English version
Witamy w poniedziałek, 17.12.2018 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
  W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie. więcej »

 • Europejska drukarnia internetowa CEWE inwestuje w cyfrową maszynę arkuszową Fujifilm Jet Press 720S
  Europejska drukarnia internetowa CEWE, specjalizująca się w usługach typu web-to-print, od pewnego czasu użytkuje arkuszową maszynę inkjetową Fujifilm Jet Press 720S. Jak podaje kierownictwo przedsiębiorstwa, inwestycja ta przyniosła firmie szereg korzyści, m.in. wyższą jakość i wydajność produkcji realizowanej w zakładzie w Oldenburgu, gdzie użytkowane jest to rozwiązanie.. więcej »

 • Fujifilm wprowadza na rynek Jet Press 750S – wysokowydajną arkuszową maszynę kolorową w formacie B2, bazującą na technice inkjetowej
  Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – nowej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S, cenionego przez użytkowników za wysoką jakość i wszechstronność. Nowa maszyna znalazła już pierwszych nabywców – są wśród nich m.in. firmy FloriColor z Portugalii, specjalizująca się w produkcji fotoalbumów, oraz Mediadruckwerk z Niemiec, kompleksowo obsługująca klientów w zakresie różnych prac komercyjnych. więcej »

 • Brytyjska drukarnia książkowa CPI Group inwestuje w cyfrową maszynę inkjetową Jet Press 720S
  Drukarnia dziełowa CPI Group to kolejny brytyjski użytkownik cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 720S firmy Fujifilm. Wśród argumentów przemawiających za tą niedawną inwestycją kierownictwo CPI Group wymienia przede wszystkim wysoką jakość, atrakcyjny wskaźnik wykorzystania urządzenia oraz dokładne pasowanie. więcej »

 • Cyfrowa maszyna inkjetowa Jet Press 720S w firmie Ebro Color: niskonakładowa produkcja opakowań kartonowych
  W niemieckiej drukarni Ebro Color, specjalizującej się w niskonakładowej produkcji opakowań kartonowych, rozpoczęła pracę arkuszowa maszyna inkjetowa firmy Fujifilm – Jet Press 720S. To pierwsza w historii tego przedsiębiorstwa inwestycja w rozwiązanie, bazujące na technologii druku cyfrowego. więcej »

 Copyright ©2004-2018 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika