od wielu lat zakładu poligraficznego, a także na zwiększenie liczby zleceń i klientów. Zwraca uwagę także na wysoki poziom serwisu firmy Duplo, który stanowi gwarancję bezpieczeństwa i jest ważnym elementem każdej realizowanej tu inwestycji. Urządzenie zostało zakupione podczas tegorocznych targów RemaDays Warsaw, jakie odbywały się w połowie lutego i wprost ze stoiska firmy Duplo Polska pojechało do Mysłowic, gdzie znajduje się Drukarnia Prym. więcej »

 • Sukces Duplo Polska na targach RemaDays Warsaw 2020 – setki gości, odnotowane sprzedaże maszyn i zapowiedzi kolejnych kontraktów
  Broszurowanie, lakierowanie, złocenie i inne procesy introligatorskie w jednym miejscu, a także szereg ciekawych aplikacji wyróżniających produkty, stworzonych przy udziale maszyn z oferty Duplo Polska – to propozycja, jaką przedstawiła ta firma podczas niedawno zakończonych targów RemaDays Warsaw 2020. Jej oferta spotkała się z ciepłym przyjęciem odwiedzających stoisko gości i zaowocowała sprzedażą czterech maszyn, a także szeregiem zainicjowanych rozmów handlowych. więcej »

 • Duplo iSaddle w drukarni VMG Print – wzrost wydajności i jeszcze wyższa jakość
  Wzrost wydajności, wyższa jakość produktu końcowego, możliwość realizacji większych nakładów i bardziej wymagających pozycji - to tylko niektóre zalety inwestycji w urządzenie Duplo iSaddle, jakie odnotowała firma VMG Print z Poznania. iSaddle to w pełni zautomatyzowany, modułowy system do broszurowania i zbierania prac (drukowanych zarówno offsetowo jak i cyfrowo), oferujący szycie siodełkowe. To kolejne już rozwiązanie Duplo w tym zakładzie poligraficznym. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika