English version
Witamy w niedzielę, 29.03.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Komunikat firmy Mark Andy w związku z obecną sytuacją na świecie
  W związku z obecną sytuacją na świecie, także w kontekście realizowanych działań biznesowych, firma Mark Andy przygotowała komunikat skierowany do jej klientów i partnerów. Pisze w nim m.in. o wyzwaniach, z jakimi mierzy się obecnie nie tylko branża poligraficzna, ale cała społeczność światowa. więcej »

 • Trzy maszyny Mark Andy w drukarni Orion Znakowanie Towarów
  Kilka miesięcy temu w firmie Orion Znakowanie Towarów z Wrocławia rozpoczęła pracę – jako jedna z pierwszych w naszym kraju – hybrydowa maszyna Mark Andy Digital Series HD. Urządzenie wsparło produkcję etykietową, realizowaną tu dotychczas m.in. w uruchomionej przed ponad trzema laty, innej maszynie tego samego dostawcy – Performance Series P7. Trzecim rozwiązaniem Mark Andy we wrocławskiej drukarni będzie nowy model w ofercie tego producenta – maszyna Evolution. więcej »

 • Flexprinter pierwszym użytkownikiem 22-calowej maszyny Mark Andy Performance Series P7E w regionie Beneluksu
  Flexprinter – jedna z młodych, dynamicznie rozwijających się drukarń wąskowstęgowych z siedzibą w Nazareth (Belgia) to pierwszy w regionie Beneluksu użytkownik 22-calowej maszyny fleksograficznej z oferty firmy Mark Andy – Performance Series P7E. Rozwiązanie ma zwiększyć możliwości produkcyjne tego start-upu poligraficznego w zakresie realizowanych w trybie z roli na rolę etykiet, saszetek, worków typu pouch, tulei shrink sleeve oraz opakowań giętkich. więcej »

 • Pierwsza w Europie maszyna fleksograficzna Mark Andy P9E w drukarni Berkshire Labels
  Brytyjska drukarnia Berkshire Labels, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości etykiet (również typu shrink sleeve), stała się pierwszym w Europie użytkownikiem nowej maszyny fleksograficznej Mark Andy – Performance Series P9E. Urządzenie, obsługujące wstęgę o szerokości 17 cali (430 mm) pracuje obecnie w zakładzie Berkshire w Hungerford (ok. 100 km od Londynu) i jest piątym rozwiązaniem Mark Andy zakupionym przez to przedsiębiorstwo (m.in. obok 17-calowej maszyny P7 zainstalowanej tu w 2017 roku). Model P9E to jeden z najnowszych „członków” rodziny Performance Series, zaprojektowany z myślą o specjalistycznych zastosowaniach z udziałem podłoży foliowych, jak również do zadrukowywania i przetwarzania tradycyjnych etykiet. więcej »

 • Cyfrowa maszyna Digital One firmy Mark Andy w drukarni Etiflex
  Dzięki zakupowi cyfrowej maszyny Digital One z oferty Mark Andy drukarnia Etiflex z Poznania mogła zaproponować wyższą jakość produktów, otwierając przed klientami także nowe możliwości. Obecnie niemal 100% zleceniodawców tej firmy korzysta w mniejszym lub większym zakresie z zaproponowanego im zaledwie przed rokiem przez to przedsiębiorstwo drukowania etykiet w technologii tonerowej. Przełożyło się to – jak zapewnia kierownictwo drukarni Etiflex – na wyższą jakość i bardziej atrakcyjną cenę realizowanych tu produktów. Inwestycja w maszynę Digital One była jednym z najważniejszych czynników intensywnego rozwoju, jaki w ostatnim roku odnotowała ta poznańska firma. więcej »

 Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika