English version
Witamy w niedzielę, 4.12.2022 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Zinart na targach RemaDays Warsaw 2017: promocja rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego
 
Warszawa, 21.02.2017
Już drugi rok z rzędu wrocławska firma Zinart Sp. z o.o. uczestniczyła w targach RemaDays Warsaw, promując rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane na rynek wielkoformatowego druku cyfrowego. I podobnie jak podczas poprzedniej edycji, pojawiła się na nich w ramach wspólnego stoiska z polskim oddziałem Sun Chemical (którego materiałów eksploatacyjnych – głównie atramentów – jest autoryzowanym dystrybutorem) oraz z firmą Service Call (także będącą partnerem handlowym Sun Chemical). Warto podkreślić, że druk cyfrowy ma coraz większy udział w obrotach firmy Zinart – w ubiegłym roku sprzedaż urządzeń, materiałów oraz usług serwisowych dla klientów z tego segmentu rynkowego stanowiła ok. 50% jej przychodów.

Radosław Sawicki, Paweł Trzeciak, Adam Zindulski (wszyscy Zinart) oraz Piotr Bogusz (Sun Chemical) z synem Ignacym.

„Przygodę z drukiem cyfrowym zaczęliśmy niemal dziesięć lat temu – mówi Adam Zindulski, prezes firmy Zinart – i z roku na rok ma on coraz większy wpływ na nasz rozwój. Jeszcze do niedawna byliśmy postrzegani głównie jako dostawca rozwiązań do druku offsetowego dla przedsiębiorstw poligraficznych, przede wszystkim z regionu Polski południowo-zachodniej. Obecnie w takim samym stopniu o naszej sprzedaży decydują klienci działający w segmencie wielkoformatowego druku cyfrowego, przy czym tu mówimy już o skali ogólnopolskiej. Poza sprzedażą urządzeń i materiałów, dla ok. 300 klientów z tego sektora świadczymy też profesjonalną obsługę posprzedażową, we współpracy z trzema autoryzowanymi serwisam,i obejmującymi swym zasięgiem cały kraj. Z tego względu nie mogło nas zabraknąć na targach RemaDays Warsaw, które cieszą się bardzo dużą popularnością ze strony drukarń cyfrowych jak również agencji reklamowych zlecających usługi bazujące na technologii cyfrowej”.

Na wystawie, odbywającej się w dniach 15-17 lutego w podwarszawskim Warsaw Expo, spółka Zinart promowała głównie znajdujące się w jej ofercie rozwiązania marki Sun Chemical. Szczególny nacisk położono na wprowadzone w ubiegłym roku do sprzedaży atramenty sublimacyjne z serii SunTex, dedykowane dla ploterów różnych marek, zadrukowujących materiały tekstylne. Wielu klientów było też zainteresowanych atramentami Streamline TX, zaprojektowanymi z myślą o ploterach Epson wyposażonych w różne rodzaje głowic. Umożliwiają one zarówno pośrednie jak i bezpośrednie zadrukowywanie mediów poliestrowych.
Mówi Paweł Trzeciak, główny specjalista ds. druku cyfrowego w firmie Zinart: „W swoim portfolio posiadamy wszystkie produkty Sun Chemical, jakie producent ten oferuje w ramach działu rozwiązań cyfrowych. Są one kompatybilne z większością powszechnie stosowanych na rynku urządzeń do wielkoformatowego druku cyfrowego. Atramenty solwentowe i ekosolwentowe marki Sun Chemical są bardzo dobrze znane naszym klientom, więc w tym roku postanowiliśmy zwrócić ich uwagę na nowe serie atramentów sublimacyjnych, jakie niedawno pojawiły się w naszej ofercie”.

Przedstawiciele firmy Zinart  bardzo dobrze oceniają udział w tegorocznych targach RemaDays Warsaw. „Licznie odwiedzali nas zarówno obecni, jak i potencjalni klienci – dodaje Radosław Sawicki, specjalista ds. druku cyfrowego. – Potencjał tego rynku szacujemy na kilka tysięcy firm, więc przy naszym obecnym portfolio klientów z tego sektora, mamy tu wciąż duże pole do zagospodarowania. Posiadając kompleksową ofertę, możemy im zaproponować profesjonalną obsługę – od A do Z”.
Adam Zindulski podsumowuje: „O tym, jak ważny jest dla nas segment druku cyfrowego, świadczy nie tylko rosnący jego udział w obrotach firmy, ale też systematycznie rozbudowywane przez nas, dedykowane mu struktury handlowe i serwisowe. Zainteresowanie, z jakim spotkaliśmy się podczas targów RemaDays Warsaw, także potwierdza, że kierunek przez nas obrany jest słuszny. Dziękujemy za wszystkie spotkania z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi i zapraszamy do odwiedzenia kolejnej ważnej imprezy wystawienniczej, na której będą obecni nasi dostawcy – majowych targów Fespa w Hamburgu. Z pewnością nie zabraknie na nich także przedstawicieli spółki Zinart”.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy Zinart:
Paweł Trzeciak, Zinart Sp. z o.o.
Ul. Polanowicka 69, 51-180 Wrocław
Tel.: 0-71 373 59 ptrzeciak@zinart.pl
http://www.zinart.pl
Sklep online: http://sklep.zinart.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2022 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika