English version
Witamy w niedzielę, 24.09.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Trzeci Złoty Medal targów poligraficznych dla systemu iwarePRINT
 
Warszawa, 11.05.2015
System iwarePRINT otrzymał jeden ze Złotych Medali Targów Poznańskich Poligrafia 2015. Jest to już trzeci złoty medal dla tego rozwiązania zdobyty w ciągu niespełna roku, podczas imprez skierowanych do branży poligraficznej. System będzie prezentowany podczas tegorocznej edycji targów Poligrafia 2015 na stoisku (numer 21 w hali 6A) firmy Iware – producenta tego rozwiązania.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej (bo ponad trzydziestoletniej) tradycji. Jest ona przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Tylko te, które spełniają regulaminowe kryteria i zyskują pozytywne rekomendacje konkursowego jury - otrzymują tę prestiżową nagrodę.

W tym roku wśród laureatów znalazł się system iwarePRINT. To modułowe, nowoczesne narzędzie do prowadzenia biznesu w trybie online. Służy m.in. do zarządzania obiegiem zleceń w drukarni oraz internetowej obsługi sprzedaży - począwszy od złożenia zamówienia przez klienta, aż do wysłania mu gotowego produktu. Jak podają jego twórcy – optymalizuje procesy, porządkuje pracę w drukarni, a dzięki szerokim możliwościom - znacznie obniża koszty prowadzenia firmy. Każdy moduł (Reseller, Produkcja, Kreator wydruków, Handlowca oraz Automatyczny preflight) charakteryzują inne funkcjonalności, które można aktywować według własnych potrzeb. Bazą jest zaawansowana platforma e-commerce, do której można indywidualnie dobierać dodatkowe segmenty, które rozbudowują system.

Warto podkreślić, że wcześniej iwarePRINT został nagrodzony złotymi medalami podczas Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań w 2014 roku oraz targów RemaDays Warsaw 2015 - w obu przypadkach doceniono jego innowacyjność.  

Sąd Konkursowy Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich Poligrafia 2015 (któremu przewodniczył dr inż. Jerzy Hoppe z Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego) to zespół ekspertów, reprezentujących poszczególne dziedziny życia gospodarczego, poszukujący produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Do takich został zaliczony system iwarePRINT. Zostanie on zaprezentowany podczas tegorocznej edycji targów Poligrafia 2015, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 26-29 maja. Odwiedzający stoisko firmy Iware goście będą go mogli zobaczyć w pracy „na żywo”. Do ich dyspozycji będą również przedstawiciele firmy, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji na jego temat.

Warto przy okazji wspomnieć, że po przyznaniu Złotego Medalu systemowi iwarePRINT zaczyna się dla tego produktu kolejny etap rywalizacji. Przedstawiciele branży i konsumenci mogą bowiem w konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów Poligrafia 2015. Głosowania prowadzone są na stronie http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/147/">http://zlotymedal.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/147/. „Serdecznie zapraszamy nie tylko do odwiedzenia naszego stoiska w Poznaniu, ale także do głosowania na nasz produkt. Jesteśmy przekonani, że poprzez szereg innowacyjnych możliwości, jakie oferuje to rozwiązanie, zasługuje ono również na to wyróżnienie”– mówi Łukasz Głośny, sales manager firmy Iware.

 

------------ koniec informacji -----------

 

IWARE Sp. z o.o.
Ul. Racławicka 15/19 , 53-149 Wrocław
tel:+48 533 025 708
E-mail: bok@iwareprint.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika