English version
Witamy we wtorek, 18.06.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Printline na targach Poligrafia 2007
 
Warszawa, 20.02.2007
Podczas zbliżających się targów Poligrafia firma Printline, polski dystrybutor takich dostawców jak Day International czy Varn, zaprezentuje pełną gamę produktów z ich oferty. Na stoisku nr 27 w pawilonie 5 będą promowane m.in. najnowszej generacji środki chemiczne, w tym nowa seria buforów firmy Varn przeznaczonych do druku arkuszowego, heatsetowego oraz gazetowego.

Printline bierze udział w poznańskich targach już po raz drugi. Podobnie jak przed dwoma laty, ekspozycja firmy będzie obejmować produkty oferowane przez trzech dostawców reprezentowanych przez tę firmę w naszym kraju: obciągi gumowe Day International, chemię drukarską Varn i materiały do produkcji etykiet zintegrowanych Folien Fischer.
Wśród promowanych na stoisku premier znajdzie się m.in. nowa seria buforów firmy Varn, przeznaczonych do zastosowania w maszynach heatsetowych (Durafount), arkuszowych, w tym do druku bez alkoholu (Protector), oraz gazetowych (Mediafount). Mówi Grzegorz Sobczyński, współwłaściciel firmy Printline: Szczególną uwagę warto zwrócić na bufory Mediafount, które pozwalają na drukowanie z minimalnym dozowaniem środka, nawet poniżej 2%. Są przy tym bardzo przyjazne dla środowiska, o czym świadczy zakwalifikowanie ich jako bezpiecznych i nie podlegających oznaczeniom. Poza tym bufory te posiadają specjalny dodatek opracowany przez Varn, który – działając przeciwbakteryjnie – wyjątkowo długo utrzymuje system w czystości, co jest szczególnie istotne w systemach nawilżających z dyszami.

Bufory Mediafount, będące wynikiem wielu prac badawczych i testów przeprowadzonych przez firmę Varn, są przeznaczone do większości maszyn coldsetowych stosowanych w produkcji gazetowej, m.in. Goss, KBA czy MAN Roland. Charakteryzują się bardzo niskim prowadzeniem wody, zapewniając – poza redukcją dozowania buforu i farby – lepsze pasowanie i mniejsze brudzenie.
Jak zapewnia producent, bufory Mediafount szybko osiągają równowagę wodno-farbową i charakteryzują się stabilną pracą. Posiadają też właściwości redukujące efekt pienienia się roztworu i są bezpieczne dla płyt CtP.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i do zapoznania się zarówno z nowościami naszych dostawców, jak też z pozostałymi produktami znajdującymi się w naszej ofercie – mówi Grzegorz Sobczyński.

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Printline:
Grzegorz Sobczyński, Printline Sp.J.
Tel. 0 603 117 686
Fax 0-22 702 18 19
E-mail: printline@printline.pl
http://www.printline.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika