English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Jak technologia oprawy PUR zwiększa konkurencyjność drukarni JKB Print na wymagającym rynku druku książek i katalogów
  Rozwój i dbałość o najwyższą jakość produktów i usług to kluczowe wartości drukarni JKB Print. Dlatego też przy wyborze dostawcy urządzeń, firma JKB Print kieruje się przede wszystkim konkretnymi korzyściami, jakie może ono przynieść dla jej klientów. „Decyzja o inwestycji w kolejne rozwiązanie z oferty Duplo Polska, w oklejarkę PUR - model PFi 6100 Duo - to nie tylko wzmocnienie naszej pozycji na rynku, ale przede wszystkim doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów” – mówi Krystian Barciński, właściciel JKB Print. więcej »

 • Automatyzacja produkcji z Duplo
  Automatyzacja produkcji to słowa odmieniane dziś niemal w każdym przypadku i używane w wielu kontekstach. To jeden z najważniejszych obecnie elementów rozwoju każdego przedsiębiorstwa, który zapewnić mu może większą wydajność, umożliwić szybszy rozwój oraz zagwarantować większy poziom bezpieczeństwa. Urządzenia z oferty Duplo to przykłady – jedne z najczytelniejszych w branży – jak automatyzacja procesów może pozytywnie wpłynąć na przedsiębiorstwo i jego pracowników. więcej »

 • „Najlepsze na rynku rozwiązanie do cięcia arkuszy” – DC-618 kolejnym systemem Duplo w Drukexpress.pl
  Drukexpress.pl to wrocławska drukarnia cyfrowa, obsługująca klientów nie tylko z Polski, ale też z wielu krajów Europy. Aby sprostać codziennym wyzwaniom, zakład nieustannie się rozwija i inwestuje. W ostatnim czasie zakupy realizowane przez Drukexpress.pl miały dla firmy – jak podkreśla jej kierownictwo – ogromne znaczenie. W odpowiedzi na oczekiwania rynku postanowiła ona położyć jeszcze większy nacisk na wdrożenie nowych usług. Do realizacji całego projektu niezbędna była maszyna do cięcia. Zdaniem właściciela firmy, najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie okazała się maszyna Duplo DC – 618, która oprócz cięcia, biguje i perforuje w jednym przebiegu. Było to tym samym kolejne urządzenie z oferty tego producenta, które pracuje obecnie w Drukexpress.pl. więcej »

 • Wydruk po raz kolejny z Duplo
  Drukarnia Wydruk z Katowic po raz kolejny zdecydowała się na zakup urządzenia z oferty Duplo. Tym razem wybrała system zbierająco-broszurujący Duplo 600i. Od jakiegoś czasu w firmie pracuje również bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 oraz automatyczna linia do oprawy zeszytowej iSaddle – oba urządzenia z oferty Duplo Polska. Dostawcą wszystkich tych maszyn była tu firma Tadan - jej lokalny dealer. więcej »

 • Duplo Docucutter DC-618 „pracownikiem miesiąca” w drukarni Ipress Studio
  Po niespełna miesiącu użytkowania multifinisher Duplo Docucutter DC-618 został „pracownikiem miesiąca” w drukarni Ipress Studio. Maszyna została zakupiona po wizycie na targach Rema Days, pokonując wcześniej – przy wyborze urządzenia do wykańczania przez kierownictwo firmy – konkurencyjne systemy. Jak się okazało wkrótce – jej zakup był dla drukarni „strzałem w dziesiątkę”. Znacząco przyspieszył tu procesy produkcyjne w introligatorni tego zakładu, co wpłynęło na całokształt jego wydajności. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika