English version
Witamy w niedzielę, 4.12.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Kreator on-line – nowy produkt firmy Mnumi, umożliwiający drukarniom sprzedaż foto produktów w trybie on-line
 
Warszawa, 10.05.2016
Kreator on-line to nowy produkt firmy Mnumi – producenta cenionego i coraz częściej wdrażanego systemu Mnumi, umożliwiającego przedsiębiorstwom poligraficznym sprzedaż przez Internet oraz poprawiającego wydajność ich pracy. Skierowany jest on do firm, które nie mogą sobie pozwolić albo nie chcą inwestować większych pieniędzy w duży system, a pragną zwiększać sprzedaż i ilość realizowanych zamówień. Kreator on-line Mnumi umożliwia bowiem sprzedaż foto produktów (fotoalbumów, fotokalendarzy itp.) w Internecie od razu po wdrożeniu, a jego użytkowanie kosztuje zaledwie 99 zł miesięcznie.

„Jeśli drukarnia przymierzała się lub w najbliższej przyszłości przymierzać się będzie do sprzedaży swoich usług w Internecie, nasza nowa propozycja jest dla niej idealna. Kreator on-line umożliwia bowiem firmom bezpieczny start w tym zakresie. Po pierwsze czas wdrożenia tego produktu jest bardzo krótki, natychmiast po jego instalacji można rozpocząć sprzedaż. Po drugie koszt jest niewielki – 99 zł, to dla stawiającej na rozwój firmy cena, na którą bez trudu może sobie pozwolić. Po trzecie – system można rozbudować: jeśli drukarnia dostrzeże korzyści z wdrożenia, może poszerzyć swoje opcje w zakresie sprzedaży przez Internet w dowolnym momencie, decydując się na wdrożenie systemu Mnumi lub jego poszczególnych modułów. Kolejna zaleta to możliwość powiększenia zysków. Nasi klienci – drukarnie, które rozpoczęły już sprzedaż swoich produktów on-line twierdzą zgodnie, że zyski te zwiększają się kilkukrotnie. Warto więc spróbować - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kreator.online, gdzie można zobaczyć jak działa to rozwiązanie, a także można je bezpłatnie przetestować przez 14 dni. Zainteresowanych zapraszamy również do kontaktu z nami – odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości ”– mówi Piotr Pakier, współwłaściciel firmy Mnumi.

Dużą zaletą, jak podaje producent Kreatora on-line, jest prostota jego działania. Wystarczy połączyć edytor Mnumi z dowolną stroną internetową drukarni, agencji reklamowej czy innej firmy, oferującej usługi poligraficzne (co trwa zaledwie kilka minut) i niemal od razu można rozpocząć sprzedaż foto produktów na stronach internetowych własnej drukarni. Warto podkreślić, że drukarnia może wybrać jeden z gotowych projektów, jakie oferuje produkt Mnumi, ale co istotne – może również dostosować ich wygląd do swoich potrzeb, a także tworzyć własne wzory. Następnie ustanawia ona cenę za dany foto produkt oraz dla każdej dodatkowej jego strony. Można tu przypisywać osobną cenę każdemu produktowi, czyli może być ona uzależniona od formatu czy sposobu oprawy. Cena bowiem składa się z dwóch składowych – ceny podstawowej (okładki + oprawy + zysku) oraz ceny za każdą stronę albumu. W zakładce „Przewoźnik” można ustawić także cenę za dostawę. Co ważne – można tu zaproponować klientom wiele rodzajów dostaw i każdemu nadać osobną cenę oraz wartość, powyżej której dostawa jest darmowa.

Ponieważ każdy projekt, jaki oferuje Mnumi w Kreatorze on-line ma indywidualny adres URL, wystarczy go skopiować i wkleić na swoją stronę internetową, a zamieni się ona w serwis do zamawiania albumów foto. Warto dodać, że strona może być przygotowana w dowolnym systemie CMS albo wręcz w czystym HTMLu. Wystarczy, że w miejsce guzika „zamów” wklei się link do danego projektu.  Link jest uniwersalnym adresem URL. Może być on wklejony również do maila (np. potwierdzającego zakup na Allegro), w poście na Facebooku czy w dowolny inny sposób w Internecie, co poszerza zakres potencjalnych zamawiających. Wdrożenie Kreatora on-line, jak podaje producent, nie wymaga więc zmian, ani osobnych inwestycji. Złożone za pośrednictwem tego narzędzia zamówienia trafiają do tzw. Panelu obsługi drukarni, skąd pobiera się gotowe do druku pliki PDF i można natychmiast rozpocząć produkcję. Na stronie www.kreator.online zamieszczony jest film, który prezentuje jak szybko i w prosty sposób można rozpocząć sprzedaż foto produktów niemal od ręki.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Ul. Kaskadowa 8, 02-715 Warszawa
Tel. 783 62 61 60
E-mail: blanka.zapalska@mnumi.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika