English version
Witamy w środę, 24.07.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Mark Andy i Rotometal tworzą strategiczne partnerstwo w obszarze rozwoju cylindrów i innych narzędzi do drukowania
 
Warszawa, 25.06.2024
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.

Grzegorz Dołbniak - CEO firmy Rotometal i Duane Pekar - CEO Mark Andy.

Mark Andy dodaje w specjalnym komunikacie prasowym, że obie firmy ściśle współpracują przy stworzeniu i wprowadzeniu na rynek nowej, kompozytowej tulei do cylindrów drukowych. Będzie ona wykonana – jak podkreśla Mark Andy – z najwyższej jakości żywic epoksydowych, by powstały z jej udziałem cylinder oferował maksymalną wytrzymałość na wysokie temperatury i zapewniał stabilność wymiarową.

Duane Pekar, CEO firmy Mark Andy mówi: „Rotometal – już jako certyfikowany dostawca – zapewni rozbudowę naszego portfolio narzędzi do drukowania. Współpraca ma na celu również kompleksowe zwiększenie możliwości technologicznych, z myślą o lepszej obsłudze naszych klientów”.

Grzegorz Dołbniak, CEO firmy Rotometal dodaje: „Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem nawiązania strategicznej współpracy z liderem światowym jakim jest Mark Andy. Partnerstwo to potwierdza nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i dostarczanie unikalnych wartości na rynek za sprawą naszych rozwiązań technologicznych. Wspólnie będziemy w stanie wprowadzić znaczące udoskonalenia w kontekście rozwoju całej branży, z korzyścią dla klientów z całego świata”.

 

 

------------ koniec informacji -----------

 

Dodatkowe informacje na temat firmy Mark Andy:
Lena Chmielewska-Bontron, Mark Andy Poland Sp. z o.o.
Ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa
Tel. +48 882 177 803
E-mail: lena.chmielewska@markandy.com
http://www.markandy.com

Poligraficzna Agencja Informacyjna
Magda.Dudanowicz@pai.info.pl, + 48 694 473 650
Slawek.Sokolowski@pai.info.pl, + 48 694 473 651
http://www.pai.info.pl
Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika