English version
Witamy w niedzielę, 21.07.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Dni Otwarte firmy Schmedt dla klientów z Polski
 
Warszawa, 03.09.2018
W dniach 18-19 września firma Schmedt organizuje w Hamburgu Dni Otwarte, skierowane tylko do klientów z Polski. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć szereg maszyn do oprawy twardej tego niemieckiego producenta, a także uzyskać informacje na temat wytwarzanych przez niego urządzeń oraz ich możliwości.

„Wrześniowe Dni Otwarte kierujemy wyłącznie do klientów z Polski. Od wielu lat bowiem nasze urządzenia i rozwiązania cieszą się ich dużym uznaniem – mówi Hans-Hinnark Schmedt, współwłaściciel Schmedt GmbH & Co KG. - Duża w tym zasługa firmy Avargraf – naszego wyłącznego dystrybutora na Polskę – który nie tylko dostarcza tu nasze maszyny, ale także świadczy ich pełną obsługę serwisową”. Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie produkuje maszyny do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie posiada wiele modeli urządzeń dedykowanych zarówno poszczególnym etapom produkcji dziełowej jak też do kompleksowego wykonania oprawy.

W programie Dni Otwartych znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn z obecnej oferty tego producenta. Każde z urządzeń będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować, a na specjalne życzenie – wykonać  próby na materiałach  własnych klienta. Specjalnym punktem programu wydarzenia będzie możliwość wizyty w introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej oraz wymiany doświadczeń i zasięgnięcia porad u jej pracowników i operatorów maszyn. Podczas Dni Otwartych firma zaprezentuje swoje flagowe maszyny: Prazi Case i Präzi Case Pro - do produkcji okładek twardych; PräDeka XL - do produkcji okładek wielkoformatowych; Prä Leg - do zawieszania bloków książkowych w okładkę, a także Prä Form - prasę do książek, umożliwiającą jednoczesne wypalanie rowka. Odwiedzający Dni Otwarte będą mogli obejrzeć także maszyny do złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), a także do nanoszenia kleju. W programie wydarzenia znajdzie się także prezentacja nowości z oferty firmy Schmedt, która jest stale rozwijana i dopasowywana do aktualnych potrzeb rynku. Do najciekawszych z nich – jak zapowiada producent -  należy maszyna PräziGard, przeznaczona do łączenia tzw. wyklejek z blokami książkowymi.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Dniach Otwartych firma Avargraf prosi o rezerwację terminu wizyty drogą mailową (avargraf@avargraf.pl">avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl">j.szczepaniak@avargraf.pl) lub telefoniczną (tel: 22 331 33 31 lub 22 331 33 37 lub 609 104 709).

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Avargraf Sp. z o.o.:
Urszula Wo?niak, Avargraf Sp. z o.o.
Ul. Taneczna 7A, 02-829 Warszawa
Tel:+48 22 331 33 31, 331 33 33
Fax: +48 22 331 33 34
E-mail: avargraf@avargraf.com.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika