English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna



 
 

Informacje prasowe

 • API Folie Polska podsumowuje udane dla firmy targi Labelexpo Europe 2023: nowe materiały, nowe wzorniki, liczna frekwencja klientów z Polski
  „Polskimi” targami nazywa ostatnią odbywającą się w Brukseli edycję targów Lalelexpo Europe dyrektor zarządzająca API Folie Polska – Katarzyna Kozińska. Jak podkreśla, wydarzenie ściągnęło wielu przedstawicieli branży poligraficznej i etykietowej z naszego kraju, z których wielu odwiedziło stoisko API Foilmakers – producenta specjalistycznych folii do uszlachetniania. Firma promowała na nim swoje pełne portfolio skierowane do drukarń i przetwórców, działających w segmencie druku wąskowstęgowego; prezentowała m.in. liczne aplikacje z udziałem jej materiałów. Folie API Foilmakers były też wykorzystywane podczas pokazów „na żywo”, realizowanych na stoisku jej partnera technologicznego – AB Graphic. Promowała również nowe wzorniki, w tym dostępny od niedawna na jej stronach internetowych wzornik online, uwzględniający pełne portfolio jej produktów. Jak dodaje Katarzyna Kozińska, w wielu rozmowach z obecnymi i potencjalnymi klientami pojawiały się akcenty „eko”, na które API Foilmakers zwraca coraz większą uwagę w swojej działalności, ale też w kontekście całego łańcucha dostaw. więcej »

 • API Foilmakers na targach Labelexpo Europe 2023
  Wśród setek wystawców zbliżających się targów Labelexpo Europe 2023 w Brukseli po raz pierwszy w ramach grupy Aldus Group pojawi się firma API Foilmakers. Na stoisku nr 5A28 w pawilonie 5 zaprezentuje ona swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne w obszarze folii dedykowanych produkcji wąskowstęgowej, zarówno etykietowej jak i opakowaniowej. Na gości z całego świata będzie oczekiwać międzynarodowy zespół API Foilmakers (w tym przedstawiciele API Folie Polska) i Aldus Group. Targi będą też miejscem promocji uruchomionej niedawno na stronach internetowych firmy nowego wzornika online (dostępnego pod adresem https://apifoilmakers.com/foil-gallery/), uwzględniającego pełne portfolio jej produktów, w tym – jak podkreśla – niezwykle trudne do odwzorowania w tej konwencji folie metalizowane. Materiały API Foilmakers będą również obecne na stoiskach jej partnerów technologicznych (producentów sprzętu), gdzie – podczas pokazów „na żywo” – będzie można zobaczyć i ocenić finalne efekty uszlachetniania i wykańczania etykiet oraz opakowań. więcej »

 • API Foilmakers i wszechstronna oferta dla technologii cold stampingu
  Niedawny Kongres Etykiety Samoprzylepne czy nadchodzące targi Labelexpo Europe to dla firmy API Foilmakers i jej lokalnego oddziału – API Folie Polska znakomite okazje do przybliżenia, ale też przypomnienia kluczowych produktów z jej oferty, dedykowanych branży poligraficznej. Są wśród nich m.in. specjalistyczne folie metalizowane do cold stampingu, ze sztandarową w niej TA-Plus na czele. Jak podkreśla producent, materiały te są stale udoskonalane i dostosowywane do zmieniających się oczekiwań klientów, m.in. w kontekście proekologiczności. więcej »

 • „Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet”, czyli API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023
  „Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” – taki tytuł nosiła prezentacja wygłoszona przez Katarzynę Kozińską – dyrektor zarządzającą API Folie Polska podczas 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” w kołobrzeskim hotelu Aquarius Spa. Konferencja stanowiła część III Kongresu Etykiety Samoprzylepne, organizowanego przez wydawcę magazynu branżowego Świat Druku – firmę Polski Drukarz. API Folie Polska po raz kolejny była współorganizatorem wydarzenia – poza prezentacją miała też stoisko w ramach wystawy technologicznej, zlokalizowanej w przestrzeniach hotelowych. więcej »

 • API Folie Polska na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2023
  W dniach 1-2 czerwca br. w hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu odbywać się będzie Kongres Etykiety Samoprzylepne 2023, organizowany przez wydawnictwo Polski Drukarz. Wśród współorganizatorów wydarzenia po raz kolejny znajdzie się firma API Folie Polska. Katarzyna Kozińska – jej dyrektor zarządzająca – wygłosi referat podczas stanowiącej integralną część kongresu 18. Konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Wystąpienie zatytułowane „Gra w zielone – świat folii metalizowanych dla etykiet” odbędzie się 1 czerwca o godz. 11.00. Firma będzie też mieć stoisko w ramach towarzyszącej wydarzeniu wystawy technologicznej. więcej »

 



Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika