English version
Witamy w środę, 5.10.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Century Printing & Packaging instaluje hybrydową maszynę Mark Andy Digital Series iQ i zwiększa potencjał w obszarze druku cyfrowego
  Century Printing & Packaging (CP&P) – rodzinna drukarnia etykietowa z siedzibą w Greer (Karolina Południowa, USA) to kolejny użytkownik nowej maszyny hybrydowej Mark Andy – Digital Series iQ. To innowacyjne rozwiązanie łączy w sobie technologię serwo znaną z serii maszyn fleksograficznych Evolution Series i cyfrowy moduł drukujący w technologii inkjet UV – Domino N610i. Mark Andy promuje maszynę jako optymalną dla średniej wielkości drukarń etykietowych, w przypadku których – jak podkreśla producent – szczególnie sprawdza się jej wysoka prędkość, jakość i wydajność. więcej »

 • Commerce Label inwestuje w hybrydową maszynę Mark Andy Digital Series iQ
  Commerce Label, Inc. (CLI) z Plymouth w stanie Minnesota (USA) to kolejna firma, jaka zdecydowała się na inwestycję w hybrydową maszynę z oferty Mark Andy – Digital Series iQ. Jak twierdzi Dave Warner, dyrektor generalny drukarni, ruch ten był podyktowany koniecznością zwiększenia wydajności i wolumenu realizowanych prac, jak też specyfiką i zróżnicowaniem produkcji tego zakładu. więcej »

 • Oprogramowanie sMArt firmy Mark Andy: większa wydajność wąskowstęgowej maszyny drukującej
  W ostatnim czasie oferta firmy Mark Andy została rozbudowana o przełomowe – jak podkreśla producent – rozwiązanie software’owe. To dedykowane produkcji wąskowstęgowej oprogramowanie sMArt link – system monitorowania procesu wytwórczego w czasie rzeczywistym, zaprojektowany z myślą o optymalizacji maszyn wykorzystywanych do drukowania etykiet i opakowań. Na podstawie uzyskiwanych informacji operator bądź menedżer produkcji ma bieżący wgląd w status realizowanej pracy, co pozwala mu podejmować natychmiastowe decyzje, a w efekcie – ograniczać straty materiałowe i zwiększać wydajność produkcji. Nowa propozycja Mark Andy po raz pierwszy będzie prezentowana szerokiej publiczności podczas zbliżających się targów Labelexpo Americas 2022 (odbywających się w dniach 13-15 września w Chicago), na których firma zaprezentuje swoją ofertę na stoisku 319. więcej »

 • Arti-Bau: europejscy pionierzy druku hybrydowego w technologii Mark Andy ponownie inwestują w maszynę Digital Series
  W 2017 roku firma Arti-Bau ze Ślęzy k. Wrocławia stała się pierwszym w Europie użytkownikiem hybrydowej maszyny Mark Andy Digital Series. Zakup ten był – jak podkreśla Monika Stefańska, właścicielka drukarni – milowym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa. Umożliwił bowiem realizowanie wysoko przetworzonych, zaawansowanych i bogato uszlachetnionych etykiet, m.in. wielowarstwowych typu peel-off, w których firma się z czasem wyspecjalizowała. Po kilku latach, z uwagi na dynamiczny wzrost zamówień i konieczność zwiększenia mocy produkcyjnych, kierownictwo Arti-Bau sięgnęło po raz drugi po rozwiązanie Mark Andy. W lutym br. w nowej siedzibie drukarni rozpoczęła pracę nowa, wysokowydajna maszyna hybrydowa Digital Series HD, wyposażona w liczne opcje dodatkowe. O jej ponad 5-letnich doświadczeniach z technologią Mark Andy można dowiedzieć się m.in. z filmu dostępnego na stronie internetowej https://youtu.be/uJjiudXuk4A więcej »

 • Pro Label pierwszym użytkownikiem hybrydowej maszyny Digital Series iQ
  Północnoamerykańska drukarnia etykietowa Pro Label jest pierwszym na świecie użytkownikiem hybrydowej maszyny drukującej Mark Andy Digital Series iQ. To bazujące na platformie serwo Evolution Series, zostało zaprojektowane przez Mark Andy wspólnie z firmą Domino, będącą dostawcą znajdującego tu zastosowanie modułu inkjetowego N610i. Jak podkreślają partnerzy, w efekcie stworzono rozwiązanie, łączące w sobie funkcjonalność sprawdzonych technik fleksograficznej i cyfrowej, wykorzystywanych przez obie firmy w swoich maszynach. więcej »

 Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika