English version
Witamy w sobotę, 27.11.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Nowe funkcjonalności w systemie Mnumi – z myślą o drukarniach i zleceniodawcach
 
Warszawa, 26.11.2015
W ostatnim czasie firma Mnumi wprowadziła szereg nowych, zaawansowanych funkcjonalności w swoim sztandarowym produkcie – systemie Mnumi do zarządzania drukarnią. Są wśród nich rozwiązania oraz udoskonalenia poszczególnych modułów systemu - MnumiPanel, MnumiWizard i MnumiShop. Mają one przynieść szereg korzyści zarówno użytkownikom systemu, jak również ich klientom.

„Firmy z każdej branży muszą obecnie reagować na zachodzące dynamicznie zmiany i globalne trendy. Tak dzieje się również w poligrafii - systemy Web-to-Print stają się w naszej branży wręcz koniecznością dla wszystkich, którzy chcą tu odnieść sukces. Jednak podstawą każdego biznesu jest budowanie długotrwałej relacji z klientem, a także odpowiednie podejście do komunikacji z nim oraz szybka reakcja na oczekiwania rynku i indywidualne potrzeby. Z tego względu oferowany przez nas system Mnumi jest rozwiązaniem elastycznym, w którym dokonywane są zmiany, wprowadzane nowe funkcjonalności, będące odpowiedzią na potrzeby klientów i ich zleceniodawców” – mówi Piotr Pakier, współwłaściciel firmy Mnumi.

Do nowych funkcjonalności w systemie Mnumi, jakie wprowadzono w ostatnim czasie, należą usprawnienia w poszczególnych modułach systemu - MnumiPanel, MnumiWizard i MnumiShop. W pierwszym z nich wprowadzono m.in.: możliwość dodawania większej liczby informacji do wyszukiwarki; powrotu do strony, na której uprzednio znajdował się użytkownik; sortowania zamówień od najmniejszego do największego i odwrotnie; dodania „uwag do zdjęć” do karty technicznej; tworzenia raportu sprzedaży; usunięcia automatycznej zmiany statusu zamówienia po opłaceniu faktury; dodania pola zmiany kraju podczas edycji danych do faktury, a także dodania nowych jednostek w pozycji faktury, edycji faktury (nawet po jej opłaceniu) oraz dodania adresu dostawy zamówienia do powiadomienia „zakup”. Wprowadzono tu także możliwość ustawienia użytkowników jako nieaktywnych; przeliczanie stanu konta klienta (nawet gdy posiada zamówienia w realizacji); dodania zapytania do MnumiQL: dotyczącego sumy kwot faktur od podanej daty z podziałem na to, czy jest opłacona oraz jaki jest jej rodzaj. Użytkownik może teraz dodatkowo wysyłać fakturę od strony panelu. Może również ustawić spady o połowiczne wartości np. 0,5 oraz dokonać automatycznej zmiany statusu podczas wysłania kalkulacji ze „Szkic” na „Kalkulacja”. 

W MnumiShop z kolei firma wprowadziła możliwość przeliczania stron do PDF, a także automatycznego zaznaczenia w przypadku jednej opcji wyboru - na przykład metody płatności.

Natomiast w MnumiWizard wprowadzono możliwość: dodawania włączenia oraz wyłączenia opcji „przyciągnij do prowadnic”; wyświetlania ikonki informującej o możliwości obrócenia pliku; blokady poruszania obiektem; dodania ukrycia/ukazania teł i klipartów w projektach sklonowanych; edycji rozmiaru strony, a także informacji o zdjęciu słabej jakości, o umieszczeniu pliku (ile mm od góry oraz z lewej strony), dodawania kilku plików na raz w panelu administracyjnym. Dodano również możliwość oznaczania plików przed załadowaniem ich na serwer, a także wprowadzono inny wygląd strony z oczekiwaniem na projekt. Firma dodała też wyświetlanie linii pomocniczych, a także mechanizm „warm-up”, przyśpieszający działanie przygotowywania projektu, większy rozmiar miniaturek zdjęć. System posiada teraz również możliwość pełnej edycji sklonowanych projektów od strony panelu, blokadę usuwania obiektów a także zmianę przestrzeni barw z CMYK na RGB.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Ul. Kaskadowa 8, 02-715 Warszawa
Tel. 783 62 61 60
E-mail: blanka.zapalska@mnumi.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika