English version
Witamy we wtorek, 18.06.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Sun Chemical Partnerem Strategicznym konferencji Art of Color i Mecenasem Gali Złotego Gryfa
 
Warszawa, 17.11.2023
28 listopada br. w restauracji Saffron a’la Carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja konferencji Art of Color – Spotkanie Liderów. Wydarzenie jest organizowane przez Grupę MTP, przy współpracy z Polską Izbą Druku i Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga. Konferencję zwieńczy Gala Złotego Gryfa, podczas której zostaną wręczone nagrody w konkursie Polskiej Izby Druku na najlepszy produkt poligraficzny. Firma Sun Chemical wsparła oba wydarzenia w rolach Partnera Strategicznego konferencji Art of Color i Mecenasa Gali Złotego Gryfa. Podczas pierwszego z nich Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA w Sun Chemical wystąpi z prezentacją zatytułowaną „Przyszłość opakowań w kontekście założeń Europejskiego Zielonego Ładu”.

Z ramienia Sun Chemical podczas konferencji Art of Color wystąpi Michel Vanhems – Functional Coatings Product Manager EMEA.

„W naszym przekonaniu oba te wydarzenia znakomicie ze sobą współgrają i wzajemnie uzupełniają, tworząc spójną całość – mówi Tomasz Dobrowolski, Business Director Packaging Inks w polskim oddziale Sun Chemical. – Art of Color to konferencja, która przekrojowo prezentuje sytuację w poligrafii, a także wskazuje kierunki i trendy w gospodarce, a nawet geopolityce. Jako firma obecna w każdym zakątku świata, staramy się być aktywnym partnerem tego typu przedsięwzięć, zarówno w skali globalnej jak i lokalnej. Stąd decyzja o objęciu roli Partnera Strategicznego poznańskiej konferencji. Jej zwieńczeniem będzie Gala Złotego Gryfa – doskonale znanego w naszej branży konkursu Polskiej Izbę Druku, wyróżniającego najlepsze produkty poligraficzne w różnych kategoriach. Sun Chemical objął Mecenatem to ważne wydarzenie, w którym wygrana stanowi dla każdej drukarni, ale też partnera nagrodzonego produktu prawdziwy powód do satysfakcji”.

Jak podkreśla Grupa MTP, projekt Art Of Color od początku podejmuje temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych gałęziach przemysłu. Zgodnie z założeniami organizatorów, uczestnikami spotkania mają być liderzy polskiego rynku poligraficznego – właściciele największych drukarń i zakładów poligraficznych zajmujących się przetwórstwem, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy maszyn i materiałów eksploatacyjnych, jak również przedstawiciele ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych poligrafii. Program wydarzenia uwzględnia liczne wystąpienia międzynarodowych i krajowych ekspertów, reprezentujących nie tylko branżę poligraficzną.
„Liczymy na szeroko rozumianą otwartość tego spotkania na tematykę, która nie ograniczać się będzie wyłącznie do branż poligraficznej i opakowaniowej. Prognozy sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie, uwarunkowania geopolityczne i ekonomiczne w naszym regionie Europy, wyzwania dla przedsiębiorców w nadchodzącym roku – te, zapowiadane przez organizatorów zagadnienia z pewnością zwrócą uwagę wielu gości. Jednym z kluczowych są stale wprowadzane zmiany związane z polityką zrównoważonego rozwoju – m.in. w ramach Europejskiego Zielonego Ładu, na które – jako największy na świecie producent farb graficznych – stale odpowiadamy, wprowadzając na rynek kolejne, proekologiczne rozwiązania. Tej właśnie tematyce będzie poświęcona prezentacja przygotowana przez kolegę z europejskiej centrali Sun Chemical” – mówi Tomasz Dobrowolski.

Zwieńczeniem konferencji Art of Color będzie Gala Złotego Gryfa – konkursu od wielu lat organizowanego przez Polską Izbę Druku. „Jakość finalnego produktu poligraficznego to jeden z najważniejszych parametrów, decydujących o sukcesie rynkowym każdej drukarni – mówi Tomasz Dobrowolski. – Konkurs Złotego Gryfa pozwala docenić i wyróżnić, a zarazem wypromować te produkty, wytwarzane przez polskie firmy, w których ów parametr został wzniesiony na najwyższy poziom. Jest nam bardzo miło wesprzeć tę cenną inicjatywę, która stale ewoluuje, uwzględniając także nowe – idące z duchem czasów – kategorie produktowe, jak rozwiązania proekologiczne. Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników tegorocznej edycji Złotego Gryfa i liczymy na wiele interesujących spotkań z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi zarówno podczas konferencji Art of Color, jak też w trakcie wieczornej gali wieńczącej całodzienne spotkanie w branżowym gronie. Do zobaczenia w Poznaniu!”

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Sun Chemical:
Sun Chemical Sp. z o.o.
Ul. Okólna 46 A, 05-270 Marki k/Warszawy
Tel. 0-22 761 51 01
Fax 0-22 761 51 15
E-mail: info@sunchemical.com
http://www.sunchemical.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika