English version
Witamy we wtorek, 24.05.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Dystrybutorzy firmy Mark Andy z całego świata spotkali się w Warszawie
  W dniach 11-12 maja br. w Warszawie odbyło się spotkanie firmy Mark Andy z jej autoryzowanymi dystrybutorami z różnych stron świata (Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej), połączone z prezentacjami kilku maszyn wąskowstęgowych z jej oferty. Było to drugie w ostatnim czasie wydarzenie typu Open House, zorganizowane przez Mark Andy Europe w jej polskim centrum pokazowym. Nieco wcześniej firma zaprosiła na specjalne prezentacje studentów kierunków poligraficznych oraz ich opiekunów. Natomiast w dniach 31 maja – 1 czerwca br. w tym samym miejscu odbędzie się forum „The Power of Hybrid Forum” („Siła druku hybrydowego”) skierowane do obecnych i potencjalnych klientów Mark Andy. Rejestracji na spotkanie można dokonać na stronie http://info.markandy.com/openhouse-poland-2022. więcej »

 • Kolejne spotkanie Open House firmy Mark Andy dla studentów: prezentacja rozwiązań fleksograficznych i hybrydowych oraz specjalistycznego oprogramowania do produkcji etykiet
  22 kwietnia br. firma Mark Andy zorganizowała w swoim Centrum Demonstracyjnym w Warszawie pierwsze z zaplanowanych na ten rok spotkań typu Open House. Wzięła w nim udział ponad 40-osobowa grupa studentów 2. roku (studiów inżynierskich i magisterskich) z Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej oraz przedstawicieli kadry pedagogicznej, reprezentujących ww. uczelnię oraz Instytut Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej i Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu. Gospodarze przygotowali bogaty program merytoryczny, uwzględniający prezentacje „na żywo” trzech maszyn: fleksograficznej Evolution Series E3 oraz dwóch hybrydowych/cyfrowych – Digital Series iQ i Digital Pro 3. Ostatnia sesja była poświęcona procesowi przygotowania plików do drukowania. Wykorzystano do tego zdjęcia wykonywane podczas Open House. Kilkanaście minut później zostały one wydrukowane na okolicznościowych etykietach. Całość zwieńczył wspólny lunch i nieformalne rozmowy studentów oraz ich opiekunów z przedstawicielami Mark Andy, obecnymi podczas wydarzenia. więcej »

 • Mark Andy zaprasza na Open House - „Siła druku hybrydowego”
  cyklu Open House dla gości z całego świata, zatytułowane „Siła druku hybrydowego”. Organizuje je dwóch odsłonach: 31 maja odbędzie się spotkanie w siedzibie firmy w Warszawie, połączone z pokazem maszyn „na żywo”. Zaprezentuje tu swoje innowacyjna rozwiązania do drukowania etykiet, uwzględniając takie aspekty druku hybrydowego jak: optymalizacja produkcji, dywersyfikacja produkcji zleceń o różnych nakładach czy personalizacja grafiki i treści w druku cyfrowym. 1 czerwca tę samą problematykę z wystąpieniami i pokazami maszyn firma zaprezentuje on line. Ta część Open House skierowana jest do wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć do Warszawy. Rejestracji na oba spotkania można dokonać na stronach: http://info.markandy.com/openhouse-poland-2022 więcej »

 • Daymark Labels inwestuje w rozwiązania Mark Andy: pierwsza w historii firmy maszyna cyfrowa – Digital Pro 3; rozbudowa parku sprzętowego w części fleksograficznej o model Evolution Series E5
  Brytyjska drukarnia etykietowa Daymark Labels z Hartlebury wzbogaciła ostatnio swój park sprzętowy o dwa rozwiązania wąskowstęgowe z oferty Mark Andy. Pojawiły się w nim: pierwsza w historii tego przedsiębiorstwa maszyna cyfrowa – Digital Pro 3 oraz fleksograficzna – Evolution Series E5. Zdaniem Kevana Palmera – dyrektora generalnego Daymark Labels, wdrożenie technologii cyfrowej w fundamentalnym stopniu zmieniło tu cały workflow, skracając wykonanie przykładowego zlecenia z trzech dni do kilku godzin. więcej »

 • Beontag inwestuje w nową maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series P7 z myślą o zwiększeniu produkcji etykiet RFID
  Beontag to drugi co do wielkości producent etykiet RFID w skali świata. Firma powstała w 2011 roku w wyniku połączenia dwóch największych brazylijskich drukarń, specjalizujących się w produkcji i przetwórstwie etykiet samoprzylepnych, wykorzystywanych w handlu detalicznym, przemyśle oraz sektorze usług – RR Etiquetas i Colarcil. Druga z wymienionych firm posiadała wówczas silną pozycję w całym regionie Ameryki Południowej. Rok po fuzji nowo powstałe przedsiębiorstwo zainwestowało w pierwszą maszynę dostosowaną do produkcji etykiet RFID. Jego najnowszy nabytek w tym zakresie to 20-calowa Mark Andy Performance Series P7 z modułem RFID firmy Tamarack. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika