English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Dni Oprawy Twardej w firmie Avargraf – światowe premiery i sprawdzone rozwiązania marki Schmedt
 
Warszawa, 24.08.2020
W dniach 15-16 września br. w swojej siedzibie w Warszawie firma Avargraf organizuje Dni Oprawy Twardej, podczas których prezentować będzie maszyny niemieckiej firmy Schmedt. Będą wśród nich zupełnie nowe rozwiązania, które pierwotnie swoją premierę miały mieć podczas tegorocznych targów drupa. Jak zapewnia Avargraf, wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

„Jest nam niezmiernie miło, że jako pierwsi na świecie będziemy mogli zaprezentować najnowsze rozwiązania firmy Schmedt właśnie klientom z Polski - mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. - Nasze wydarzenie kierujemy przede wszystkim do tych przedsiębiorstw, które chciałyby wdrożyć oprawę twardą, ale także do drukarń cyfrowych, dla których maszyny tego producenta są doskonałym wyborem. Nowości, jakie będzie można zobaczyć i przetestować podczas Dni Oprawy Twardej, pierwotnie miały mieć swoją premierę w czasie tegorocznych targów drupa w Niemczech, które nie odbyły się z racji pandemii. Tym bardziej cieszy nas fakt, że będziemy je mogli jeszcze w tym roku zaprezentować naszym klientom. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu”.

Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie produkuje oraz dostarcza maszyny i urządzenia do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie posiada wiele modeli maszyn dedykowanych poszczególnym etapom postpressu, jak również do kompleksowego wykonania całej oprawy. W programie Dni Oprawy Twardej znajdą się m.in. prezentacje linii do produkcji okładek PräDeka oraz maszyn: PräziGard do przyklejania wyklejek, PräziBand do przyklejania kapitałek, PräLeg XS do zawieszania bloków w okładkę, a także PräForm XS do prasowania książek z jednoczesnym wypalaniem rowka. Podczas wydarzenia będzie można ponadto zobaczyć krajarkę baumannPerfecta 80 oraz dwugłowicową bigówkę Bacciottini D2H.

Jak zapewnia organizator, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, wszystkie prezentacje będą przeprowadzane z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa w grupach 3-5 osobowych, w dwugodzinnych odstępach. Po zakończeniu każdego cyklu pokazów pomieszczenia będą starannie wietrzone oraz dezynfekowane.

W celu usprawnienia tego wydarzenia firma Avargraf prosi wszystkich zainteresowanych, by zgłaszali swój udział lub poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: https://www.avargraf.pl/dni-oprawy-twardej, lub potwierdzali swoją obecność mailowo (avargraf@avargraf.pl;  j.szczepaniak@avargraf.pl), bądź telefonicznie (pod numerami: 22 331 33 33; 22 331 33 37; 609 104 709).

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Avargraf Sp. z o.o.:
Urszula Wo?niak, Avargraf Sp. z o.o.
Ul. Taneczna 7A, 02-829 Warszawa
Tel:+48 22 331 33 31, 331 33 33
Fax: +48 22 331 33 34
E-mail: avargraf@avargraf.com.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika