English version
Witamy w sobotę, 23.02.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

  • PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019: prezentacje sklepu internetowego z płytami wykonywanymi z tworzyw sztucznych
    Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 w Nadarzynie k. Warszawy (odbywających się w dniach od 13 do 15 lutego br.) po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Marcin Rynkowski – jego właściciel i pomysłodawca zapowiada codzienne prezentacje tego cieszącego się coraz większą popularnością projektu. Zainteresowanych ofertą dostępną online w ramach sklepu PlasticExpress zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego – nr K21 w pawilonie F. więcej »

  • PlasticExpress na Festiwalu Druku: sukces nowego sklepu internetowego z materiałami pleksi
    Możliwość zamawiania płyt pleksi bez kosztów związanych z odpadami, a także samodzielnego ich projektowania w dowolnych kształtach; natychmiastowa wycena projektu; specjalne rabaty i programy lojalnościowe dla agencji i drukarń - to elementy, na które zwracali uwagę odwiedzający stoisko sklepu internetowego PlasticExpress (www.plasticexpress.pl), debiutującego na imprezie targowej. Po raz pierwszy szerszej publiczności był on prezentowany podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września br. w Warszawie. Jak zapewnia Marcin Rynkowski – pomysłodawca i właściciel PlasticExpress - ta nowa propozycja spotkała się z dużym zaciekawieniem i entuzjastycznym przyjęciem rynku. więcej »

  • Sklep internetowy PlasticExpress: pierwsze w Polsce rozwiązanie do projektowania i zamawiania online płyt pleksi o dowolnym kształcie
    PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym można samodzielnie zaprojektować oraz zamówić online płyty pleksi o dowolnym kształcie i – jak zapewnia jego właściciel – w atrakcyjnych cenach. Jego oficjalna premiera będzie mieć miejsce podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września w Warszawie w centrum targowym Expo XXI. Na stoisku numer H6 będzie można „na żywo” przetestować działanie i szerokie możliwości tego nowego rozwiązania. Właściciel sklepu przygotował także specjalny program rabatowy dla drukarń i agencji reklamowych. Właścicielem sklepu jest działająca od niemal 30 lat na rynku polskim firma Contra. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika