English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Nowa maszyna Komori Lithrone GL-429+C wzbogaciła park sprzętowy Częstochowskich Zakładów Graficznych
  W ostatnim czasie w Częstochowskich Zakładach Graficznych rozpoczęła pracę nowa, pięciozespołowa, półformatowa maszyna offsetowa Komori Lithrone GL-429+C, wyposażona w opcję lakierowania dyspersyjnego i personalizacji w technice inkjet. Zastąpiła ona urządzenie tej samej marki, które pracowało tu przez ostatnich kilka lat. Była zarazem kolejną inwestycją drukarni, obchodzącej w ubiegłym roku 120-lecie istnienia, w rozwiązanie z oferty firmy Reprograf. Maszyna została częściowo sfinansowana w ramach projektu unijnego „Wdrożenie nowej technologii zabezpieczania dokumentów przed fałszowaniem i sprawdzenie ich autentyczności”. więcej »

 • Screen Truepress Jet520HD z oferty firmy Reprograf w drukarni Totem.com.pl: instalacja uznana za wzorcową przez producenta maszyny i klienta
  Firma Screen, producent maszyny Truepress Jet520HD, uznał przeprowadzoną przez firmę Reprograf jej instalację w drukarni Totem.com.pl, za wykonaną perfekcyjnie i w związku z tym uznano ją za wzorcową. Podobnie ocenił ją sam klient. System otworzył przed nim nowe możliwości w zakresie realizacji zleceń na nieobsługiwanych przez drukarnię wcześniej mediach powlekanych, bez konieczności uszlachetniania lub stosowania specjalnych papierów inkjetowych. Przejął też zlecenia ze starszych technologicznie urządzeń tonerowych, które dotychczas użytkowała. więcej »

 • Partnerzy firmy Reprograf na targach Fespa 2018
  Wśród setek wystawców tegorocznej edycji targów Fespa 2018 znaleźli się partnerzy handlowi firmy Reprograf, od wielu lat dostarczającej na polski rynek m.in. zaawansowane rozwiązania w zakresie wielkoformatowego druku cyfrowego. Zaprezentowali oni zarówno zupełnie nowe, jak też znane już produkty ze swojej bogatej oferty. Z myślą o klientach z Polski przedstawiciele firmy Reprograf byli przez cały okres targów obecni na stoiskach swoich partnerów z tego rynku: firm EFI, Mimaki, Pongs i Soyang. więcej »

 • Europejska premiera innowacyjnej technologii firmy Screen w Booksfactory.pl
  W ciąg inwestycji cyfrowej drukarni Booksfactory.pl (które zaledwie w kilka miesięcy osiągnęły poziom 5 mln euro) wpisała się w ostatnim czasie kolejna maszyna inkjetowa Screen – tym razem firma zdecydowała się na model TruePress Jet520HD. Jak zapewnia dostawca, którym jest firma Reprograf (od 26 lat dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla branży poligraficznej w Polsce), urządzenie pozwala na zadrukowywanie papierów offsetowych - w tym powlekanych bez konieczności uszlachetniania lub stosowania specjalnych papierów inkjetowych - z niespotykaną dotąd dla inkjetu jakością. Wdrożenie w Booksfactory.pl było europejską premierą tej innowacyjnej technologii firmy Screen na rynku produkcji książek. więcej »

 • Ploter EFI VUTEk FabriVU 340 w Labo Print
  Pierwsza w Polsce maszyna do druku sublimacyjnego - EFI VUTEk FabriVU 340 – pracuje od jakiegoś czasu w jednej z wiodących cyfrowych drukarń wielkoformatowych w naszym kraju – Labo Print z Poznania. Urządzenie dostarczyła firma Reprograf – autoryzowany dystrybutor marki EFI na polskim rynku. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika