English version
Witamy we wtorek, 19.10.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Mark Andy po raz kolejny wspiera studentów– staż w polskim oddziale firmy
  Firma Mark Andy, podejmująca od lat różnego rodzaju działania na rzecz szerzenia wiedzy wśród uczniów i studentów, zaproponowała w tym roku po raz pierwszy staż w swojej firmie. Odbył go – poznając wszystkie obszary działania Mark Andy Poland – jeden ze studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej. więcej »

 • My.MarkAndy – nowy portal szkoleniowo-edukacyjny dla użytkowników maszyn Mark Andy
  W połowie lipca br. pod adresem https://my.markandy.com ruszył nowy portal edukacyjno-szkoleniowy, przeznaczony dla klientów firmy Mark Andy. Jest on kontynuacją prowadzonego przez wiele lat z sukcesem projektu Mark Andy University, również skierowanego do użytkowników maszyn tego producenta. My.MarkAndy, po uprzedniej rejestracji i weryfikacji, zapewnia dostęp do bogatej bazy wiedzy na temat rozwiązań drukujących z oferty firmy. Zasoby portalu to m.in. niemal 500 filmów (uwzględniających poszczególne modele konwencjonalnych maszyn fleksograficznych i hybrydowych Mark Andy, bazujących na technologii cyfrowej) oraz materiały instruktażowe, obejmujące kwestie związane z obsługą, serwisowaniem i samodzielną naprawą urządzeń. Jak podaje firma, w pierwszych dniach po uruchomieniu portalu, zarejestrowało się w nim kilkuset klientów i liczba ta stale rośnie. więcej »

 • Digital Pro 3 w drukarni Next Label z Rumunii – kolejny użytkownik maszyny hybrydowej Mark Andy w Europie Środkowo-Wschodniej
  Rolowa maszyna hybrydowa, bazująca na technologii tonerowej – Digital Pro 3 firmy Mark Andy – cieszy się coraz większym zainteresowaniem drukarń z całego świata. Do grona jej nowych użytkowników dołączyła niedawno drukarnia Next Label z Rumunii. Była to tym samym kolejna instalacja tego modelu, odnotowana w ostatnim czasie w Europie Środkowo-Wschodniej. Wdrożenie nowej maszyny umożliwiło drukarni realizację małych nakładów etykiet, co wcześniej nie było dla niej opłacalne. Tym samym przyciągnęła ona nowych klientów, co wpłynęło na rozwój przedsiębiorstwa. Film, prezentujący firmę Next Label, także w kontekście jej inwestycji w maszynę Digital Pro 3, znajduje się pod adresem https://youtu.be/kpnBQqq2mNk/ więcej »

 • Mark Andy, Decathlon i technologia RFID na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2021
  Rozwiązania Mark Andy i technologia RFID oraz przykłady jej zastosowania w firmie Decathlon były przedmiotem prezentacji tego producenta maszyn do drukowania etykiet i opakowań podczas Kongresu Etykiety Samoprzylepne 2021. To dedykowane branży druku etykietowej cykliczne wydarzenie, organizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz, w tym roku odbywało się w dniach 17-18 czerwca br. w Żninie. Technologia RFID była tu omawiana tak szeroko po raz pierwszy, a to za sprawą rozwiązań, jakie oferuje Mark Andy w tym zakresie. Producent ten był również współorganizatorem wydarzenia oraz zaprosił uczestników spotkania na lampkę jubileuszowego aperitifu z okazji 75-lecia istnienia firmy. więcej »

 • „Jedna maszyna, wiele możliwości” – Digital Pro „gwiazdą” kolejnego webinarium firmy Mark Andy
  Niesłabnące zainteresowanie hybrydowymi maszynami tonerowymi Digital Pro skłoniło firmę Mark Andy do poświęcenia temu rozwiązaniu kolejnego wirtualnego spotkania dla swoich klientów. Wydarzenie miało miejsce 16 czerwca br. i zorganizowane zostało tym razem przez północnoamerykański oddział firmy. Webinarium poprowadzili wspólnie Alexander Mercon – Digital Sales Manager Mark Andy U.S. Northeast, Ted Bright – Digital Sales Manager U.S. Midwest i Alfredo Lopez – Senior Application Specialist w Centrum Technologicznym Mark Andy w St. Louis (USA). Tu również miała miejsce prezentacja możliwości zainstalowanej w ośrodku maszyny Digital Pro 3, wyposażonej w szereg dodatkowych opcji uszlachetniania i wykańczania etykiet. Na maszynie wykonano trzy przykładowe prace, zaś prelegenci – przedstawiając Digital Pro – skoncentrowali się na wybranych jej elementach takich jak moduł bypass czy tryb banerowy. Całość zwieńczyła sesja pytań i odpowiedzi, moderowana przez Christine Topp – Marketing & Event Specialist w centrali Mark Andy, która była również odpowiedzialna za organizację i przebieg wydarzenia. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika