English version
Witamy we wtorek, 18.06.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Phoenix Partners’ Event 2015
 
Warszawa, 09.09.2015
Prezentacja innowacyjnych rozwiązań i technologii, Akademia Golfa prowadzona przez trenera PGA Polska Wacława Laszkiewicza w Tokarach niedaleko Trójmiasta oraz kilkugodzinna, dobra zabawa – to tylko niektóre aspekty zorganizowanego niedawno przez Phoenix Xtra Print Polska wakacyjnego spotkania konferencyjno-integracyjnego dla branży poligraficznej.

Phoenix Xtra Print Polska – rozwój z myślą o klientach

Phoenix Xtra Print Polska od niemal 15 lat dostarcza produkty branży poligraficznej, niezmiennie – jak podkreśla firma - udoskonalające jakość drukowania. Orientowanie się na potrzeby klientów od zawsze było wpisane w jej motto przewodnie „Wasze potrzeby to nasz priorytet”. Oferowanie im kompleksowej gamy produktów, włącznie z pełnym serwisem wdrożeniowym, to istotna wartość dodana tej firmy. Obecnie w skład Phoenix Xtra Print wchodzi dział offsetu (oferujący obciągi, płyty do lakierowania, płyty CTP, farby konwencjonalne, UV, LED-UV, chemię i lakiery); dział introligatorni (oferujący kleje hotmeltowe, PUR, metalocenowe, dyspersyjne, drut introligatorski, papier krepowy itp.) oraz dział fleksograficzny (oferujący surowe i grawerowane formy oraz tuleje elastomerowe do druku fleksograficznego, a także do suchego offsetu, farby solventowe i UV).

Od 2014 roku Phoenix Xtra Print Polska jest jedną z dwóch suwerennych Business Units M&MR Trading Polska Sp. z o.o. 54 mln zł obrotu spółki w 2014 roku jest niemałym wyzwaniem – jak podkreśla firma - na przyszłość. Jej obecne portfolio jest wynikiem ciągłych zmian, jakie mają tu miejsce - poszerzania oraz udoskonalania wachlarza produktów i usług. Obecnie Phoenix Xtra Print Polska – jak poinformowano podczas spotkania w Tokarach - stoi przed kolejnymi wielkimi inwestycjami w park maszynowy oraz nowe dziedziny. Od początku swojej działalności jednak firma stawia przede wszystkim na bezpośredni kontakt z klientami, budowanie dobrych wzajemnych relacji oraz dostarczenie jeszcze bardziej precyzyjnych oraz innowacyjnych produktów. Jednym z elementów tych działań było spotkanie konferencyjno-szkoleniowe Phoenix Partners’ Event 2015.

Phoenix Xtra Print Polska – „in play”

Phoenix Xtra Print Polska może określić swoje spotkanie z klientami na polu golfowym w Tokarach jako pełnowymiarowy sukces. „In play” w golfie oznacza „w trakcie gry”. Prezentacja firmy, która rozpoczęła Phoenix Partners’ Event, wyraźnie pokazała jak bardzo adekwatne jest to określenie dla wszelkich jej działań w ostatnim czasie. Część oficjalną rozpoczęła Małgorzata Rochlitzki, Prezydent Business Unit Phoenix Xtra Print Polska podkreślając, że wszystkich jego uczestników łączy wspólna wartość nadrzędna – najwyższa jakość drukowania. „Phoenix Xtra Print Polska – mówiła - od wielu lat ma w tym czynny udział, dostarczając branży rozwiązania, które znacząco podnoszą jakość produktów poligraficznych i wyników drukowania”.  Potwierdza to – jak mówiła - stale rosnąca liczba klientów firmy, a są wśród nich drukarnie o różnym profilu działalności i o różnej wielkości – w tym wielcy gracze, o bardzo wysokich wymaganiach w zakresie jakości.

Akademia Golfa i duch rywalizacji

Po oficjalnych prezentacjach Phoenix Xtra Print Polska zaprosiła swoich gości do udziału w Akademii Golfa, którą poprowadził trener PGA Polska – Wacław Laszkiewicz oraz asystenci Tokary Golf Club. Uczestnicy mogli poznać tajniki tej dyscypliny sportu, spróbować swoich umiejętności oraz wykazać się duchem rywalizacji. Całość zwieńczyła uroczysta kolacja z muzyką na żywo. „Cieszymy się, że nasi klienci tak licznie spędzili z nami ten weekend i dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie – podsumowała Joanna Kosterska, Marketing&PR M&MR Trading Polska Sp. z o.o. - Wspaniała atmosfera naszego spotkania potwierdziła, że tego typu inicjatywy zbliżają kontrahentów, dostawców oraz klientów, a takich właśnie spotkań integracyjnych branży poligraficznej brakuje”.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia
Tel: 58 627 49 22
Fax: 58 627 49 23
E-mail: biuro@pxp.com.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika