English version
Witamy w sobotę, 28.11.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Partnerzy firmy System P na targach drupa 2016
 
Warszawa, 29.04.2016
Wśród wystawców zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie znajdą się m.in. producenci reprezentowani na polskim rynku przez System P – firmy: AVT, DCM Usimeca, Raantec oraz Lundberg Tech. Dwaj inni jej partnerzy handlowi – MPS i Rietstack – organizują w czasie trwania targów Dni Otwarte i prezentacje swoich rozwiązań. Osoby zainteresowane spotkaniem na stoisku targowym bądź też udziałem we wspomnianych wydarzeniach proszone są o kontakt z Piotrem Skłodowskim – właścicielem firmy System P (tel. 501 298 787, e-mail: p.sklodowski@wp.pl).

Na stoisku firmy DCM Usimeca znajdą się m.in. dwa zespoły drukujące średniowstęgowej maszyny rotograwiurowej BIVA 6.

Podczas Dni Otwartych firmy MPS będzie prezentowana m.in. maszyna fleksograficzna EF zadrukowująca różne podłoża.

Prezentacje firmy Rietstack będą obejmowały m.in. specjalistyczne maszyny do przetwarzania materiałów w trybie rola/arkusz z serii IRS, budowane we współpracy z polską firmą Lesko Engineering.

Na stoisku firmy AVT (nr C60 w pawilonie 9) oraz na stoiskach jej partnerów technologicznych prezentowane będą – także podczas pracy „na żywo” – nowe i znane już z rynku zaawansowane rozwiązania w zakresie inspekcji i kontroli jakości, dedykowane na rynek produkcji etykiet i opakowań. Izraelski producent zapowiada liczne premiery targowe, m.in.: iCenter Platform – działającą w „chmurze” platformę standaryzacji i automatyzacji procesów kontrolnych; Apollo 30K – system inspekcji arkuszy dedykowany dla maszyny HP Indigo 30000; Jet-IQ – zamknięty system workflow do obsługi cyfrowego druku inkjetowego; SpectraLab II – nowej generacji system pomiaru spektralnego w trybie inline; Argus Turbo i Helios Turbo – systemy 100% inspekcji opakowań i etykiet.
Francuska firma DCM Usimeca (stoisko B37 w hali nr 10) zaprezentuje kompleksową ofertę w zakresie produkcji shrink sleeve: maszynę Sleeve 3 do klejenia rękawów (o maksymalnej szerokości 300 mm) z nawijakiem w wersji turret, urządzenie Sleevecut 4 do cięcia na użytki i perforacji etykiet shrink sleeve (o szerokości do 400 mm), a także maszynę Babycat 4 do przewijania i kontroli etykiet shrink sleeve oraz materiałów opakowaniowych. Ponadto demonstrowane będą trzy bobiniarki do konfekcjonowania podłoży foliowych, aluminiowych, papierowych itd.: Serval – z odwijakiem i dwoma nawijakami w wersji cantiliver; Panthere – ze zintegrowanym odwijakiem i dwoma nawijakami oraz Tigre – z osobnym odwijakiem i dwoma nawijakami typu turret. Uzupełnieniem targowej oferty DCM Usimeca będą dwa zespoły drukujące, stanowiące część średniowstęgowej maszyny rotograwiurowej BIVA 6.
Duńska firma Lundberg Tech (na stoisku C36 w pawilonie 11) zaprezentuje systemy odbioru odpadów (także z możliwością separacji), m.in. ścinków bocznych i ażuru, powstających w procesach drukowania i konfekcjonowania etykiet i materiałów opakowaniowych.
Kolejny obecny na targach drupa 2016 partner handlowy System P to niemiecka firma Raantec – producent urządzeń do montażu fotopolimerów w maszynach wąsko- i szerokowstęgowych. Na jej stoisku (nr C25 w hali 11) zaprezentowane zostaną dwa tego typu rozwiązania: PlateExakt 600 oraz w pełni zautomatyzowane PlateExakt 1500.
Mówi Piotr Skłodowski, właściciel firmy System P: „Serdecznie zapraszamy do wizyty na targach drupa 2016 i do odwiedzenia stoisk naszych partnerów handlowych. Przygotowywana przez nich oferta spotka się z pewnością z zainteresowaniem wielu przedstawicieli drukarń etykietowych i opakowaniowych z naszego kraju. Liczymy także na udział naszych klientów w wydarzeniach, które w czasie trwania targów drupa 2016 przygotowują dwaj inni reprezentowani przez nas w Polsce producenci – MPS i Rietstack”.

W swojej siedzibie w holenderskim Arnhem MPS organizuje 1, 2, 3, 6 i 7 czerwca cykl imprez typu Open House. Firma będzie na nich prezentowała kilka rozwiązań wąskowstęgowych ze swojej oferty, m.in. maszynę fleksograficzną EF (zadrukowującą różne podłoża), maszynę etykietową EB oraz hybrydową maszynę EF SYMJET, uwzględniającą zespoły flekso zintegrowane z modułem inkjetowym N610i firmy Domino. Zarejestrowani goście będą mogli udać się na to wydarzenie autokarem odjeżdżającym z terenów targów drupa 2016. W pozostałe dni targowe maszyny będą prezentowane zainteresowanym klientom (samodzielnie przybywającym do Arnhem) po wcześniejszym umówieniu.
Inny holenderski producent reprezentowany w Polsce przez System P – firma Rietstack – także postanowiła wykorzystać obecność licznych klientów na targach drupa 2016, organizując w swojej siedzibie w Amsterdamie prezentacje specjalistycznych maszyn do przetwarzania materiałów w trybie rola/arkusz z serii IRS, budowanych we współpracy z polską firmą Lesko Engineering. Wśród demonstrowanych rozwiązań znajdzie się m.in. IRS 380 – maszyna ze stackerem odbiorczym w wersji non stop.
„Wszyscy zainteresowani udziałem w pokazach proszeni są o kontakt z naszą firmą. Będzie nam bardzo miło gościć klientów z Polski zarówno na targowych stoiskach naszych partnerów, jak też na towarzyszących targom drupa 2016 wydarzeniach” – podsumowuje Piotr Skłodowski.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy System P:
Piotr Skłodowski, System P
ul. Wyspowa 17/4, 03-687 Warszawa
Tel. 0-22 679 41 80
Fax 0-22 679 41 80
Kom. 501 298 787
E-mail: p.sklodowski@wp.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika