English version
Witamy w sobotę, 25.03.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Duplo podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2023
  Automatyzacja produkcji - to najważniejsza cecha maszyn Duplo, jakie firma promowała podczas tegorocznej edycji RemaDays Warsaw. Poza tym uwagę odwiedzających zwracały: innowacyjność i szerokie możliwości tych urządzeń. Dodatkową ich wartością są: możliwość oszczędności w zakresie zaangażowania pracowników w procesy wykańczania oraz zużycia energii i materiałów. Targi odbywały się od 1 do 3 lutego br. w centrum Ptak WarsawExpo w Nadarzynie k. Warszawy. Dla Duplo Polska zakończyły się sukcesem. Stały się bowiem okazją nie tylko do spotkań z obecnymi jej klientami, którzy poszukują kolejnych maszyn, ale także do poznania nowych, którzy planują zakup urządzeń do wykańczania. więcej »

 • Firma Duplo Polska podsumowuje rok 2022 i z optymizmem patrzy w przyszłość
  Firma Duplo Polska, lokalny dystrybutor japońskiego producenta maszyn do wykańczania, pozytywnie podsumowuje rok 2022. Zauważa jednocześnie nadchodzące zmiany, które generować będą nieco inne potrzeby klientów w najbliższej przyszłości. Spadające nakłady, potrzeba wyróżnienia produktów akcydensowych, a także tych, które trafiają na półki sklepowe, szukanie oszczędności i możliwości bardziej wydajnej produkcji – wszystko to generować będzie w najbliższej przyszłości bardzo przemyślane, ale jednocześnie konieczne dla wielu drukarń inwestycje. Będą one dotyczyły również – jak zauważa Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca firmy –maszyn do wykańczania. więcej »

 • Duplo na targach RemaDays Warsaw 2023 – prezentacja skrojona na miarę obecnych potrzeb rynku
  Firma Duplo już niebawem zaprezentuje bogatą część swojej oferty, dedykowanej rynkowi poligraficznemu i reklamowemu, podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w dniach od 1 do 3 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Maszyny, które zostaną zaprezentowane na jej stoisku (numer F4.18 w hali F) – wszystkie podczas pracy „na żywo” – dedykowane są firmom, które poszukują rozwiązań do wykańczania wydruków cyfrowych i offsetowych, które mogą zmienić ich biznesy. Z jednej strony – jak zapowiada Duplo – nadając im niepowtarzalny charakter, z drugiej – czyniąc produkcję bardziej ekonomiczną. więcej »

 • Docucutter 646iPro Duplo w firmie Zemar. Drukarnia etykietowa z własnym działem arkuszowej produkcji cyfrowej
  Drukarnia etykietowa z własnym działem arkuszowej produkcji cyfrowej to jeden z ostatnich pomysłów Marcina i Doroty Jaroń - właścicieli prężnie rozwijającej się firmy Zemar Kody Kreskowe Sp. z o.o. z Gdyni. Działa ona na rynku etykiet od końcówki lat 90-tych ubiegłego wieku. Cyfrowa maszyna arkuszowa oraz wielofunkcyjny system Duplo, zastępujący tu pracę trzech urządzeń do wykańczania – gilotyny, falcerki i bigówki – pojawiły się w tej drukarni jako uzupełnienie jej parku maszynowego do produkowania etykiet samoprzylepnych, w jakich specjalizuje się ona od lat. Dzięki wspomnianym zakupom Zemar może obecnie obsługiwać swoich klientów kompleksowo, przyjmując prace, które wcześniej klienci zlecali innym drukarniom. więcej »

 • Zaproszenia, winietki i zawieszki oraz liczne dodatki ślubne – z maszyną Duplo w Lilyzaproszenia.pl
  Firma Lily, właściciel sklepu internetowego Lilyzaproszenia.pl, zakupiła w ostatnim czasie maszynę z oferty Duplo - Docucutter DC 618. Dzięki temu urządzeniu nie tylko w znacznym stopniu zautomatyzowała produkcję w swoim zakładzie, ale także poprawiła wydajność i jakość, co staje się dla niej coraz ważniejszym elementem działalności z racji stale rosnącej liczby klientów. Rok do roku firma odnotowuje 100% przyrosty w zakresie zleceń, a w niedalekiej przyszłości planuje ekspansję na rynki zagraniczne. Zakup o którym mowa, został zrealizowany za pośrednictwem firmy DigiPress z Krakowa - partnera handlowego Duplo Polska. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika