English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

PlasticExpress na Festiwalu Druku: sukces nowego sklepu internetowego z materiałami pleksi
 
Warszawa, 19.09.2018
Możliwość zamawiania płyt pleksi bez kosztów związanych z odpadami, a także samodzielnego ich projektowania w dowolnych kształtach; natychmiastowa wycena projektu; specjalne rabaty i programy lojalnościowe dla agencji i drukarń - to elementy, na które zwracali uwagę odwiedzający stoisko sklepu internetowego PlasticExpress (www.plasticexpress.pl), debiutującego na imprezie targowej. Po raz pierwszy szerszej publiczności był on prezentowany podczas Festiwalu Druku, odbywającego się w dniach 12-13 września br. w Warszawie. Jak zapewnia Marcin Rynkowski – pomysłodawca i właściciel PlasticExpress - ta nowa propozycja spotkała się z dużym zaciekawieniem i entuzjastycznym przyjęciem rynku.

Marcin Rynkowski

„Od niemal 30 lat działamy na rynku przetwórstwa i zadrukowywania tworzyw sztucznych. Cieszy nas bardzo duże zainteresowanie, jakie wzbudził nasz nowy projekt – z jednej strony po jego niedawnym starcie w Internecie, z drugiej – podczas jego oficjalnej premiery na Festiwalu Druku – mówi Marcin Rynkowski. – Odnotowujemy bowiem pierwsze zlecenia, których z dnia na dzień przybywa; również duże zainteresowanie podczas pierwszej imprezy targowej, gdzie był prezentowany jest dla nas powodem dużej satysfakcji. Zaproponowaliśmy bowiem rynkowi zupełnie nowe rozwiązanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. PlasticExpress to pierwszy w Polsce sklep internetowy, w którym można samodzielnie zaprojektować oraz zamówić online płyty pleksi o dowolnym kształcie i w atrakcyjnych cenach, a co dodatkowo doceniają klienci – bez zbędnych strat materiałowych”.

Odwiedzający stoisko PlasticExpress podczas Festiwalu Druku mogli zapoznać się szczegółowo z działaniem sklepu. Najważniejszymi jego atutami - w ich opinii - jest duża swoboda, jaką zapewnia on klientom w kwestiach doboru materiału, kształtu czy formatu przy jednocześnie –  co podkreśla także właściciel - bardzo konkurencyjnej cenie. „Klienci mogą u nas zamawiać płyty o dowolnych kształtach – mówi Marcin Rynkowski - co eliminuje konieczność niepotrzebnego magazynowania materiału, przycinania go z arkusza z jednoczesnymi stratami materiałowymi, które są kosztowne. U nas otrzymają pleksi bardzo szybko i w interesującym ich kształcie, a – co najważniejsze  - w realnej cenie, bez dodatkowych kosztów, związanych choćby z odpadami”.

PlasticExpress oferuje realizację zleceń w krótkich terminach uwzględniając szereg podstawowych oraz nietypowych kształtów, a także liter oraz numerów wraz z możliwością wycięcia w nich otworów. Do dyspozycji klientów jest tu pięć rodzajów płyt pleksi, pochodzących od renomowanych producentów, w różnych kolorach i grubościach. „Sposób obróbki materiału, jaki oferujemy (cięcie piłą lub laserowe, a także polerowanie diamentowe) zapewnia najwyższą jakość – podkreśla Marcin Rynkowski. - Nasi klienci mogą też przesłać swój własny plik cięcia (uprzednio przygotowany w programie graficznym) do wyceny i realizacji. To także ciekawa propozycja np. dla projektantów wnętrz, którzy również są wśród naszych klientów”.

„Podczas Festiwalu Druku dominującą grupą odwiedzających stoisko PlasticExpress były drukarnie i agencje reklamowe, bo to grupa docelowa tej imprezy – dodaje Marcin Rynkowski. – Specjalnie dla nich przygotowaliśmy program – oferujemy im 15% rabat, który naliczany jest od wartości produktów w koszyku – bez minimalnej kwoty zakupu, bez ograniczeń i niejasności. Jedynym warunkiem jest przystąpienie do naszego programu partnerskiego – szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej www.PlasticExpress.pl. Dodatkowo 2% wartości netto każdego złożonego przez drukarnię czy agencję reklamową zamówienia zostanie zapisane w dedykowanej każdej z tych firm „skarbonce” i będzie możliwe do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Cieszy nas fakt, ze pierwsi klienci, którzy skorzystali w naszych usług, zlecają nam kolejne prace, co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Zapraszamy więc wszystkich do współpracy z nami”.

 

------------ koniec informacji -----------

 

PlasticExpress.pl
ul. Robotnicza 70F
53-608 Wrocław
sklep@plasticexpress.pl
071 355 63 42

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika