English version
Witamy w środę, 21.08.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

eXactly - dokładnie - co to może znaczyć? - kolejne webinarium firmy X-Rite
 
Warszawa, 04.04.2013
Firma X-Rite - wiodący producent zaawansowanych systemów kontroli barwy i jakości druku – 10 kwietnia br. w godzinach od 14.00 do 15.30 organizuje bezpłatne szkolenie internetowe (webinarium)w języku polskim, które dotyczyć będzie najnowszej generacji spektrodensytometrów X-Rite eXact. Webinarium, zatytułowane „eXactly – dokładnie – co to może znaczyć?”, to kolejne już spotkanie z firmą X-Rite w tej innowacyjnej formule, do uczestnictwa w którym organizator serdecznie zaprasza. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie https://www4.gotomeeting.com/register/670686919.

„Najbliższe webinarium to kolejne już tego rodzaju spotkanie, które kierujemy do wszystkich osób, dla których zarządzanie barwą i narzędzia temu służące są ważne oraz do tych, którzy chcą uzyskać na ten temat jeszcze więcej informacji – mówi Małgorzata Lososová Ungrádová, menadżer ds. sprzedaży produktów X-Rite na obszarze Polski, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii. – Cieszymy się, że ta ciekawa formuła szkoleń - która pozawala uzyskać wiele cennych informacji bez wychodzenia z biura czy z domu - przyciąga wielu uczestników”.Najbliższa edycja webinarium dotyczyć będzie najnowszej generacji spektrodensytometrów firmy X-Rite - eXact . Poprowadzi je współpracujący z firmą X-Rite ekspert – dr inż. Przemysława Korytkowski, wykładowca na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Webinarium będzie odbywać się w języku polskim.

„Oferowane przez nas rozwiązania, którymi pragniemy zainteresować uczestników najbliższego webinarium oparte są na najnowszej dostępnej technologii, przez co umożliwiają nowe metody pomiaru, gwarantujące jeszcze większą jego precyzję” – podkreśla Małgorzata Lososová Ungrádová. Podczas webinarium jego uczestnicy będą mogli uzyskać informacje o nowych wymaganiach w zakresie standardowych warunków oceny wydruków, a także dotyczące urządzenia eXact, które jest na nie odpowiedzią. Uczestnicy webinarium będą mogli również przekonać się o bogatej funkcjonalności spektrodensytometru eXact oraz jego kompatybilności z oprogramowaniem do kontroli barwy i recepturowania.
„Mamy nadzieję, że - podobnie jak poprzednie nasze spotkania – również i to przyciągnie wiele osób zainteresowanych naszymi rozwiązaniami. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszych stronach i do uczestnictwa w webinarium” – mówi Małgorzata Lososová Ungrádová.

Warto dodać, że organizatorzy zaplanowali podczas webinarium losowanie nagród, a także specjalnie przygotowane na tę okazję promocyjne ceny na produkty X-Rite dla wszystkich uczestników spotkania.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy X-Rite:
Małgorzata Lososová Ungrádová, X-Rite Inc.
Branch Office Eastern Europe
Palánek 374/1a
682-01 Vyškov, Czechy
Tel: + 420 283 883 113
Kom. + 420 602 554 145
E-mail: MalgorzataLososova@xrite.com
http://www.xrite.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika