English version
Witamy we wtorek, 18.06.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Opakowania na słodycze z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
  Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko niektóre wymagania, jakie postawiła firma przed maszyną drukującą, która miała te procesy tu obsługiwać. Spośród ofert rynkowych najlepszą w oczach jej kierownictwa okazała się cyfrowa maszyna Fujifilm Revoria Press PC1120, która jakiś czas temu rozpoczęła pracę w drukarni tego prężnie działającego przedsiębiorstwa. więcej »

 • Druk24h z nową wysokowydajną maszyną cyfrową Fujifilm Revoria Press PC1120: szybciej, efektywniej, z wyższą jakością
  „Wreszcie możemy w pełni oddać kolorystykę naszej barwy firmowej w palecie Pantone 021” – tymi słowami Paweł Grot – prezes zarządu Druk24h podsumowuje niedawną inwestycję w nową, wysokowydajną maszynę cyfrową Fujifilm Revoria Press PC1120. Urządzenie, oferujące druk w trybie CMYK z dwoma kolorami dodatkowymi, w tym różowym, białym i lakierem bezbarwnym, od kilku miesięcy pracuje w jednym z trzech warszawskich oddziałów Druk24h. Obecnie – jak informuje jej kierownictwo – działa na pełne dwie zmiany przez wszystkie dni tygodnia. Realizuje różne zlecenia o charakterze komercyjnym - od jednej sztuki do nakładów sięgających setek czy nawet tysięcy egzemplarzy. więcej »

 • Innowacyjne maszyny, ciekawe aplikacje i sposób na lepszy biznes w obliczu ogromnej konkurencji - Fujifilm na targach RemaDays Warsaw 2024
  Innowacyjne maszyny i ciekawe aplikacje oraz możliwości na lepszy biznes w czasach ogromnej konkurencji – to najważniejsze elementy, jakie zaprezentowała na stoisku firma Fujifilm wraz ze swoim partnerem – firmą MK Press setkom gości z różnych stron świata podczas targów RemaDays Warsaw 2024. Wydarzenie odbywało się od 30 stycznia do 2 lutego w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy i zakończyło się dla firmy ogromnym sukcesem – sprzedana maszyna Revoria, wiele rozpoczętych rozmów handlowych i bardzo duże zainteresowanie prezentowaną ofertą, przede wszystkim wydrukami pochodzącymi z maszyn Fujifilm. Na żywo na stoisku firmy pracowały urządzenia: Revoria Press PC1120, Apros Pro oraz Acuity Prime Hybrid LED UV. Odwiedzający je goście mogli zapoznać się również z możliwościami maszyny Jet Press 750 HS – inkjetowej maszyny drukującej w formacie B2 na bazie tuszy wodnych. Firma już dziś zapowiada kolejne ciekawe wydarzenie, jakie będzie organizowane dla klientów w dniach 19 - 20 marca, gdzie będzie można zobaczyć w pracy „na żywo” pierwszą na świecie arkuszową maszynę tonerową drukującą w formacie B2 - Revoria Press GC 12500, której wydruki również były prezentowane podczas targów RemaDays Warsaw. więcej »

 • Fujifilm na targach RemaDays Warsaw 2024 - pokazy maszyn i ciekawe aplikacje
  Z myślą o zbliżających się targach RemaDays Warsaw 2024 Fujifilm przygotowuje prezentacje maszyn ze swojej oferty oraz wydruków pochodzących z urządzeń z jej bogatego portfolio. Jak zapowiada firma - największą ciekawość wśród gości wzbudzą z pewnością wydruki z maszyny Revoria Press GC 12500 – pierwszej na świecie arkuszowej maszyny tonerowej drukującej w formacie B2. Samo urządzenie będzie można obejrzeć w pracy „na żywo” podczas wydarzenia organizowanego dla klientów przez Fujifilm na przełomie lutego i marca. Targi RemaDays Warsaw odbywać się będą w dniach od 30 stycznia do 2 lutego w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Firma będzie na nich obecna na stoisku numer F2.49c, wraz z jednym ze swoich autoryzowanych partnerów handlowych – MK Press - i zaprezentuje tam maszyny w pracy „na żywo”: Revoria Press PC1120, Acuity Prime LED UV oraz możliwości maszyny Jet Press 750 HS, Revoria Press GC12500, a także wielu innych. więcej »

 • Innowacyjne premiery rynkowe, liczne kontrakty i rozmowy handlowe, duże zainteresowanie klientów - Fujifilm podsumowuje targi RemaDays Warsaw 2023
  Tegoroczne targi RemaDays Warsaw zakończyły się dla firmy Fujifilm i jej partnerów handlowych dużym sukcesem. Goście zwiedzający wystawę mogli obejrzeć podczas pokazów „na żywo” kilka zaawansowanych rozwiązań przemysłowych z jej oferty, bazujących na technologii druku cyfrowego. Na stoisku Fujifilm duże zainteresowanie wzbudzała cyfrowa maszyna Revoria Press PC1120 – egzemplarz targowy prosto ze stoiska trafi do drukarni Gomeo z Krakowa (umowę sfinalizowała firma DKS – autoryzowany dystrybutor maszyn Fujifilm). Podczas RemaDays Warsaw podpisany został przez Fujifilm kontrakt na dostawę kolejnej takiej maszyny do drukarni cyfrowej QPrint. Firma rozpoczęła też – jak podaje Agnieszka Głowacka, Business Development Manager POD w Fujifilm Poland – kilkadziesiąt kolejnych rozmów handlowych dotyczących tego innowacyjnego rozwiązania. Na stoisku prezentowana była też, po raz pierwszy w Polsce, maszyna typu flatbed – Acuity Prime 30 LED. Jeszcze przed targami oficjalnie została zaanonsowana współpraca Fujifim w obszarze rozwiązań produkcyjnych z jej nowym, autoryzowanym dystrybutorem – firmą Digipress. Pierwsza maszyna – ApeosPro C810, zaprezentowana na stoisku drugiej z wymienionych, została sprzedana przez nią do drukarni Rafael z Krakowa. Co więcej, był to pierwszy kontrakt na wdrożenie tego urządzenia nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika