English version
Witamy w środę, 21.08.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Wydruk z Duplo
  Drukarnia Wydruk z Katowic - po testach bigówko-falcerki Multigraf Touchline CF-375 z oferty Duplo Polska, jakie przeprowadzała u siebie w zakładzie - niemal od razu zdecydowała się na zakup tego urządzenia. Pozostało ono w tej drukarni po testach, z sukcesami realizując tu obecnie codzienną produkcję. Jego dostawcą była firma Tadan – dealer Duplo Polska. więcej »

 • Kampol z urządzeniami Duplo
  Drukarnia Kampol ze Szczecina zainwestowała jakiś czas temu w dwa rozwiązania Duplo – zbieraczkę podciśnieniową oraz oklejarkę KB 4000 z klejem PUR. Oba w ciągu zaledwie kilku miesięcy znacząco usprawniły pracę jej introligatorni. Dostawcą urządzenia była firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer firmy Duplo Polska. więcej »

 • Wydruki okolicznościowe w drukarni Technodruk z bigówko-falcerką z oferty Duplo Polska
  Możliwość obsługi szerokiego zakresu gramatur - od 100 do 400 g/m² to najważniejsze kryterium, jakim kierowała się drukarnia Technodruk przy zakupie nowego urządzenia bigująco-falcującego. Realizuje ona bowiem wydruki okolicznościowe, jakimi posługują się Urzędy Stanu Cywilnego i Urzędy Miast i Gmin w całej Polsce. Jak twierdzi Leszek Frąckowiak, wiceprezes zarządu firmy, wybór padł na bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF- 375 z oferty Duplo Polska, gdyż inne konkurencyjne rozwiązania nie umiały sobie poradzić z obsługą papierów o takich gramaturach. Rozwiązanie to – jak twierdzi – sprawdza się znakomicie w codziennej produkcji. Jego dostawcą była firma Tadan z Katowic – lokalny dealer Duplo Polska. więcej »

 • Duplo w Drukarni Archidiecezjalnej w Katowicach
  Zintegrowany system bigująco-falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie - Foldmaster Touchline CF-375 z oferty Duplo Polska – usprawnił pracę introligatorni katowickiej Drukarni Archidiecezjalnej. Jego wdrożenie było z jednej strony odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku i klientów, z drugiej - jednym z pierwszych kroków w kierunku pełniejszej automatyzacji zachodzących w tym zakładzie poligraficznym procesów. Dostawcą urządzenia była firma Tadan – dealer Duplo Polska. więcej »

 • Duplo po raz kolejny w drukarni Zapol
  Kolejna inwestycja w rozwiązanie Duplo – tym razem w Docucutter 646iPro - w szczecińskiej drukarni Zapol usprawniła w jeszcze większym stopniu proces produkcji w części związanej z obróbką introligatorską, realizowaną w tej firmie. Dostawcą urządzenia była działająca od wielu lat na rynku usług poligraficznych firma P&S Consulting Sp. z o.o. ze Szczecina – dealer firmy Duplo Polska. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika