English version
Witamy w środę, 22.05.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • O rozwiązaniach manroland Goss dedykowanych produkcji opakowań papierowych podczas konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”
  Sukcesem, jak podkreśla Jarosław Kotfis - Business Director, odpowiedzialny za działalność firmy manroland Goss w naszym kraju - zakończył się dla niej udział w niedawnej konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”. Podczas wydarzenia, zorganizowanego przez wydawnictwo Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”), firma zaprezentowała bazującą na technice zwojowego druku offsetowego maszynę Varioman c:line. Rozwiązanie jest przeznaczone do produkcji opakowań tekturowych i papierowych. Prezentacja, której autorami byli Frank Kreisel, Vice President Sales Europe i Jarosław Kotfis, spotkała się z dużym zainteresowaniem gości, którzy dotarli do Mrągowa. więcej »

 • Firma manroland Goss na konferencji dedykowanej tekturze falistej: prezentacja rozwiązania Varioman c:line do produkcji opakowań papierowych
  Październikowa konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” to kolejne tegoroczne wydarzenie branżowe, podczas którego firma manroland Goss będzie promować swoje rozwiązania z serii Varioman. Seria obejmuje trzy warianty, z których Varioman c:line jest przeznaczony do produkcji opakowań na bazie papieru – w technice offsetu zwojowego. Właśnie na tej części oferty niemieckiego producenta skoncentrują się podczas prezentacji (zatytułowanej „Offset rolowy – zmiana zasad gry”) jej przedstawiciele – Frank Kreisel, Vice President Sales Europe i Jarosław Kotfis – Business Director, odpowiedzialny za działalność manroland Goss w naszym kraju. Wydarzenie, organizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz (wydawcę magazynu branżowego „Świat Druku”), odbywać się będzie w dniach 5-6 października br. w Mrągowie. więcej »

 • Pionierskie wdrożenie zwojowej maszyny offsetowej Varioman c:line firmy manroland Goss w drukarni opakowaniowej GPD Foodpackaging
  Kończący się rok jest dla firmy manroland Goss okresem aktywnej promocji jej innowacyjnego rozwiązania, bazującego na technice zwojowego druku offsetowego – Varioman. Oferowane w trzech wersjach, skierowanych do różnych segmentów rynkowych, zyskuje na popularności i jest wdrażane w kolejnych drukarniach, przede wszystkim specjalizujących się w produkcji opakowań. Pionierem w zakresie użytkowania maszyny Varioman c:line, przeznaczonej do drukowania i wykańczania opakowań kartonowych, jest niemiecka firma GPD Foodpackaging, wchodząca w skład grupy medialnej Giesdorf. Dostarczone tu w 1. połowie br. rozwiązanie zakontraktowano z myślą o nisko- i średnionakładowej produkcji opakowań na produkty spożywcze, np. pizzę mrożoną. Film ilustrujący pracę maszyny można obejrzeć na stronie https://www.youtube.com/watch?v=lqHqyBbLmg8. więcej »

 • Udany debiut firmy manroland Goss na targach K 2022: duże zainteresowania zwojową maszyną offsetową Varioman f:line
  Wśród ponad 3 tysięcy wystawców targów K 2022, jakie odbywały się w Düsseldorfie w dniach 19-26 października br., po raz pierwszy znalazła się firma manroland Goss. Na jej stoisku, usytuowanym w pawilonie gromadzącym producentów i dostawców rozwiązań poligraficznych, prezentowany był zespół zwojowej maszyny offsetowej Varioman f:line, przeznaczonej do zadrukowywania podłoży giętkich. Jak zapewnia Jarosław Kotfis – Business Director w firmie manroland Goss, odpowiedzialny za jej działalność w naszym kraju, rozwiązanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających, wśród których znaleźli się też goście z Polski. Varioman f:line to jeden z trzech wariantów stworzonej przez manroland Goss linii produkcyjnej, bazującej na technice offsetu zwojowego i skierowanej do różnych segmentów rynkowych. Jak podaje firma, znalazły one już swoich pierwszych użytkowników, wśród których są drukarnie opakowań wykonywanych zarówno z tworzyw sztucznych, jak i podłoży papierowych. więcej »

 • Firma manroland Goss debiutuje na targach K 2022: prezentacje zwojowej maszyny offsetowej Varioman f:line dedykowanej produkcji opakowań giętkich
  Firma manroland Goss konsekwentnie realizuje strategię zwiększenia swojej obecności w segmencie produkcji opakowań w technice offsetu zwojowego. Zainicjowany pewien czas temu projekt Varioman zaowocował pierwszymi wdrożeniami maszyny o tej samej nazwie. Jest ona dostępna w trzech wariantach, w zależności od specyfiki klienta i stosowanych w produkcji podłoży. Z myślą o rynku opakowań firma manroland Goss posiada w swojej ofercie dwa modele – c:line, skierowany do producentów opakowań kartonowych i tekturowych, oraz f:line, dedykowany drukarniom wykorzystującym w produkcji podłoża giętkie np. folie. Drugie z wymienionych rozwiązań będzie przez nią promowane podczas zbliżających się targów K 2022, jakie odbędą się w Düsseldorfie w dniach 19-26 października br. Firma znajdzie się po raz pierwszy wśród wystawców tego wydarzenia. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku (nr B40 w pawilonie 4) będzie obecny Jarosław Kotfis – Business Director w firmie manroland Goss, odpowiedzialny za jej działalność w naszym kraju. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika