English version
Witamy w sobotę, 23.02.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Duże zainteresowanie ofertą Mark Andy podczas targów RemaDays Warsaw 2019
  Innowacyjne rozwiązania do produkcji etykiet zaprezentowała na swoim stoisku firma Mark Andy podczas targów RemaDays Warsaw 2019, które odbywały się w dniach 13-15 lutego w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Wśród odwiedzających ją gości byli przede wszystkim przedstawiciele branż poligraficznej i reklamowej. Co ciekawe, ta druga grupa wykazywała nie mniejsze zainteresowanie prezentowaną ofertą maszyn tego producenta niż branża drukarska. więcej »

 • Mark Andy na targach RemaDays Warsaw 2019 – innowacyjne rozwiązania do druku etykiet
  Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw firma Mark Andy po raz kolejny promować będzie swoje innowacyjne rozwiązania do drukowania etykiet. Wśród nich znajdzie się maszyna Digital One, której pokazy odbywać się będą „na żywo” na stoisku firmy (F/K14). Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. więcej »

 • Zmiany personalne w firmie Mark Andy
  Firma Mark Andy poinformowała, że od 1 stycznia br. nastąpiły zmiany na stanowiskach w jej strukturach. Tom Cavalco, pełniący dotąd funkcję Managing Director na obszarze Europy, objął stanowisko Executive Vice President w globalnych strukturach Mark Andy Inc. Z kolei Przemysław Polkowski, pełniący dotąd funkcję Product Manager w Mark Andy Inc., objął stanowisko Mark Andy Poland Director. więcej »

 • MD Labels użytkownikiem jednej z pierwszych w Polsce hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy Digital Series
  Zakupiona jakiś czas temu przez firmę MD Labels z Kalisza hybrydowa maszyna cyfrowa Mark Andy Digital Series to jedno z pierwszych urządzeń tego modelu w naszym kraju i jednocześnie jedno z kilku działających w Europie. Po kilku miesiącach od wdrożenia drukarnia odnotowuje obecnie znaczący wzrost liczby klientów i zleceń, co przekłada się na intensywny rozwój tej młodej firmy i jej optymistyczne plany na przyszłość. więcej »

 • Mark Andy na jesiennych wydarzeniach branżowych poświęconych produkcji opakowań i etykiet
  Firma Mark Andy Poland wzięła udział w dwóch jesiennych wydarzeniach branżowych, skierowanych do drukarń specjalizujących się w produkcji opakowań i etykiet. Podczas konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, odbywającej się w październiku w Mrągowie i zorganizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz z myślą o przedstawicielach branży wąskowstęgowej, zaprezentowała swoją najnowszą maszynę hybrydową – Digital Series HD. Z kolei 21. Sympozjum Poligraficzne firmy Chespa stało się okazją do przedstawienia firmy Mark Andy i jej portfolio osobom reprezentującym branżę druku szerokowstęgowego. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika