English version
Witamy we wtorek, 24.05.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Duplo podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2022 – „najlepsze od lat”
  Kilkanaście sprzedanych maszyn, efektywne spotkania z klientami i liczne aplikacje realizowane na stoisku, które wzbudzały duże zainteresowanie zwiedzających – to tylko niektóre aspekty zakończonego sukcesem udziału firmy Duplo w niedawnych Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022. Wszystko to sprawia, że firma uznała je za jedną z najlepszych edycji w ostatnich latach. więcej »

 • Inicjatywa firmy Duplo i pomoc uchodźcom z Ukrainy
  Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw w Nadarzynie firma Duplo Polska będzie aktywnie kontynuowała pomoc uchodźcom z Ukrainy, w którą włączyła się już jakiś czas temu. Ulokowani są oni w halach sąsiadujących z pawilonami przeznaczonymi na targi, co skłoniło kierownictwo firmy do tego, by wesprzeć ludzi, którzy znaleźli tam schronienie. Zaproponowała ona swoją pomoc m.in. w zakresie druków i aplikacji dla uchodźców, przede wszystkim dla dzieci. więcej »

 • Najnowszy powielacz cyfrowy w ofercie Duplo DP-X850 – prezentacja podczas targów RemaDays Warsaw 2022
  Najszybszy powielacz cyfrowy na rynku – jak podaje firma Duplo - drukujący z prędkością 200 stron na minutę i umożliwiający ekonomiczne drukowanie różnego rodzaju dokumentów zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw na stoisku firmy Duplo (numer M21 w pawilonie F). Odbywać się one będą w dniach 23-25 marca br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. więcej »

 • Duplo na targach RemaDays Warsaw 2022 – różnorodne aplikacje i maszyny zwiększające wydajność
  Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma Duplo zaprezentuje maszyny, które – jak zapewnia – mogą nadać niepowtarzalny charakter różnym produktom - od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek na znaczkach czy wizytówkach skończywszy. Na jej stoisku (numer M21 w pawilonie F) pracować będą urządzenia do wykańczania, dedykowane rynkom poligraficznemu i reklamowemu. Firma przygotowuje także niespodzianki z myślą o osobach odwiedzających jej stoisko. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 23-25 marca br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. więcej »

 • Nowy Docucutter DC-648 – z Duplo jeszcze szybciej
  Firma Duplo poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowego, w pełni automatycznego, wielozadaniowego urządzenia do wykańczania – Docucutter DC-648. Jak podaje producent – to maszyna jeszcze szybsza niż znany i cieniony na całym świecie, również w Polsce model DC-646. Pracy urządzenia można się przyjrzeć bliżej, oglądając film zamieszczony pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=aw5hPWYgZ7s więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika