English version
Witamy w środę, 24.07.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Fujifilm zaprasza na dwudniowe prezentacje nowej cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 750S
 
Warszawa, 05.03.2019
W dniach 9 i 10 kwietnia br. w Centrum Zaawansowanych Technologii Poligraficznych firmy Fujifilm w Brukseli odbędą się prezentacje nowej arkuszowej maszyny inkjetowej tego producenta – Jet Press 750S. Skierowane do przedstawicieli drukarń z całej Europy, dwudniowe spotkanie ma być okazją do pokazania, również podczas demonstracji „na żywo”, kluczowych funkcji oferowanych przez to rozwiązanie. Jet Press 750S to – jak podkreśla Fujifilm – najszybsza obecnie pełnokolorowa maszyna półformatowa w swojej klasie produktów, zapewniająca wysoką jakość reprodukcji, właściwe nasycenie barwne i wydajność, a przy tym pozwalająca użytkownikom na wyróżnienie się wśród innych, konkurencyjnych drukarń oraz rozszerzenie portfolio usług.

Fot.: Fujifilm

Zaplanowane na początek kwietnia Dni Otwarte będą pierwszą okazją do pokazania maszyny Jet Press 7520S szerszej publiczności. Wprowadzona oficjalnie do oferty Fujifilm pod koniec ub.r., oferuje prędkość rzędu 3,6 tys. ark. B2/h oraz znaczący, całkowity wskaźnik wykorzystania maszyny (według informacji pochodzących od użytkowników jej wersji beta – przekracza on 90%). Wśród innych, kluczowych cech urządzenia Fujifilm wymienia m.in. wszechstronność, szeroki gamut kolorystyczny i wysoką jakość druku, które mają czynić je atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm poszukujących wydajnej maszyny cyfrowej, dedykowanej pracom nisko- i średnionakładowym (do 5 tys. egzemplarzy), a przy tym oferującym wysoką jakość reprodukcji.

Fujifilm anonsuje swoją nową propozycję także jako atrakcyjną alternatywę wobec tradycyjnego offsetu, zwłaszcza w kontekście drukarń poszukujących nowych źródeł przychodów w postaci zleceń personalizowanych i niskonakładowych, a zarazem zyskownych. Jet Press 750S w wielu aspektach czerpie z offsetu: przedstawicieli konwencjonalnych drukarń mają przekonać do maszyny m.in. jej konstrukcja, jakość wydruków (zapewniana przez głowice drukujące Samba), powtarzalność i pasowanie z obu stron arkusza oraz możliwość reprodukcji nawet 90% barw z biblioteki Pantone. Co więcej, w maszynie mogą znaleźć zastosowanie tradycyjne podłoża offsetowe, a jej czas całkowitego wykorzystania jest zbliżony do zapewnianego przez arkuszową maszynę offsetową.

Mówi Mark Stephenson, Product Manager, Digital Printing & Press Systems w dziale systemów graficznych Fujfilm w regionie EMEA: „Nadchodzące wydarzenie będzie znakomitą okazją dla drukarzy poszukujących rozwiązań zapewniających im przewagę nad konkurencją i umożliwiających rozszerzenie prowadzonej działalności. Z myślą o nich zaplanowaliśmy pokazy maszyny Jet Press 750S i jej niebagatelnych możliwości. Analiza próbek pochodzących z niej wydruków czy przeglądanie studiów przypadku to bardzo dobry punkt startowy dla nowej inwestycji, ale nic nie zastąpi obejrzenia maszyny podczas pracy „na żywo” i naocznego przekonania się o jej potencjale. Wszystkich, którzy myślą poważne o udoskonaleniu i rozszerzeniu swojej działalności, już dziś serdecznie zapraszamy do Brukseli na nasze pokazy. Wielu naszych obecnych klientów wskazuje właśnie udział w tego typu wydarzeniach jako kluczowy moment dla podejmowanych przez nich decyzji o inwestycji w tę unikalną technologię”.

Przedstawiciele drukarń zainteresowani udziałem w Dniach Otwartych proszeni są o rejestrację online: www.jetpresslive.com http://jetpresslive.com/

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy Fujifilm:
Fujifilm Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 178, 02-486 Warszawa
Tel. +48 603 807 510
E-mail: agnieszka.glowacka@fujifilm.com
Uwaga: od 1 lutego br. firma zmienia adres na:
Ul. Krakowiaków 44 (The Park), 02-255 Warszawa

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika