English version
Witamy we wtorek, 7.07.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Automatyczna bigówka Multigraf C-375 Plus z oferty Duplo w Fundacji Nadzieja Dzieci
  Fundacja Nadzieja Dzieci zakupiła jakiś czas temu do swojego Zakładu Aktywności Zawodowej w Zabrzu automatyczną bigówkę Multigraf C-375 Plus z oferty Duplo. Urządzenie zwiększyło wydajność zakładu i wpłynęło na możliwość lepszego planowania w nim procesów produkcyjnych. Dostawcą urządzenia była firma Tadan. więcej »

 • Stół tnący PFi B3 z innowacyjnym oprogramowaniem - nowa propozycja firmy Duplo
  Firma Duplo wprowadziła do swojej oferty nowy stół tnący PFi B3, proponując wraz z nim dedykowane mu oprogramowanie sterujące, co ma wyróżnić to rozwiązanie spośród innych ofert rynkowych. Urządzenie przeznaczone jest do tworzenia krótkich serii personalizowanych opakowań, wycinanych etykiet, kart, naklejek o nietypowych kształtach, bez konieczności tworzenia wykrojników. Pracy urządzenia można się przyjrzeć bliżej, oglądając film zamieszczony pod linkiem: https://vimeo.com/403265644 więcej »

 • Nowy Docucutter DC-618 Duplo – dwukrotnie szybszy czas realizacji zleceń
  Firma Duplo poinformowała - podczas specjalnej transmisji on-line - o wprowadzeniu do swojej oferty nowego, w pełni automatycznego, wielozadaniowego urządzenia do wykańczania – Docucutter DC-618. To – jak podaje producent - dwukrotnie szybszy następca popularnego modelu DC-616Pro, a także prędkościowo zbliżony do wysokoprodukcyjnego modelu DC-646iPro - oba cieszą się dużą popularnością na całym świecie, również w Polsce. Modułowa budowa nowego urządzenia pozwala użytkownikom rozbudowywać je (o moduły do perforacji, mikroperforacji fragmentarycznej, które są programowane z poziomu komputera) w zależności od potrzeb, co ma nadać inwestycji elastyczny charakter. Pracy urządzenia można się przyjrzeć bliżej, oglądając film zamieszczony pod linkiem: https://vimeo.com/399864681. więcej »

 • „Badge Revolution” ciąg dalszy – złociarka z oferty Duplo w firmie Badge4U
  Po inwestycji w innowacyjne urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D - Duplo DuSense DDC-810 – firma Badge4U, specjalizująca się w produkcji gadżetów reklamowych zdecydowała się na zakup urządzenia do metalizowania lakieru – QSleek z oferty Duplo. Jak podkreśla właściciel firmy – Wojciech Pawłowski, maszyna stanowi znakomite uzupełnienie parku maszynowego i otworzyła przed firmą szersze możliwości w zakresie uszlachetniania, które w jeszcze większym stopniu wyróżniają oferowane przez nią produkty. więcej »

 • Automatyzacja procesów w drukarni cyfrowej – warsztaty w Szczecinie
  24 marca br. firma P&S Consulting ze Szczecina, lokalny dealer m.in. marki Duplo, organizuje w Szczecinie warsztaty dotyczące automatyzacji procesów - od impozycji, poprzez druk, po wykańczanie i uszlachetnianie. Jednym z partnerów technologicznych tego wydarzenia – obok firm EFI i Xerox - będzie Duplo Polska. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika