English version
Witamy w sobotę, 25.03.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Mark Andy wprowadza ProWORX Label Suite: natywny moduł do impozycji stworzony z myślą o druku hybrydowym w technologii wąskowstęgowej
  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rosnącej grupy drukarń wykorzystujących w swojej działalności maszyny hybrydowe Mark Andy, firma stworzyła własne, natywne narzędzie do impozycji - ProWORX. Jest ono dedykowane produkcji realizowanej w jej urządzeniach, wykorzystujących cyfrową technologię drukowania i konwencjonalne metody uszlachetniania. Będąc rozszerzeniem Adobe Creative Cloude, program ten – jak zapewnia Mark Andy – umożliwia właściwe przygotowanie prac i rozmieszczenie użytków (zarówno w kontekście procesu drukowania jak i dalszej obróbki), przyczyniając się do wydajniejszej i bardziej proekologicznej produkcji. Na stronie https://youtu.be/jib26otRmaw można zapoznać się z działaniem programu. Pobrać go można natomiast ze stron firmy Adobe (exchange.adobe.com/apps/browse/cc). więcej »

 • Labelexpo Southeast Asia 2023: promocja technologii drukowania Mark Andy na stoisku Aldus Group – jej autoryzowanego partnera i dystrybutora w regionie Australii i Azji Pacyficznej
  Targi Labelexpo Southeast Asia 2023, odbywające się w Bangkoku (Tajlandia) w dniach 11-13 lutego br., były kolejnym wydarzeniem z cyklu Labelexpo Global Series, zorganizowanym przez Tarsus Group. W wystawie wzięło udział ponad 170 wystawców, wśród nich – Aldus Group. Firma od wielu lat pozostaje autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Mark Andy w regionie Australii i Azji Pacyficznej. Na stoisku byli też obecni przedstawiciele Crosslink – autoryzowanego dealera Mark Andy w Japonii. Podczas trzydniowego wydarzenia, które miało prawdziwie międzynarodowy charakter, promowali oni wspólnie rozwiązania z oferty Mark Andy – cyfrowe/hybrydowe i fleksograficzne maszyny drukujące oraz przewijarki/krajarki. Zainteresowanie nimi ze strony zwiedzających stoisko Aldus Group było bardzo duże, zarówno ze strony obecnych jak i potencjalnych użytkowników maszyn Mark Andy. więcej »

 • Mark Andy spogląda w przyszłość: Jason Desai – CEO firmy o planach, spojrzeniu na rynek i zachodzące na nim zmiany
  Mark Andy – producent maszyn do drukowania etykiet w technice fleksograficznej i cyfrowej/hybrydowej – z sukcesem zakończył ubiegły rok i równie pozytywnie rozpoczął kolejny. Jason Desai – CEO firmy, podsumowuje jej rozwój, bazujący na ponad 75-letnim, bogatym doświadczeniu przedsiębiorstwa i prognozuje jego najbliższą przyszłość. Plany firmy uwzględniają m.in. zupełnie nowe rozwiązania technologiczne w dziedzinie zarówno maszyn fleksograficznych jak i hybrydowych. Firma tworzy je bazując w dużej mierze na zmianach rynkowych, rosnących oczekiwaniach drukarń i ich zleceniodawców. więcej »

 • Berkshire Labels odnotowuje rekordową miesięczną sprzedaż po zainstalowaniu kolejnej zaawansowanej maszyny fleksograficznej Mark Andy Performance Series
  Berkshire Labels – jedna z wiodących drukarń wąskowstęgowych w Wielkiej Brytanii – zakupiła, z myślą o swoim zakładzie produkcyjnym w Hungerford, kolejną maszynę fleksograficzną Mark Andy. Nowa Performance Series P7E to jedna z pięciu użytkowanych tu obecnie maszyn tego producenta. Wcześniejsze inwestycje w rozwiązania Mark Andy brytyjska drukarnia zrealizowała w 2019 roku, gdy – w związku z planami dotyczącymi zadrukowywaniu podłoży foliowych – pojawiły się tu Performance Series P7E oraz Performance Series P9E. Jak podaje kierownictwo firmy, wkrótce po wdrożeniu najnowszej maszyny, Berkshire Labels odnotował najlepszy – pod względem sprzedaży – miesiąc w swojej historii. więcej »

 • Z hybrydą Mark Andy dookoła świata – doświadczenia użytkowników, korzyści z wdrożeń i trendy rynkowe
  Spadające nakłady etykiet, rosnąca liczba różnego rodzaju wersji danego produktu, potrzeba rozwoju nowych wzorów opakowań i etykiet oraz renowacji lub dywersyfikacji starych, coraz krótsze czasy realizacji zleceń i silna presja w zakresie poprawy parametrów jakościowych, a także coraz większa liczba zakładów produkcyjnych czy wytwórni różnego rodzaju asortymentu, które potrzebują etykiet w mniejszych nakładach – wszystko to wpływa na wybór technologii, w której zlecenia dotyczące ich drukowania należy (czytaj: opłaca się!) realizować. Coraz więcej drukarń na całym świecie dostrzega ten fakt i inwestuje w maszyny hybrydowe Mark Andy lub przygląda się tej technologii, planując inwestycje w nią w niedalekiej przyszłości. Drukarnie, które zdecydowały się na ten krok, wyliczają zalety tych inwestycji, inne je widzą i czekają na właściwy dla siebie moment, by wdrożyć tę technologię w swoich zakładach. Tymczasem wiele z firm inwestuje już w drugie i kolejne urządzenia hybrydowe Mark Andy, co potwierdza, że rozwiązania tego typu stają się odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika