English version
Witamy w środę, 25.11.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Pierwsza w Europie maszyna PrintFlood 300A UV&AQ z lakierem dyspersyjnym z oferty Duplo w CEWE Polska
  „To jest moja maszyna” - tak po 15 minutach testów urządzenia uszlachetniającego lakierem dyspersyjnym z oferty Duplo powiedziała jedna z pracownic firmy CEWE Polska z Kędzierzyna-Koźla, będąc pod wrażeniem prostoty jego obsługi. To jednak nie najważniejsza cecha maszyn lakierujących z oferty tego dostawcy. Jak podkreśla Roland Cedzich, kierownik produkcji w tym zakładzie poligraficznym, jako jedyna spośród testowanych w procesie związanym z podejmowaniem decyzji dotyczącej zakupu, lakierówka z oferty Duplo poradziła sobie z produkcją wykorzystującą do uszlachetniania lakier dyspersyjny. Zakupiony ostatecznie model - PrintFlood 300A UV&AQ - jest jednocześnie pierwszym tego typu urządzeniem pracującym w Polsce i w Europie. więcej »

 • OSDW Azymut pierwszym w Polsce użytkownikiem linii do oprawy zeszytowej Duplo iSaddle Pro z cyfrowym podajnikiem DSF-6000
  Minione miesiące oznaczały dla drukarni cyfrowej, działającej w ramach OSDW Azymut, czas wzmożonych inwestycji w rozwiązania sprzętowe i software’owe. Wśród tych pierwszych jednym z kluczowych była linia do oprawy zeszytowej iSaddle Pro firmy Duplo, wyposażona w podajnik DSF-6000. To pierwsza tego typu konfiguracja tego rozwiązania w Polsce i jedna z pierwszych w tej części Europy. Inwestycja pozwoliła drukarni znacząco zwiększyć swoje możliwości w zakresie oprawy zeszytowej prac wykonywanych tu w technologii druku cyfrowego. więcej »

 • Chroma po raz kolejny z rozwiązaniem Duplo
  Tysiące wydruków dziennie – to skala produkcji drukarni Chroma. Usprawniając procesy produkcyjne po raz kolejny firma dokonała zakupu urządzenia z oferty Duplo. Tym razem jest to cyfrowy system 600i Pro z podajnikiem DSF-6000. W codziennej pracy istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa. Inwestycja wpłynęła pozytywnie na optymalizację procesu produkcji katalogów - jednego z szerokiej gamy produktów wykonywanych przez Chromę. Urządzenie Duplo przeznaczone jest do szycia niskich nakładów, a wiec drukowanych cyfrowo, co pozwoliło drukarni odciążyć maszyny, które obsługują produkcję katalogów drukawanych na maszynach offsetowych. więcej »

 • Sztanca rotacyjna PFI UD-300 w drukarni Argonex z Bydgoszczy – kolejna inwestycja z Duplo Polska
  Sztanca rotacyjna PFI UD-300 z oferty Duplo Polska wzbogaciła jakiś czas temu park maszynowy drukarni Argonex z Bydgoszczy (www.polishdruk.pl), wzmacniając tym samym moce produkcyjne tego zakładu w zakresie cięcia i przygotowywania różnych produktów poligraficznych, w tym o wymyślnych kształtach. Zakup urządzenia umożliwił firmie zaoferowanie klientom jeszcze ciekawszych aplikacji, co pozwoliło wyróżnić spośród innych ofert rynkowych nie tylko ofertę drukarni Argonex, ale także jej zleceniodawców. więcej »

 • Automatyczna bigówka Multigraf C-375 Plus z oferty Duplo w Fundacji Nadzieja Dzieci
  Fundacja Nadzieja Dzieci zakupiła jakiś czas temu do swojego Zakładu Aktywności Zawodowej w Zabrzu automatyczną bigówkę Multigraf C-375 Plus z oferty Duplo. Urządzenie zwiększyło wydajność zakładu i wpłynęło na możliwość lepszego planowania w nim procesów produkcyjnych. Dostawcą urządzenia była firma Tadan. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika