English version
Witamy w niedzielę, 24.09.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • „Rethinking possibilites” – Konica Minolta na virtual.drupa 2021
  Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej działania jak druk inkjetowy, druk produkcyjny, uszlachetnianie, druk etykiet i opakowań, czy laserowe wycinanie. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych sesji dostępne są na stronie https://www.konicaminolta.pl/pl-pl/events/virtual-drupa-2021. więcej »

 • Wydrukujemy.to z nową maszyną cyfrową AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta
  Wysoka jakość druku, prosta obsługa, sprawdzony dostawca i serwis – to główne elementy, które skłoniły drukarnię cyfrową Wydrukujemy.to do inwestycji w trzecią już maszynę Konica Minolta. Tym razem wybór padł na urządzenie do wielokolorowej, wysokonakładowej produkcji realizowanej w technologii cyfrowej - AccurioPress C12000. więcej »

 • „Polecamy”– maszyna AccurioJet KM-1 Konica Minolta w firmie Colours Factory
  Drukarnia Colours Factory z Piły niemal od początku swojej działalności stawia na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej z sukcesami obsługiwać klientów biznesowych. Oferuje im najwyższej jakości - jak zapewnia kierownictwo tej firmy - profesjonalny druk. W ostatnim czasie do parku sprzętowego tego przedsiębiorstwa dołączyła maszyna Konica Minolta AccurioJet KM-1, drukująca w technice inkjet UV. Nie tylko wzbogaciła ona portfolio rozwiązań cyfrowych wykorzystywanych przez firmę, ale przede wszystkim zoptymalizowała tu koszty produkcji i skróciła czas realizacji zleceń. Dzięki nowej maszynie firma może niemal od razu wykańczać wydruki w procesach introligatorskich. Wzmocniła także swoje moce w zakresie produkcji wydruków cyfrowych, co stało się odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku, na którym rośnie liczba zamówień o niskich nakładach. Jako dodatkową korzyść związaną z wdrożeniem maszyny firma wymienia także minimalizację odpadów. AccurioJet KM-1 to pierwsza maszyna marki Konica Minolta w firmie Colours Factory, która dotychczas korzystała z rozwiązań innego producenta. więcej »

 • Konica Minolta wprowadza na rynek nową serię produkcyjnych maszyn cyfrowych AccurioPress C4080
  Konica Minolta poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowej serii, cyfrowych maszyn produkcyjnych do druku kolorowego – AccurioPress C4080. Jak zapewnia firma, łączą one wysoką wydajność i jakość reprodukcji, znane z wcześniejszych modeli tego producenta. Jednocześnie urządzenia zostały wzbogacone o dodatkowe funkcje i opcje, mające wspierać użytkowników w szybszej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych i pozyskiwaniu nowych źródeł przychodu. więcej »

 • Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
  Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika