English version
Witamy w czwartek, 21.01.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Mark Andy wzbogaca rodzinę maszyn fleksograficznych Evolution o modele E3 i E5
  Firma Mark Andy wprowadziła do swojego portfolio dwa nowe modele maszyn fleksograficznych z serii Evolution, bazujących na napędach serwo – E3 i E5 i czerpiących z doświadczeń Performance Series. Oferowane w szerokościach w wstęgi 330 bądź 430 mm, skierowane są do drukarń i przetwórców działających w różnych segmentach produkcji etykietowej. Evolution E3, anonsowana przez Mark Andy jako najbardziej wartościowe rozwiązanie w swojej klasie produktów, pracuje z prędkością 150 m/min. Evolution E5 zaś to oferujący prędkość maksymalną 230 m/min. skalowalny model, który można rozbudowywać wraz z rosnącymi potrzebami użytkownika. Obie maszyny wspierane są przez globalną sieć serwisową Mark Andy, zgodnie z przyświecającym firmie hasłem – Total Solutions Partner. więcej »

 • Czas na RFID w etykiecie: duże zainteresowanie webinariami firm Mark Andy i Avery Dennison
  9 grudnia br. firma Mark Andy zorganizowała kolejne już w tym roku spotkania online ze swoimi klientami z całego świata. Tym razem dwa webinaria, których partnerem była firma Avery Dennison, zostały poświęcone zastosowaniu technologii RFID w produkcji etykiet. W wydarzeniach (odbywających się w języku polskim w sesji porannej i angielskim w popołudniowej) wzięło udział około 250 osób z całego świata. Webinaria spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników, którzy zadawali wiele pytań w trakcie ich trwania, jak też po zakończeniu. więcej »

 • Mark Andy, Avery Dennison i technologia RFID – ponad 15 lat partnerskiej współpracy
  Technologia identyfikacji z użyciem fal radiowych (RFID) zdobywa coraz większą popularność. Bezobsługowe sklepy, zwiększenie przepływu towarów przez centra magazynowe, logistyczne i wysyłkowe (wynikające m.in. z powszechnego dokonywania zakupów przez Internet); wytyczne światowych marek odnośnie odpowiedniego znakowania towarów (np. w branży odzieżowej) – to tylko niektóre przesłanki dla jej rosnącej popularności w skali świata. Podobnie rzecz się ma na rynku polskim, gdzie firmy z różnych branż (m.in. spożywczej czy artykułów sportowych) wprowadzają RFID w handlu detalicznym. W związku z tym rośnie zainteresowanie rozwiązaniami technologicznymi, umożliwiającymi insertowanie znaczników RFID w etykiety. Firma Mark Andy od wielu lat posiada w swojej ofercie maszyny, wyposażone w specjalny moduł, które to umożliwiają. Globalnym dostawcą samych znaczników RFID (tzw. RFID inlay), ze znaczącymi udziałami w skali światowej, jest firma Avery Dennison. Oba przedsiębiorstwa współpracują ze sobą, także na rynku polskim, czego efektem jest m.in. zaplanowane na początek grudnia br. webinarium poświęcone zastosowaniom RFID w połączeniu z pokazem przetwarzania „suchego” znacznika w technologii „On-Pitch” w zadrukowaną etykietę. Firmy mają też wspólnych klientów z branży etykietowej, których park maszynowy obejmuje specjalnie skonfigurowane maszyny Mark Andy z wbudowanym modułem RFID, zaś do drukowania etykiet używane są specjalistyczne podłoża Avery Dennison. więcej »

 • Etykieta - czas na RFID: webinarium firm Mark Andy i Avery Dennison
  Firma Mark Andy przygotowała kolejną zdalną prezentację dla swoich klientów, tym razem we współpracy z Avery Dennison. Będzie ona poświęcona technologii RFID i rozwiązaniom technologicznym, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza - od godziny 10.00 – prowadzona będzie w języku polskim, druga - od godziny 15 – w języku angielskim. Podczas spotkania Mark Andy zaprezentuje swoje maszyny, a Avery Dennison produkty z gamy „etykiet inteligentnych”. Zdobywają one coraz większą popularność w rożnych dziedzinach życia na całym świecie, także w naszym kraju. Spotkanie będzie również okazją do zadawania pytań organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu Mark Andy na stronach: https://markandy.zoom.us/webinar/register/WN_NfTyUVZdTz-WS95Z4P4wVw . Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne. więcej »

 • „Digital Pro: nie tylko etykieta” – kolejne webinarium firmy Mark Andy poświęcone cyfrowym maszynom drukującym z jej oferty
  Firma Mark Andy, zachęcona sukcesem organizowanych wcześniej zdalnych prezentacji, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, proponuje kolejne, ogólnodostępne i bezpłatne webinaria. Najbliższe odbędzie się 20 listopada br. o godz. 17.00 i będzie poświęcone cyfrowej maszynie Digital Pro, znajdującej się od jakiegoś czasu w jej ofercie. Podczas spotkania firma zaprezentuje jej możliwości w kontekście pozyskiwania nowych (poza etykietami, którym urządzenie jest dedykowane) zleceń i nawiązania współpracy z zupełnie nowymi klientami np. zainteresowanymi niestandardowymi pracami komercyjnymi. Uczestnicy webinarium będą mogli zobaczyć pokaz maszyny przeprowadzony w północnoamerykańskim centrum demonstracyjnym Mark Andy. Spotkanie będzie również okazją do pozyskania informacjina interesujące ich tematy podczas dyskusji na żywo oraz w formie pytań przesyłanych na bieżąco organizatorom. Formularz rejestracyjny można znaleźć m.in. na profilu firmy na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/events/webinar-beyondthelabel6727557287700938752/ więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika