English version
Witamy w niedzielę, 24.09.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Innowacyjne premiery rynkowe, liczne kontrakty i rozmowy handlowe, duże zainteresowanie klientów - Fujifilm podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2023
  Tegoroczne targi RemaDays Warsaw zakończyły się dla firmy Fujifilm i jej partnerów handlowych dużym sukcesem. Goście zwiedzający wystawę mogli obejrzeć podczas pokazów „na żywo” kilka zaawansowanych rozwiązań przemysłowych z jej oferty, bazujących na technologii druku cyfrowego. Na stoisku Fujifilm duże zainteresowanie wzbudzała cyfrowa maszyna Revoria Press PC1120 – egzemplarz targowy prosto ze stoiska trafi do drukarni Gomeo z Krakowa (umowę sfinalizowała firma DKS – autoryzowany dystrybutor maszyn Fujifilm). Podczas RemaDays Warsaw podpisany został przez Fujifilm kontrakt na dostawę kolejnej takiej maszyny do drukarni cyfrowej QPrint. Firma rozpoczęła też – jak podaje Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD w Fujifilm Poland – kilkadziesiąt kolejnych rozmów handlowych dotyczących tego innowacyjnego rozwiązania. Na stoisku prezentowana była też, po raz pierwszy w Polsce, maszyna typu flatbed – Acuity Prime 30 LED. Jeszcze przed targami oficjalnie została zaanonsowana współpraca Fujifim w obszarze rozwiązań produkcyjnych z jej nowym, autoryzowanym dystrybutorem – firmą Digipress. Pierwsza maszyna – ApeosPro C810, zaprezentowana na stoisku drugiej z wymienionych, została sprzedana przez nią do drukarni Rafael z Krakowa. Co więcej, był to pierwszy kontrakt na wdrożenie tego urządzenia nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. więcej »

 • Fujifilm na targach RemaDays Warsaw 2023 – polska premiera maszyn Acuity Prime 30 i ApeosPro oraz pokazy innowacyjnej maszyny do druku cyfrowego Fujifilm Revoria Press PC1120
  Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma Fujifilm zaprezentuje trzy innowacyjne urządzenia. Maszyny Acuity Prime 30 – ploter drukujący z płaskim stołem i maszyna drukująca ApeosPro (która prezentowana będzie na stoisku partnera Fujifilm - firmy Digipress) - będą prezentowane po raz pierwszy w Polsce. Na stoisku Fujifilm (nr F3.47 w hali F)pracować będzie również cyfrowa maszyna Revoria Press PC1120, której pierwsze egzemplarze rozpoczęły już pracę w polskich drukarniach, a której sprzedaż na świecie – jak zapewnia dostawca – w ostatnim czasie mocno się intensyfikuje. Targi odbędą się w dniach od 1 do 3 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. więcej »

 • Pierwsza w Polsce maszyna Fujifilm Revoria Press PC 1120 w firmie Bluejet z Gdańska
  „To jedyna cyfrowa maszyna na rynku, która potrafi wydrukować piękne i równe aple” - tak o pierwszym wdrożonym w Polsce urządzeniu Fujifilm Revoria Press PC 1120 mówi Piotr Kaczorowski, będący – wspólnie z bratem Pawłem – właścicielem firmy Bluejet, która zdecydowała się na zakup tego innowacyjnego rozwiązania. Jak podaje Fujifilm, kolejne kontrakty na dostawę maszyn Revoria do drukarń z naszego kraju są finalizowane, co - zdaniem producenta - potwierdza, że ta stosunkowo nowa maszyna w jego ofercie podbija rynek nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Dzieje się tak ze względu na możliwości oferowane przez to urządzenie, które – co potwierdzają użytkownicy tych maszyn – zapewnia im przewagę konkurencyjną. więcej »

 • Prestiżowe nagrody branżowe dla cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 750S firmy Fujifilm
  Wprowadzona do oferty Fujifilm pod koniec ub.r. cyfrowa maszyna inkjetowa Jet Press 750S zdobyła w ostatnim czasie kilka prestiżowych nagród branżowych. W konkursie EDP Awards, organizowanym dorocznie przez European Digital Press Association (EDP), została uznana za „najlepsze rozwiązanie w kategorii cyfrowych urządzeń drukujących w formacie B2(+)”. Nieco wcześniej zdobyła nagrody Red Dot i iF Design, przyznawane za innowacyjny projekt. W kwietniu nową maszynę Fujifilm można było obejrzeć podczas dwudniowych Dni Otwartych, zorganizowanych w Centrum Zaawansowanych Technologii Poligraficznych tej firmy w Brukseli. więcej »

 • Fujifilm zaprasza na dwudniowe prezentacje nowej cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 750S
  W dniach 9 i 10 kwietnia br. w Centrum Zaawansowanych Technologii Poligraficznych firmy Fujifilm w Brukseli odbędą się prezentacje nowej arkuszowej maszyny inkjetowej tego producenta – Jet Press 750S. Skierowane do przedstawicieli drukarń z całej Europy, dwudniowe spotkanie ma być okazją do pokazania, również podczas demonstracji „na żywo”, kluczowych funkcji oferowanych przez to rozwiązanie. Jet Press 750S to – jak podkreśla Fujifilm – najszybsza obecnie pełnokolorowa maszyna półformatowa w swojej klasie produktów, zapewniająca wysoką jakość reprodukcji, właściwe nasycenie barwne i wydajność, a przy tym pozwalająca użytkownikom na wyróżnienie się wśród innych, konkurencyjnych drukarń oraz rozszerzenie portfolio usług. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika