English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Nowe maszyny w salonie pokazowym firmy Avargraf w Warszawie – gotowe do obejrzenia i natychmiastowej sprzedaży
  W salonie wystawowym firmy Avargraf w Warszawie można obejrzeć i przetestować (po wcześniejszym umówieniu się) maszyny z oferty tego dostawcy – krajarkę baumannPerfecta 80 z powiększonymi stołami 620 x 820 mm, maszynę do nakładania taśmy dedykowaną drukarniom cyfrowym - Mini Athos z jednym aplikatorem , a także urządzenie do automatycznego nakładania taśmy - Athos Plus - w konfiguracji dopasowanej do produkcji pudełek wysyłkowych „e-commerce”, wyposażone w dwa aplikatory taśmy dwustronnej oraz aplikator taśmy zrywającej. Są one gotowe nie tylko do prezentacji, ale także w przypadku zainteresowania zwiedzających – do natychmiastowej ich dostawy do klienta. więcej »

 • Max Print z nową krajarką jednonożową baumannperfecta 92 i podnośnikiem stosu z oferty firmy Avargraf
  W drukarni Max Print z Gorzowa Wielkopolskiego rozpoczęły niedawno pracę dwa nowe urządzenia introligatorskie: krajarka jednonożowa baumannperfecta 92 Premium Line 2020 i podnośnik do stosu papieru Lift 127. Oba dostarczyła firma Avargraf - jeden z wiodących dostawców maszyn i urządzeń introligatorskich, działający od wielu lat na rynku polskim - która od 1993 roku jest także polskim przedstawicielem niemieckiej firmy Perfecta Schneidemaschinenwerk GmbH, obecnie tworzącej grupę baumannperfecta. więcej »

 • Dni Oprawy Twardej w firmie Avargraf – światowe premiery i sprawdzone rozwiązania marki Schmedt
  W dniach 15-16 września br. w swojej siedzibie w Warszawie firma Avargraf organizuje Dni Oprawy Twardej, podczas których prezentować będzie maszyny niemieckiej firmy Schmedt. Będą wśród nich zupełnie nowe rozwiązania, które pierwotnie swoją premierę miały mieć podczas tegorocznych targów drupa. Jak zapewnia Avargraf, wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. więcej »

 • Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 z oferty Avargraf w firmie Arctic Paper Kostrzyn SA
  Krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020 rozpoczęła niedawno pracę w zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie – maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru. więcej »

 • Avargraf: kolejne wdrożenie rozwiązań w zakresie oprawy twardej Schmedt w polskiej drukarni cyfrowej
  Avargraf jest jednym z wiodących dostawców maszyn i urządzeń introligatorskich, działającym od wielu lat na rynku polskim, a od 2001 roku -dealerem niemieckiej firmy Schmedt GmbH & Co. KG, specjalizującej się w produkcji maszyn do oprawy twardej dla małych i średnich nakładów. Oprócz nowych urządzeń, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich drukarń, Avargraf oferuje również sprzęt używany. W ostatnim czasie do jednej z cyfrowych drukarń w województwie zachodniopomorskim firma dostarczyła zestaw dwóch używanych maszyn marki Schmedt – PräLeg do zawieszania bloków książkowych w okładkę twardą oraz PräForm - do następującego po nim prasowania książek z równoczesnym wypalaniem rowków. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika