English version
Witamy w niedzielę, 4.12.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

17. Zimowa Konferencja Poligraficzna pod hasłem „Ekonomia i ekologia w druku”
 
Warszawa, 15.12.2015
W dniach 13-16 stycznia 2016 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 17. Zimowa Konferencja Poligraficzna, organizowana przez firmę MZ Consulting. Mottem przewodnim spotkania będzie „Ekonomia i ekologia w druku”, a towarzyszyć mu będą 11. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar hubergroup Polska. Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal PrintinPoland.com.

Zimowe spotkanie na stałe wpisało się w kalendarz branżowych imprez, skierowanych do przedstawicieli firm działających w przemyśle poligraficznym. Tym razem jego tematyka będzie związana z ekonomicznymi i ekologicznymi aspektami prowadzenia działalności drukarskiej. Mówi Waldemar Światły, organizator konferencji: „Współczesny rynek poligraficzny wymusza coraz większą efektywność i optymalizację działań w obszarze produkcji i zarządzania, które są kluczowymi czynnikami w zwiększaniu konkurencyjności drukarń. Z drugiej strony stale rosną wymagania odnoście proekologiczności realizowanych procesów wytwórczych. O tym, jak skutecznie połączyć te dwa aspekty prowadzenia działalności poligraficznej, będą mówić nasi prelegenci. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nich referaty staną się przyczynkiem do dyskusji z uczestnikami konferencji, przede wszystkim przedstawicielami drukarń. Liczymy również na wysoką frekwencję podczas towarzyszących naszemu zimowemu spotkaniu już od ponad dziesięciu lat zawodów narciarskich o puchar firmy hubergroup Polska. Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji”.

Część merytoryczną 17. Zimowej Konferencji Poligraficzni oficjalnie otworzy Edward Dreszer – prezes Polskiej Izby Druku. Jak wynika z zapowiedzi organizatorów, motto przewodnie spotkania będzie obecne w wielu wystąpieniach. Konrad Lewandowski z firmy ABC/Allied Pressroom Products Europe zaprezentuje referat „Ekologia w poligrafii – fakty i mity”. Stefan Piotrowski z polskiego oddziału Agfa Graphics przedstawi analizę ekonomiczną zastosowania konwencjonalnych i proekologicznych płyt CtP. Aspekty związane ze wzrostem konkurencyjności firm poligraficznych oraz optymalizacji poszczególnych etapów procesu produkcji zaprezentuje Robert Kuczera z hubergroup Polska. Andrzej Ćwikliński z firmy DKS wystąpi z kolei z referatem zatytułowanym „Personalizacja – niewykorzystany potencjał druku cyfrowego”. Artur Olszewski z Sharp Electronics opowie o ekonomicznej produkcji broszur w oparciu o technologię tego producenta. Natomiast najnowsze trendy w uszlachetnianiu opakowań przedstawi Tomasz Krzyżanowski z firmy Multifol.

Dodatkową atrakcją konferencji będą 11. zawody narciarskie Huber Ski Cup Bukowina 2016 o puchar firmy hubergroup Polska. Nagrody w zawodach zostaną wręczone podczas tradycyjnej kolacji, wieńczącej całą imprezę. Jej uczestnicy wezmą też udział w wieczorze z muzyką, któremu oprawę dźwiękową zapewnią DJ Kip i Mr Electric.
Cena za udział w konferencji wynosi 1310 zł netto od osoby i obejmuje: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (dopłata do „jedynki” wynosi 180 zł netto), wyżywienie oraz udział w części rekreacyjnej, w tym w zawodach Huber Ski Cup Bukowina 2016. Z myślą o przedstawicielach drukarń przygotowany został specjalny 20% rabat, na dodatkowe 5% zniżki mogą liczyć użytkownicy portalu PrintinPoland.com. Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 8 stycznia 2016 roku.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat konferencji:
MZ Consulting
Al. Lotników 17/33, 02-668 Warszawa
Tel. 608 082 657
E-mail: konfpol@gmail.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika