English version
Witamy w sobotę, 27.11.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Opakowania tematem przewodnim 16. Zimowej Konferencji Poligraficznej w Bukowinie Tatrzańskiej
 
Warszawa, 10.12.2014
„Opakowania – najbardziej rozwijający się sektor produkcji poligraficznej” – tak brzmi tytuł 16. Zimowej Konferencji Poligraficznej, organizowanej w dniach 11-14 stycznia 2015 roku w Bukowinie Tatrzańskiej przez firmę MZ Consulting. Będą jej towarzyszyć jubileuszowe 10. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal dla drukarzy i zleceniodawców PrintinPoland.com. Podobnie jak przed rokiem organizator przygotował preferencyjne warunki cenowe dla drukarń zainteresowanych udziałem w konferencji.

Spotkanie w Bukowinie Tatrzańskiej tradycyjnie już otworzy kalendarz przyszłorocznych wydarzeń branżowych w naszym kraju. Tym razem jego tematyka będzie związana z produkcją opakowań, która – pomimo niesprzyjającej koniunktury gospodarczej – z roku na rok odnotowuje wzrost, oraz z procesami optymalizacji działań, realizowanych przez zakłady poligraficzne. Mówi Waldemar Światły, organizator konferencji: „Rynek poligraficzny wymusza coraz większą efektywność w procesach produkcji i zarządzania. Mamy na nim do czynienia ze wzmożoną konkurencją, walką o klienta, jak też presją cenową. W tym kontekście optymalizacja procesów produkcji i działań zarządczych staje się kluczowa, gdy mówimy o konkurencyjności drukarń. Tym zagadnieniom, także w odniesieniu do produkcji opakowań poświęcimy na styczniowym spotkaniu sporo miejsca”.

Organizator zakłada, że w konferencji wezmą udział przedstawiciele zakładów poligraficznych (m.in. drukarń opakowaniowych), dostawcy rozwiązań (sprzętu, materiałów, oprogramowania), organizacji branżowych oraz mediów. Z uwagi na swój charakter konferencja stwarza możliwość nie tylko wzięcia udziału w części merytorycznej, ale też do nieformalnych spotkań i dyskusji między uczestnikami.
Część merytoryczną 16. Zimowej Konferencji Poligraficzni oficjalnie otworzy Edward Dreszer – prezes Polskiej Izby Druku. Temat wiodący spotkania zostanie zaakcentowany m.in. w wystąpieniach: Tomasza Reczki z firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe, poświęconemu specjalistycznej chemii, znajdującej zastosowanie w drukowaniu opakowań, oraz Andrzeja Ćwiklińskiego z firmy DKS, który wygłosi referat zatytułowany „Cyfrowy druk opakowań”. Kwestie związane z optymalizacją działań zakładów poligraficznych znajdą się z kolei w referacie Roberta Kuczery z firmy Michael Huber Polska, zatytułowanym „Wielopłaszczyznowe spojrzenie na problematykę wzrostu efektywności druku”. Piotr Kamiński, dyrektor targów Poligrafia, zaprezentuje najświeższe informacje poświęcone ich najbliższej edycji, jaka odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-29 maja 2015 r. Swapan Chaudhuri, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Infosystems S.A., wystąpi z referatem zatytułowanym „Przemyślane inwestycje – fundusze UE”.

Dodatkową atrakcją konferencji będą 10. zawody narciarskie Huber Ski Cup Bukowina 2014 o puchar firmy Michael Huber Polska. Nagrody w zawodach zostaną wręczone podczas tradycyjnej kolacji, wieńczącej całą imprezę. Jej uczestnicy wezmą też udział w wieczorze z muzyką, któremu oprawę dźwiękową zapewnią DJ Kip i Mr Electric.
Cena za udział w konferencji wynosi 1360 zł netto od osoby i obejmuje: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (dopłata do „jedynki” wynosi 180 zł netto), wyżywienie oraz udział w części rekreacyjnej, w tym w zawodach Huber Ski Cup Bukowina 2015. Z myślą o przedstawicielach drukarń przygotowany został specjalny 25% rabat, na dodatkowe 5% zniżki mogą liczyć użytkownicy portalu PrintinPoland.com. Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 5 stycznia 2015.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat konferencji:
MZ Consulting
Al. Lotników 17/33, 02-668 Warszawa
Tel. 608 082 657
E-mail: konfpol@gmail.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika