English version
Witamy w czwartek, 1.06.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Firma Mark Andy zaprezentuje w pracy „na żywo” maszyny ze swojej oferty uczestnikom Konferencji Fleksografów 2023
 
Warszawa, 31.03.2023
Z myślą o uczestnikach kolejnej Konferencji Fleksografów, organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów (PIF) w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy, firma Mark Andy przygotowała ciekawą i zupełnie inną w formule - w kontekście tego wydarzenia – propozycję. Trzeciego dnia spotkania tj. 26 kwietnia zaprasza na specjalną wizytę w jej warszawskim Centrum Demonstracyjnym. Zaprezentuje tam trzy maszyny ze swojej oferty - fleksograficzną Evolution Series E5 (z systemami suszenia farb UV, LED oraz wodnych), a także – hybrydowe Digital Series HD (bazującą na inkjecie) oraz tonerową Digital Pro 3. Spotkanie ma być w założeniu również dobrą okazją do rozmów o rozwoju i problemach branży poligraficznej czy przyszłości druku etykiet. Uczestnicy będą mogli również porozmawiać z ekspertami Mark Andy, prowadzącymi prezentację.

Lena Chmielewska-Bontron European Marketing Manager

Grzegorz Rostkowski Specjalista druku w Mark Andy podczas szkolenia z druku flekosgraficznego

„Cieszy nas możliwość zaproponowania uczestnikom tegorocznej Konferencji Poligrafów obejrzenia w pracy „na żywo” naszych maszyn fleksograficznych i hybrydowych, dedykowanych produkcji etykiet - mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy. - Po sporej dawce wiedzy przekazanej podczas dwóch pierwszych dni tego wydarzenia, chcemy zaproponować im nieco praktyki. Mamy nadzieję, że spotkanie z nami będzie dla nich równie ciekawe. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy obecnych na konferencji PIF właścicieli firm, drukarzy, operatorów maszyn i technologów, pracowników działów handlowych, ale także klientów drukarń fleksograficznych do odwiedzenia naszej siedziby 26 kwietnia, by poznać innowacyjne technologie i możliwości drukowania i uszlachetniania etykiet”.

Polska Izba Fleksografów przygotowała, podobnie jak miało to miejsce podczas poprzedniej edycji konferencji, jej bogaty program merytoryczny. Pierwszego dnia (24 kwietnia) odbędą się panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych ekspertów z branży, podczas których zostaną poruszone tematy szkolnictwa (przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży). Ważnym aspektem w tej części dyskusji ma być pogłębianie związków łączących biznes z edukacją. Uczestnicy konferencji otrzymają również sporą dawkę wiedzy, dotyczącej prawa związanego z rynkiem opakowań oraz ochroną środowiska – kwestiami coraz ważniejszymi dla całej  branży. Wieczorem tego dnia organizator przewidział również przyjęcie koktajlowe dla wszystkich uczestników.

Z kolei 25 i 26 kwietnia odbędzie się szereg prezentacji (wygłaszanych przede wszystkim przez dostawców rozwiązań dla fleksografii), dotyczących m.in. opakowań giętkich, etykiet, tektury falistej, maszyn i urządzeń do druku, farb i klejów do laminacji, a także form drukowych. Podczas trwania konferencji w holu głównym hotelu i jego foyer będzie można odwiedzić stoiska partnerów konferencji.

Jak dodaje Lena Chmielewska-Bontron, wizyta w Centrum Demonstracyjnym Mark Andy - firmy działającej od ponad 75 lat na rynku producentów maszyn wąskowstęgowych - będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w rynku etykiet i opakowań. „Maszyny, które zaprezentujemy uczestnikom wydarzenia - mówi - to jedne z wielu propozycji, jakie mamy w swojej ofercie. Uczestnicy prezentacji tych konkretnych modeli będą mieli okazję wziąć udział w procesie przygotowania ich do pracy, a następnie porównają efekty druku zrealizowanego w tych urządzeniach. Zapraszamy więc wszystkich serdecznie do uczestniczenia zarówno w konferencji, jak również w wizycie w naszej firmie. Rejestracja na to wydarzenie odbywa się na stronach: https://flekso.pl/konferencja2023/" target="_blank">flekso.pl/konferencja2023”

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy Mark Andy:
Lena Chmielewska, Mark Andy Poland Sp. z o.o.
Ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa
Tel. +48 882 177 803
E-mail: lena.chmielewska@markandy.com
http://www.markandy.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika