English version
Witamy w piątek, 22.01.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Sun Chemical wzbogaca swój internetowy przewodnik w rozwiązywaniu problemów technicznych o dwa kolejne procesy poligraficzne
 
Warszawa, 28.12.2020
Sun Chemical poinformował o wzbogaceniu swojego internetowego przewodnika rozwiązywania problemów technicznych (dostępnego na stronie http://inktsa.sunchemical.com/) o dwa kolejne procesy poligraficzne – druk coldsetowy oraz zadrukowywanie powierzchni metalowych. Narzędzie to uwzględnia szereg proponowanych przez firmę rozwiązań w zakresie wyzwań i trudności, na jakie napotkać mogą drukarze w drukarniach o różnym profilu produkcji.

Fot.: Sun Chemical

Internetowy przewodnik Sun Chemical został zaprojektowany, by wspierać klientów firmy w rozwiązywaniu i eliminowaniu powszechnie spotykanych problemów  technicznych, jakie mogą pojawić się podczas drukowania. Dotychczas narzędzie to uwzględniało rozwiązania i porady dotyczące następujących technik drukowania: fleksografia, offset arkuszowy, produkcja opakowań papierowych, rotograwiura, druk heatsetowy oraz druk farbami utrwalanymi energią.
Po wybraniu danej techniki drukowana, na stronie internetowej (dopasowanej do różnych platform mobilnych) użytkownik ma do dyspozycji zdjęcia oraz różne frazy opisujące potencjalny problem jak nieodpowiednie przyrosty punktu, powstawanie „duchów’, smużenie, dublowanie i inne. Mają one pomóc operatorom przebywającym w hali maszyn w identyfikacji problemu, z jakim mają do czynienia. Mogą skorzystać z rozwiązania proponowanego przez Sun Chemical używając w tym celu smartfona bądź też drukując odpowiednie strony poradnika.

Internetowy poradnik rozwiązywania problemów przygotowany został przez Sun Chemical w wersjach językowych: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i tureckiej. Jest on łatwo dostępny w sekcji „Farby i hala maszyn” (https://www.sunchemical.com/ink-and-pressroom-products/) na stronie korporacyjnej Sun Chemical.
Udoskonalona nawigacja poradnika uwzględnia m.in. wygodne w użytkowaniu i dostosowane do różnych urządzeń mobilnych rozwijane menu, pozwalające na łatwy dostęp do wszystkich zagadnień i problematyki poszczególnych procesów drukowania. Oferuje jednocześnie klarowny, barwny wygląd, odzwierciedlający wygląd niedawno aktualizowanej strony korporacyjnej Sun Chemical.  

„Nasi klienci przykładają dużą wagę do tego, by produkcja realizowana w ich drukarniach odbywała się bez zakłóceń i starają się w jak największym stopniu ograniczać czasy przestojów maszyn. Nasz internetowy poradnik, przyjazny także dla platform mobilnych, ma pomóc im w rozwiązywaniu wielu codziennych problemów, z jakimi napotykają się podczas różnych procesów poligraficznych – mówi Heather Buchholz, menadżer ds. marketingu globalnego w dziale farb oraz komunikacji globalnej Sun Chemical – Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że możemy zaoferować naszym klientom użyteczne narzędzie, które pomaga im rozwiązywać problemy techniczne dla większości technik drukowania, który aktualnie został wzbogacony o dwie kolejne: zadruk powierzchni metalowych  oraz druk coldsetowy”.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Sun Chemical:
Sun Chemical Sp. z o.o.
Ul. Okólna 46 A, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. 0-22 761 51 00
Fax 0-22 761 51 15
E-mail: info@sunchemical.com
http://www.sunchemical.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika