English version
Witamy w poniedziałek, 1.03.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Automatyzacja wykańczania zaczyna się od impozycji - oprogramowanie Duplo Ultimate Impostrip
  W ofercie Duplo jakiś czas temu pojawiło się oprogramowanie do automatycznej impozycji - Ultimate Impostrip. Ma ono w jeszcze większym stopniu zautomatyzować pracę drukarni, dzięki automatycznej impozycji plików do druku. Film obrazujący jego działanie można obejrzeć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=Yh4QCqNpEa8 więcej »

 • System do broszurowania Duplo iSaddle w Mazowieckim Centrum Poligrafii
  Kolejna w tym roku inwestycja Mazowieckiego Centrum Poligrafii (MCP) zwiększyła jeszcze bardziej potencjał produkcyjny tej firmy. Tym razem drukarnia zakupiła system broszurujący iSaddle z oferty Duplo z trzema wieżami zbierającymi i układarką wysokiego stosu. Odblokował on „wąskie gardło”, jakie utworzyło się tu w przypadku oprawy zeszytowej. Jak zapewnia Wojciech Hunkiewicz, właściciel MCP, dzięki tej inwestycji firma odnotowuje obecnie wzrost wydajności w tym zakresie. więcej »

 • Pierwsza w Europie maszyna PrintFlood 300A UV&AQ z lakierem dyspersyjnym z oferty Duplo w CEWE Polska
  „To jest moja maszyna” - tak po 15 minutach testów urządzenia uszlachetniającego lakierem dyspersyjnym z oferty Duplo powiedziała jedna z pracownic firmy CEWE Polska z Kędzierzyna-Koźla, będąc pod wrażeniem prostoty jego obsługi. To jednak nie najważniejsza cecha maszyn lakierujących z oferty tego dostawcy. Jak podkreśla Roland Cedzich, kierownik produkcji w tym zakładzie poligraficznym, jako jedyna spośród testowanych w procesie związanym z podejmowaniem decyzji dotyczącej zakupu, lakierówka z oferty Duplo poradziła sobie z produkcją wykorzystującą do uszlachetniania lakier dyspersyjny. Zakupiony ostatecznie model - PrintFlood 300A UV&AQ - jest jednocześnie pierwszym tego typu urządzeniem pracującym w Polsce i w Europie. więcej »

 • OSDW Azymut pierwszym w Polsce użytkownikiem linii do oprawy zeszytowej Duplo iSaddle Pro z cyfrowym podajnikiem DSF-6000
  Minione miesiące oznaczały dla drukarni cyfrowej, działającej w ramach OSDW Azymut, czas wzmożonych inwestycji w rozwiązania sprzętowe i software’owe. Wśród tych pierwszych jednym z kluczowych była linia do oprawy zeszytowej iSaddle Pro firmy Duplo, wyposażona w podajnik DSF-6000. To pierwsza tego typu konfiguracja tego rozwiązania w Polsce i jedna z pierwszych w tej części Europy. Inwestycja pozwoliła drukarni znacząco zwiększyć swoje możliwości w zakresie oprawy zeszytowej prac wykonywanych tu w technologii druku cyfrowego. więcej »

 • Chroma po raz kolejny z rozwiązaniem Duplo
  Tysiące wydruków dziennie – to skala produkcji drukarni Chroma. Usprawniając procesy produkcyjne po raz kolejny firma dokonała zakupu urządzenia z oferty Duplo. Tym razem jest to cyfrowy system 600i Pro z podajnikiem DSF-6000. W codziennej pracy istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa. Inwestycja wpłynęła pozytywnie na optymalizację procesu produkcji katalogów - jednego z szerokiej gamy produktów wykonywanych przez Chromę. Urządzenie Duplo przeznaczone jest do szycia niskich nakładów, a wiec drukowanych cyfrowo, co pozwoliło drukarni odciążyć maszyny, które obsługują produkcję katalogów drukawanych na maszynach offsetowych. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika