English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Nowe, przyjazne dla użytkowników funkcjonalności w sklepie internetowym PlasticExpress
  Funkcjonujący z powodzeniem od jakiegoś czasu na rynku sklep internetowy PlasticExpress (www.PlasticExpress.pl) – umożliwiający samodzielne projektowanie oraz zamawianie online płyt pleksi, a od niedawna również elementów z poliwęglanu o dowolnym kształcie – nieustannie się rozwija. W ostatnim czasie przygotowano w nim szereg nowych funkcjonalności, które mają w jeszcze większym stopniu ułatwić składanie zamówień użytkownikom oraz zredukować potrzebny na to czas. więcej »

 • PlasticExpress: sukces na targach RemaDays Warsaw 2019 i korzyści klientów wykorzystujących to rozwiązanie
  PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu – z sukcesem zakończył swój udział w targach RemaDays Warsaw 2019. Były one – jak podaje Marcin Rynkowski, jego właściciel - z jednej strony okazją do prezentacji tej wciąż stosunkowo nowej i wyróżniającej się na rynku platformy internetowej, z drugiej – do spotkań z klientami, którzy już od kilku miesięcy aktywnie korzystają z tego rozwiązania, odnotowując szereg z tym związanych korzyści biznesowych. więcej »

 • PlasticExpress na targach RemaDays Warsaw 2019: prezentacje sklepu internetowego z płytami wykonywanymi z tworzyw sztucznych
  Wśród wystawców zbliżających się targów RemaDays Warsaw 2019 w Nadarzynie k. Warszawy (odbywających się w dniach od 13 do 15 lutego br.) po raz pierwszy znajdzie się PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) – sklep internetowy, umożliwiający samodzielne projektowanie i zamawianie płyt o dowolnym kształcie, wykonanych z pleksi bądź z poliwęglanu. Marcin Rynkowski – jego właściciel i pomysłodawca zapowiada codzienne prezentacje tego cieszącego się coraz większą popularnością projektu. Zainteresowanych ofertą dostępną online w ramach sklepu PlasticExpress zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego – nr K21 w pawilonie F. więcej »

 • PlasticExpress na Festiwalu Druku: sukces nowego sklepu internetowego z materiałami pleksi
  Możliwość zamawiania płyt pleksi bez kosztów związanych z odpadami, a także samodzielnego ich projektowania w dowolnych kształtach; natychmiastowa wycena projektu; specjalne rabaty i programy lojalnościowe dla agencji i drukarń - to elementy, na które zwracali uwagę odwiedzający stoisko sklepu internetowego PlasticExpress (www.plasticexpress.pl), debiutującego na imprezie targowej. Po raz pierwszy szerszej publiczności był on prezentowany podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września br. w Warszawie. Jak zapewnia Marcin Rynkowski – pomysłodawca i właściciel PlasticExpress - ta nowa propozycja spotkała się z dużym zaciekawieniem i entuzjastycznym przyjęciem rynku. więcej »

 • Sklep internetowy PlasticExpress: pierwsze w Polsce rozwiązanie do projektowania i zamawiania online płyt pleksi o dowolnym kształcie
  PlasticExpress (www.plasticexpress.pl) to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym można samodzielnie zaprojektować oraz zamówić online płyty pleksi o dowolnym kształcie i – jak zapewnia jego właściciel – w atrakcyjnych cenach. Jego oficjalna premiera będzie mieć miejsce podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września w Warszawie w centrum targowym Expo XXI. Na stoisku numer H6 będzie można „na żywo” przetestować działanie i szerokie możliwości tego nowego rozwiązania. Właściciel sklepu przygotował także specjalny program rabatowy dla drukarń i agencji reklamowych. Właścicielem sklepu jest działająca od niemal 30 lat na rynku polskim firma Contra. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika