English version
Witamy w środę, 20.10.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Drukarnia Jotan, kalendarze i zbieraczki Duplo
  360 wzorów kalendarzy i karnetów świątecznych to oferta drukarni Jotan z Katowic. Do realizacji takiej ilości produktów – jak mówi Konrad Jamroz, jej właściciel - potrzebny jest dobry jakościowo i wydajny sprzęt. W ostatnim czasie do parku maszynowego drukarni dołączyły więc dwie zbieraczki DSC-10/60 i z oferty Duplo. Przyspieszyły tu one znacząco proces produkcji kalendarzy, co w gorącym aktualnie dla firmy okresie ma dla niej ogromne znaczenie. Maszyny dostarczyła firma Tadan – autoryzowany partner handlowy Duplo Polska. więcej »

 • Z-Milosci.pl – trzy razy Duplo
  Kolejna już maszyna z oferty Duplo Polska rozpoczęła niedawno pracę w firmie B2Wed, będącej właścicielem m.in. sklepu internetowego z-Milosci.pl. Tym razem zdecydowała się ona na zakup stołu tnącego PFi B3. Urządzenie to wpisuje się w plany firmy, związane z szeroko pojętą automatyzacją produkcji, która – jak zapewnia Krzysztof Rzeszutek, właściciel – pozwala jej na imponujący rozwój. Niedawno przejęła ona 50 proc. udziałów w Zankyou Polska, firmie wywodzącej się z Hiszpanii. więcej »

 • Drukarnia Zet i oklejarka PUR PFi 2100 z oferty Duplo
  Inwestycja w oklejarkę PUR PFi 2100 z oferty Duplo to kolejny zakup urządzenia tego producenta przez Drukarnię Zet z Dębicy. Dzięki niemu firma zwiększyła swoje moce produkcyjne, a w ślad za tym może się dalej rozwijać – wzrosło tu jednocześnie zapotrzebowanie na pracowników. Co więcej ,w niełatwym pandemicznym czasie - jak podkreśla Jarosław Zybura, właściciel drukarni - mogła dzięki temu zakupowi efektywniej wykorzystać swoje moce produkcyjne, wprowadzając szybki i wysokiej jakości druk książek i katalogów na żądanie. więcej »

 • Wycinane bez wykrojników – nowy stół tnący PFI B2 w ofercie Duplo
  Firma Duplo wprowadziła w ostatnim czasie do swojej oferty nowy stół tnący PFI B2 z nożem oscylacyjnym. Umożliwia on produkcję krótkich serii personalizowanych opakowań, etykiet, kart, naklejek, puzzli, materiałów POS o nietypowych kształtach bez konieczności tworzenia wykrojników. Jak zapewnia producent oznacza to spore oszczędności dla określonych partii produkcji. więcej »

 • Drukexpress.pl z cyfrowym systemem broszurującym Duplo
  Chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej, firma Drukexpress.pl zdecydowała się na inwestycję w system broszurujący Duplo150. Obecnie ta drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika