English version
Witamy w środę, 27.05.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • (R)ewolucja z Mark Andy – etykiety wielokolorowe w firmie FleksoGraf
  Zainstalowana w drukarni FleksoGraf w Tomaszowie Mazowieckim maszyna Evolution Series Mark Andy to trzecie urządzenie z tej serii w naszym kraju. Jak zapewnia Marcin Jakóbczyk - właściciel przedsiębiorstwa, firma Mark Andy okazała się nie tylko profesjonalnym sprzedawcą w tej transakcji, ale stała się dla drukarni partnerem. Poza tym wdrożenie, mimo ogólnoświatowej pandemii, przebiegło bez zakłóceń na przełomie marca i kwietnia br., dzięki czemu maszyna ruszyła tu zgodnie z planem. więcej »

 • Mazowieckie Zakłady Graficzne inwestują w nową maszynę fleksograficzną firmy Mark Andy – Performance Series P7E
  Park sprzętowy Mazowieckich Zakładów Graficznych został w ostatnim czasie wzbogacony o nową maszynę fleksograficzną firmy Mark Andy – Performance Series P7E. Tym samym potencjał tej drukarni znacząco wzrósł w zakresie produkcji wielokolorowych, uszlachetnionych etykiet, które stanowią jeden z podstawowych elementów realizowanego tu asortymentu. Mark Andy jest w tym przypadku nie tylko dostawcą maszyny, ale też strategicznym partnerem przy – wdrażanym w związku z tym zakupem – projekcie technologicznym (częściowo finansowanym ze środków unijnych), dotyczącym specjalistycznych etykiet shrink sleeve. więcej »

 • Komunikat firmy Mark Andy w związku z obecną sytuacją na świecie
  W związku z obecną sytuacją na świecie, także w kontekście realizowanych działań biznesowych, firma Mark Andy przygotowała komunikat skierowany do jej klientów i partnerów. Pisze w nim m.in. o wyzwaniach, z jakimi mierzy się obecnie nie tylko branża poligraficzna, ale cała społeczność światowa. więcej »

 • Trzy maszyny Mark Andy w drukarni Orion Znakowanie Towarów
  Kilka miesięcy temu w firmie Orion Znakowanie Towarów z Wrocławia rozpoczęła pracę – jako jedna z pierwszych w naszym kraju – hybrydowa maszyna Mark Andy Digital Series HD. Urządzenie wsparło produkcję etykietową, realizowaną tu dotychczas m.in. w uruchomionej przed ponad trzema laty, innej maszynie tego samego dostawcy – Performance Series P7. Trzecim rozwiązaniem Mark Andy we wrocławskiej drukarni będzie nowy model w ofercie tego producenta – maszyna Evolution. więcej »

 • Flexprinter pierwszym użytkownikiem 22-calowej maszyny Mark Andy Performance Series P7E w regionie Beneluksu
  Flexprinter – jedna z młodych, dynamicznie rozwijających się drukarń wąskowstęgowych z siedzibą w Nazareth (Belgia) to pierwszy w regionie Beneluksu użytkownik 22-calowej maszyny fleksograficznej z oferty firmy Mark Andy – Performance Series P7E. Rozwiązanie ma zwiększyć możliwości produkcyjne tego start-upu poligraficznego w zakresie realizowanych w trybie z roli na rolę etykiet, saszetek, worków typu pouch, tulei shrink sleeve oraz opakowań giętkich. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika