English version
Witamy we wtorek, 7.07.2020 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Europejska konferencja GUA w Berlinie: Kodak świętuje 20-lecie systemu workflow Prinergy i wskazuje przyszłe kierunki swojej działalności
 
Warszawa, 13.08.2019
Tegoroczne spotkanie europejskich użytkowników rozwiązań marki Kodak, zrzeszonych w organizacji Graphic Users Association (GUA) odbędzie się w Berlinie w dniach 29-31 października. Stanie się ono okazją do świętowania przez firmę 20-lecia rynkowej obecności systemu Kodak Prinergy – jej sztandarowego rozwiązania workflow, automatyzującego procesy w obszarze cyfrowego prepressu, dedykowanego drukarniom komercyjnym i opakowaniowym.

13. europejskie spotkanie GUA będzie się koncentrować – jak zapowiada firma Kodak – na zagadnieniach związanych z dynamicznym rozwojem technologii, automatyzacji i bezpieczeństwa produkcji, mającym sprostać coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Konferencja uwzględniać będzie liczne prezentacje, pokazy, spotkania w podgrupach oraz warsztaty, wspierające przedsiębiorców z branży poligraficznej w kontekście zmian zachodzących na rynku i coraz większej presji na działania zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju.
Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi wchodzącymi w skład systemu workflow firmy Kodak. Znajdą się wśród nich m.in. niedawno wprowadzone na rynek moduły Prinergy VME (Virtual Machine Engagement) i zapowiadany na jesień br. Managed Solutions. Konferencja w zamierzeniach jej organizatorów ma stać się inspiracją dla transformacji biznesowej oraz miejscem dzielenia się swoimi doświadczeniami i opiniami przez użytkowników rozwiązań Kodak z obecnymi na niej przedstawicielami producenta. Wśród prelegentów spotkania znajdą się czołowi eksperci branżowi, zaś tematyka przygotowywanych z myślą o nim wystąpień obejmie m.in. przyszłość oprogramowania Kodak w kontekście rozwoju przedsiębiorstw poligraficznych. Członkowie GUA uczestniczący w konferencji będą mieli również okazję do bezpośrednich spotkań z kadrą zarządzającą firmy Kodak, jak również do wzięcia udziału w dyskusjach z członkami zespołu odpowiedzialnego za rozwój systemu Prinergy. Integralną część konferencji od lat tworzy, cieszące się za każdym razem dużą popularnością, Laboratorium Innowacji Technologicznych. Tu goście firmy Kodak będą mieli sposobność zadać szereg pytań natury technicznej i wziąć udział w indywidualnych prezentacjach technologicznych prowadzonych przez ekspertów firmy Kodak oraz jej partnerów branżowych.

Pierwszy dzień konferencji – 29 października – będzie w całości poświęcony Uniwersytetowi GUA. Złoży się na niego zestaw zajęć o charakterze warsztatowym, uczestnictwo w których upoważnia do otrzymania stosownego certyfikatu (GUA University Certification). Ich uczestnicy wezmą udział w intensywnych szkoleniach dotyczących rozwiązań software’owych wchodzących w skład Prinergy, mających pogłębić ich wiedzę technologiczną oraz udoskonalić praktyczne kwalifikacje w obsłudze poszczególnych modułów tego systemu.
Tego samego dnia odbędą się obchody 20-lecia rynkowej obecności systemu Prinergy. Podczas uroczystej, jubileuszowej kolacji zostanie zaprezentowana bogata historia rozwoju oprogramowania, a także jego obecna pozycja rynkowa.
Todd Bigger, prezes Kodak Solutions Division i wiceprezes Eastman Kodak Company, mówi: „Główny cel, jaki przyświeca działalności GUA to zapewnienie, by jego członkowie byli na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, promowanie i dzielenie się wiedzą oraz dostarczanie możliwości wspólnego działania. Europejska konferencja GUA pozostaje od lat wierna tym zasadom, wprowadzając jednocześnie do programu szereg innowacji. Zapewniamy dzięki temu jej uczestnikom wysoki poziom wystąpień związanych z tematyką workflow jak i z rynkowymi trendami. Zapraszamy do uczestnictwa w jej tegorocznej, wyjątkowej edycji”.
Stephen Lavey, prezes zarządu GUA w regionie EAMER, dodaje: „Program tegorocznej europejskiej konferencji GUA jest bardzo rozbudowany i intensywny. Jego agenda uwzględnia kilka najbardziej istotnych kwestii, zarówno w kontekście obecnej sytuacji jak i przyszłości całej branży poligraficznej oraz stosowanych w niej technologii. Serdecznie zachęcam wszystkich użytkowników rozwiązań Kodak do wzięcia udziału w tym unikalnym spotkaniu. Jestem przekonany, że zarówno sama konferencja, jak też stanowiący jej integralną część Uniwersytet GUA po raz kolejny przyniosą ich użytkownikom wiele korzyści”.
Rejestracji na tegoroczną europejską konferencję GUA można dokonać poprzez dedykowaną stronę internetową https://guaconference.com/

GUA to działająca w skali całego świata, niezależna organizacja typu non profit, mająca na celu poszerzanie wiedzy klientów firmy Kodak o narzędzia i informacje, które pozwolą im osiągać sukcesy rynkowe. Założona przed ponad 20 laty, zrzesza użytkowników rozwiązań Kodak, umożliwiając im dzielenie się wiedzą technologiczną i swoimi doświadczeniami. Członkowie stowarzyszenia i regionalne komitety doradcze GUA ściśle współpracują z firmą Kodak przy tworzeniu nowych i udoskonalaniu już istniejących rozwiązań, z myślą o zoptymalizowaniu inwestycji realizowanych z uwzględnieniem wyzwań rynkowych i technologicznych.
Więcej informacji na temat działań stowarzyszenia można znaleźć na stronie http://www.gua-europe.com/

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Kodak:
Anna Kołodziejczyk, Kodak Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 80, Babka Tower
00-175 Warszawa,
Tel: 0-22 430 69 00
Fax 0-22 430 69 09
E-mail: anna.kolodziejczyk@kodak.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2020 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika