English version
Witamy w poniedziałek, 26.10.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Technologia RFID, innowacyjne etykiety i sklepy przyszłości oczami Mark Andy
  Automatyczny sklep - bez personelu, typowej kasy samoobsługowej, ale za to z aplikacją na smartfona, dającą dostęp do około tysiąca produktów. Znajdują się w nim artykuły głównie spożywcze, ale także chemiczne i kosmetyki. Można tu też kupić wodę i inne napoje, słodycze, kawę, herbatę, zdrowe przekąski, dania gotowe, a także przechowywane w lodówkach - wędliny i nabiał. Każdy produkt jest oznaczony specjalnym oznakowaniem z tagiem RFID, co pozwala na zautomatyzowanie procesu sprzedaży. „To nie science-fiction, to realnie funkcjonujący już sklep spożywczy w naszym kraju i tak właśnie mogą wyglądać w najbliższej przyszłości kolejne – mówi Łukasz Chruśliński, Sales Manager w firmie Mark Andy, która śledząc światowe trendy od dłuższego czasu oferuje maszyny umożliwiające produkcję etykiet z tą właśnie technologią. – Taka perspektywa otwiera zupełnie nowe spojrzenie na produkty, jakie będą one oferować, a w ślad za tym na ich opakowania i etykiety. Jaka będzie przyszłość tych ostatnich, w którym kierunku już dziś należy podążać? Od pewnego czasu, wspólnie z naszymi partnerami technologicznymi i klientami, staramy się odpowiedzieć na te pytania”. więcej »

 • „Digital Pro – nowa droga do zyskowności” – webinaria dedykowane różnorodnym zastosowaniom maszyn do druku cyfrowego firmy Mark Andy
  Nowe sposoby generowania zysków w biznesie poligraficznym, różnorodność aplikacji możliwych do zrealizowania w technologii cyfrowej, łączenie procesów i technologii w ramach trybu hybrydowego, przyszłościowe i proekologiczne podejście do prowadzonej działalności – to tylko niektóre aspekty dwóch webinariów Mark Andy. Zorganizowano je 22 września i 1 października br. z myślą o klientach tej firmy z całego świata. Główną atrakcją zdalnych spotkań była wprowadzona niedawno na rynek cyfrowa maszyna Digital Pro. Poza prezentacją jej możliwości, także w kontekście odpowiedniej wyceny prac realizowanych w technologii cyfrowej (w przypadku modelu Digital Pro1) i hybrydowej (Digital Pro3), urządzenie zostało pokazane podczas pracy na żywo – prosto z centrów demonstracyjnych Mark Andy w Warszawie i w Chesterfield (stan Missouri, USA). więcej »

 • Webinarium firm Mark Andy i Flexo Image Graphics: innowacyjne rozwiązania cyfrowe do produkcji wąskowstęgowej
  Firma Mark Andy, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, kontynuuje działania związane ze zdalnymi prezentacjami swoich rozwiązań dla klientów z różnych stron świata. 24 lipca br., wspólnie z jej indyjskim partnerem handlowym – Flexo Image Graphics – zorganizowała webinarium pod hasłem „Cyfrowe rozwiązania z oferty Mark Andy”. Podczas wirtualnego spotkania, w którym wzięli udział klienci z Azji, Australii, USA, Kanady oraz Europy, zaprezentowane zostały maszyny Mark Andy, bazujące na technologii cyfrowej, m.in. Digital Series HD zainstalowana w warszawskim centrum demonstracyjnym. Uczestnicy webinarium mieli też okazję zadać nurtujące ich pytania przedstawicielom Mark Andy i Flexo Image Graphics, prowadzącym spotkanie. więcej »

 • Orion Znakowanie Towarów po raz trzeci stawia na technologię Mark Andy: kolejna w Polsce maszyna Evolution Series
  Firma Orion Znakowanie Towarów to jeden z pierwszych w Polsce użytkowników nowej maszyny fleksograficznej z oferty Mark Andy – Evolution Series. Zakontraktowana tuż po ubiegłorocznych targach Labelexpo Europe (podczas których miała swoją światową premierę), rozpoczęła pracę we wrocławskiej drukarni w pierwszej połowie maja br., zastępując wysłużone urządzenie innego producenta. Maszyna znacząco zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Orion w zakresie jej podstawowego asortymentu jakim są wielokolorowe etykiety na bazie różnych podłoży. Obie strony wskazują, że – pomimo ogólnoświatowej pandemii – dostawa Evolution Series, jej montaż i wdrożenie odbyły się sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. więcej »

 • Webinarium firmy Mark Andy dla studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej
  Spotkania firmy Mark Andy ze studentami uczelni wyższych kształcących kadry poligraficzne stały się już tradycją. Z uwagi na okres obostrzeń związanych z panującą epidemią, w tym roku odbyło się ono w sposób zdalny. 3 czerwca studenci drugiego roku Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej mieli okazję wziąć udział w webinarium, podczas którego zaprezentowana została firma Mark Andy, jej portfolio sprzętowe oraz działania rynkowe. W drugiej części spotkania zademonstrowane zostały dwie maszyny zainstalowane w jej warszawskim centrum demonstracyjnym – Digital Series HD i Digital Pro 3. Na zakończenie studenci mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym prezentację - Lenie Chmielewskiej-Bontron, kierującej działem marketingu Mark Andy Europe i Łukaszowi Kaczyńskiemu – Mark Andy Demo Room Managerowi. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika