English version
Witamy w niedzielę, 4.12.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Jubileuszowa Zimowa Konferencja Poligraficzna w Bukowinie Tatrzańskiej
 
Warszawa, 10.12.2013
W dniach 15-18 stycznia 2014 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 15. Zimowa Konferencja Poligraficzna, której tematem przewodnim będzie rola klienta drukarni w procesach realizacji zleceń i w rozwoju polskiej branży poligraficznej. Konferencji będą towarzyszyć 9. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar firmy Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal PrintinPoland.com. Nowy organizator – firma MZ Consulting – przygotował bardzo preferencyjne warunki cenowe dla drukarń, zainteresowanych udziałem w konferencji.

Spotkanie w Bukowinie Tatrzańskiej tradycyjnie już otwiera kalendarz imprez branżowych w Polsce. Jubileuszowa, piętnasta jego edycja będzie w dużej mierze poświęcona roli, jaką odgrywają zleceniodawcy – klienci drukarń zarówno w procesach realizacji zleceń poligraficznych jak też w podnoszeniu jakości i rozwoju całego przemysłu drukarskiego w naszym kraju. Kilka spośród zapowiadanych referatów w sposób bezpośredni nawiązuje do tematu przewodniego konferencji. Andrzej Ćwikliński z firmy DKS wystąpi z prezentacją zatytułowaną „Nowa rola dostawcy na tle zmieniających się wymagań klientów drukarń”. Podobne akcenty pojawią się w referacie Roberta Kuczery z Michael Huber Polska („Proces decyzyjny wyboru dostawcy”). Danuta Tyrowicz z firmy Frogimus przedstawi narzędzia i oprogramowanie do color managementu, zaś Konrad Lewandowski z ABC/Allied Pressroom Products opowie o nowych rozwiązaniach technologicznych w roztworach nawilżających do druku offsetowego. Jerzy Łącki z firmy Sun Chemical zaprezentuje sylwetkę tego producenta farb graficznych, opowie także o produktach i współpracy z klientami. Z kolei wydarzenia branżowe – przede wszystkim targi w Polsce i poza nią – czekające nas w 2014 roku zaanonsuje Sławomir Sokołowski z Poligraficznej Agencji Informacyjnej w wystąpieniu „Co, gdzie, kiedy – kalendarz poligraficzny na 2014 rok”.

Dodatkową atrakcją 15. Zimowej Konferencji Poligraficznej będą 9. zawody narciarskie Huber Ski Cup Bukowina 2014 o puchar firmy Michael Huber Polska. Nagrody w zawodach zostaną wręczone podczas tradycyjnej kolacji wieńczącej konferencję. Jej uczestnicy wezmą też udział w wieczorze z muzyką, któremu oprawę dźwiękową zapewnią – jak co roku – DJ Kip i Mr Electric.
Cena za udział w konferencji wynosi 1360 zł netto od osoby i obejmuje: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (dopłata do „jedynki” wynosi 180 zł netto), wyżywienie oraz udział w części rekreacyjnej, w tym w zawodach Huber Ski Cup Bukowina 2014. Z myślą o przedstawicielach drukarń przygotowany został specjalny 40% rabat (koszt udziału dla drukarń wynosi 816 zł netto), na dodatkowe 5% zniżki mogą liczyć użytkownicy portalu PrintinPoland.com (w ich przypadku koszt udziału spada do 748 zł netto)
Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 9 stycznia 2014.
 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat konferencji:
MZ Consulting
Al. Lotników 17/33, 02-668 Warszawa
Tel. 608 082 657
E-mail: konfpol@gmail.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika