English version
Witamy w środę, 24.07.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Kolbus na targach CCE International 2023 – prezentacja nowej maszyny Boxmaker BX Motion z modułem druku cyfrowego
 
Warszawa, 21.02.2023
Wśród wystawców targów CCE International, odbywających się w dniach 14-16 marca br. w Monachium, znajdzie się po raz kolejny firma Kolbus. Na jej stoisku (nr 2740 w pawilonie B6) prezentowane będzie premierowe rozwiązanie z jej oferty, dedykowane produkcji opakowań z tektury falistej. Maszyna Boxmaker BX Motion, bo o niej mowa, jest dodatkowo wyposażona w zintegrowany moduł druku cyfrowego. Z myślą o gościach targowych z Polski na stoisku przez cały okres trwania targów będą obecni przedstawiciele firmy Introzap (wyłącznego przedstawiciela marki Kolbus w naszym kraju). Zainteresowani przyjazdem do Monachium proszeni są o kontakt e-mailowy (jszafranek@introzap.pl) – oprócz szczegółowych informacji otrzymają oni vouchery, uprawniające do nieodpłatnego wejścia na targi.

Fot.: Kolbus

„Obecność na CCE International wpisuje się w strategię firmy Kolbus, która już od dłuższego czasu koncentruje się na rynku opakowań – mówi Anna Moryson-Stolarczyk, prezes zarządu firmy Introzap. – Targi w Monachium to jedna z najważniejszych wystaw skierowanych do producentów i przetwórców tektury falistej. Mając w ofercie markę AutoBox, przejętą przez Kolbus kilka lat temu, sukcesywnie wprowadzamy na rynek coraz nowsze i bardziej innowacyjne rozwiązania. Uwzględniają one procesy wytwarzania i formowania opakowań pudełkowych, jak też ich zadrukowywania w technologii cyfrowej czy fleksograficznej. Nasza najnowsza propozycja w tym zakresie to urządzenie do produkcji pudełek –Boxmaker BX Motion z modułem druku cyfrowego”.

„Wszechstronność, jakiej jeszcze nie było”
„Boxmaker BX Motion to przedstawiciel serii maszyn bazujących na nowej, przełomowej technologii wytwarzania opakowań pudełkowych – dodaje Jolanta Szafranek, kierująca działem marketingu w firmie Introzap. – Zastosowano tu również nowe podejście w kontekście usprawnienia i ułatwienia procesów produkcyjnych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów są takie aspekty jak wydajność i ekonomika produkcji, zwłaszcza w dobie szalejącej inflacji, zawirowań na rynkach surowcowych i przerw w łańcuchach dostaw. Dlatego też nasi projektanci odpowiedzialni za powstanie urządzenia Boxmaker BX Motion zwracali uwagę na kompleksowe podejście  do procesu wytwarzania pudełek. Mamy nadzieję, że wizyta na stoisku firmy Kolbus będzie dla naszych gości zarówno inspiracją, jak i motywacją do dokonania usprawnień i ulepszeń w swoich procesach produkcyjnych”.

AutoBox: kompleksowa oferta dla producentów opakowań z tektury falistej
AutoBox to marka przejęta przez grupę Kolbus kilka lat temu, oferująca różne rozwiązania dedykowane mało- i średnionakładowej produkcji opakowań z tektury falistej. Poza premierową maszyną, która zostanie pokazana podczas CCE International, jej oferta w tym obszarze obejmuje również m.in.: składarko-sklejarkę MultiNova MN 400, kompaktowe urządzenie do produkcji pudełek – Boxer BX 200 oraz AutoBox AB 310 – rozwiązanie typu „all-in-one”, skierowane do firm realizujących coraz większe nakłady, np. z segmentu e-commerce.

Druk i opakowania: efekt synergii
„Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Kolbus podczas targów CCE International. W tym samym miejscu i czasie odbędzie się też konferencja InPrint Münich, dedykowana integracji druku z różnymi procesami przemysłowymi. Ta synergia widoczna jest też w maszynach AutoBox, jakie będziemy promować. Połączenie produkcji opakowań z ich zadrukowywaniem inline to jeden z kluczowych elementów decydujących o wydajności i sprawności całego procesu wytwórczego. Mamy nadzieję, że wielu gości z Polski będzie miało okazję zapoznać się z tymi propozycjami. Dla naszych klientów mamy specjalne vouchery, uprawniające do wejścia na targi. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia w Monachium” – podsumowuje Anna Moryson-Stolarczyk.  

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Kolbus:
Jolanta Szafranek, Anna Moryson-Stolarczyk, Introzap Sp. z o.o.
Ul. S. Grota Roweckiego 4, 43-100 Tychy
Tel:+48 32 326 25 86
Tel.: +48 32 326 25 71
E-mail: amoryson@introzap.pl, jszafranek@introzap.pl
http://www.introzap.pl

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika