English version
Witamy w czwartek, 7.07.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Zakłady Artystyczne ART na targach RemaDays Warsaw 2014
 
Warszawa, 27.01.2014
Dostarczająca od ponad 20 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART weźmie udział w 10. jubileuszowej edycji targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach od 5 do 7 lutego br. Swoją ofertę zaprezentuje na stoisku 4E4A.

Podczas targów Zakłady Artystyczne Art po raz pierwszy w Polsce zaprezentują możliwości najnowszej drukarki OKI ES 9541, umożliwiającej wydruki z wykorzystaniem piątego, białego lub bezbarwnego tonera. „To zupełna nowość w naszej ofercie i prawdziwy przełom w technologii druku cyfrowego – mówi Sławomir Wojtaś, właściciel Zakładów Artystycznych ART. - Ta wielokrotnie nagradzania drukarka umożliwia wysokiej jakości wydruki na szerokiej gamie nośników, z wykorzystaniem pełnego zestawu CMYK i dodatkowego, białego lub bezbarwnego, błyszczącego tonera. Proces, który wcześniej mógł być osiągnięty tylko poprzez zastosowanie drogiego sprzętu cyfrowego lub offsetowego teraz - z OKI ES 9541- stał się dostępny od ręki i atrakcyjny kosztowo, nawet dla niskich nakładów. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowana tam oferta – będąca zaledwie częścią tego, co mamy do zaproponowania rynkowi - zainteresuje wszystkich, dla których ważne są innowacje i nowoczesne technologie, umożliwiające przewagę konkurencyjną na trudnym rynku zleceń oraz rozwiązania, umożliwiające poprawę jakości i wydajności produkcji.”

Przy stoisku 4E4A zaprezentowane zostaną również papiery oraz inne nośniki do druku cyfrowego z oferty firmy Antalis. Będzie to zatem okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych, służących do komunikacji wizualnej. Firma Zakłady Artystyczne ART. zaprezentuje także standaryzowane systemy oświetleniowe JUST Normlicht - światowego lidera w produkcji urządzeń do kontroli koloru oraz rozwiązań w zakresie kalibracji i profilowania dla przemysłu graficznego (którego jest wieloletnim reprezentantem na rynku polskim). Na jej stoisku będzie można zobaczyć w pracy także kolejną nowość – system Docucutter 646 Pro firmy Duplo. Jest to urządzenie introligatorskie do cięcia wzdłużnego, obcinania i bigowania i będzie również po raz pierwszy prezentowane w naszym kraju.

 „Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas targów RemaDays Warsaw. Warto podkreślić, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować dla każdej z firm rozwiązanie najbardziej odpowiednie do jej aktualnych potrzeb. Wdrożenia zarówno w największych zakładach poligraficznych i wydawnictwach w naszym kraju, jak również w mniejszych drukarniach, które dostrzegają potrzebę posiadania innowacyjnych rozwiązań, są naszą najlepszą wizytówką. Jesteśmy do dyspozycji Państwa przez cały okres targów” – mówi Sławomir Wojtaś.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy Zakłady Artystyczne Art:
Sławomir Wojtaś, Zakłady Artystyczne Art Sp. z o.o.
Ul. Zakopiańska 34/10A, 80-139 Gdańsk
Tel:+48 58 302 11 75,
Fax: +48 58 303 25 33
E-mail: art@art.com.pl
http://www.art.com.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika