English version
Witamy w czwartek, 6.10.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Zaproszenia, winietki i zawieszki oraz liczne dodatki ślubne – z maszyną Duplo w Lilyzaproszenia.pl
  Firma Lily, właściciel sklepu internetowego Lilyzaproszenia.pl, zakupiła w ostatnim czasie maszynę z oferty Duplo - Docucutter DC 618. Dzięki temu urządzeniu nie tylko w znacznym stopniu zautomatyzowała produkcję w swoim zakładzie, ale także poprawiła wydajność i jakość, co staje się dla niej coraz ważniejszym elementem działalności z racji stale rosnącej liczby klientów. Rok do roku firma odnotowuje 100% przyrosty w zakresie zleceń, a w niedalekiej przyszłości planuje ekspansję na rynki zagraniczne. Zakup o którym mowa, został zrealizowany za pośrednictwem firmy DigiPress z Krakowa - partnera handlowego Duplo Polska. więcej »

 • Drukarnia Wydawnictwa Nowiny z maszyną Duplo – „właściwa relacja możliwości urządzenia do jego ceny”
  Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo to pierwsze urządzenie tego producenta, które pracuje od pewnego czasu w drukarni Wydawnictwa Nowiny. Było ono odpowiedzią na potrzebę tego zakładu poligraficznego w zakresie wykańczania. Jak podkreśla kierownictwo drukarni, o wyborze tego konkretnego rozwiązania zadecydowało m.in. zaufanie do marki Duplo, z którą wydawnictwo od wielu lat ma pozytywne kontakty, a także opinie innych klientów tej firmy, pracujących z jej sprzętem. więcej »

 • Premiera maszyny z oferty Duplo - Docucutter DC-746 z podajnikiem arkuszy w formacie B2
  Firma Duplo, podczas odbywającego się niedawno w Wielkiej Brytanii spotkania dla dystrybutorów i klientów „Celebration of Print”, zaprezentowała w pełni automatyczne, wielozadaniowe urządzenie do wykańczania – Docucutter DC-746, po raz pierwszy zintegrowane z systemem DC-20 do pobierania, cięcia i podawania arkuszy w formacie B2. więcej »

 • Premiera nowej lakierówki wybiórczej w formacie B2 Duplo DuSense DDC-8000
  Firma Duplo, podczas wydarzenia „Celebration of Print”, jakie odbywało się niedawno w Wielkiej Brytanii i dedykowane było dystrybutorom i klientom, zaprezentowała nowe urządzenie do lakierowania w formacie B2 - DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent - prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego i metalizowania w linii. Procesy te coraz częściej wybierają właściciele marek, mając na uwadze preferencje użytkowników końcowych. Urządzenie przeznaczone jest do uszlachetniania m.in. okładek książek, a także opakowań, wizytówek, wszelkiego rodzaju wydruków akcydensowych – od jednego arkusza po nakłady produkcyjne. Więcej na temat działania i możliwości maszyny, która jest już dostępna w ofercie firmy Duplo, można znaleźć na jej kanale w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=N5QO3GSzZAo więcej »

 • Duplo podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2022 – „najlepsze od lat”
  Kilkanaście sprzedanych maszyn, efektywne spotkania z klientami i liczne aplikacje realizowane na stoisku, które wzbudzały duże zainteresowanie zwiedzających – to tylko niektóre aspekty zakończonego sukcesem udziału firmy Duplo w niedawnych Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022. Wszystko to sprawia, że firma uznała je za jedną z najlepszych edycji w ostatnich latach. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika