English version
Witamy w środę, 21.08.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Partnerzy firmy System P na targach Labelexpo Europe 2017: innowacje z myślą o produkcji etykiet i opakowań
  Wśród kilkuset wystawców zakończonych niedawno targów Labelexpo Europe 2017 byli m.in. producenci zaawansowanych rozwiązań dla branży opakowaniowej i etykietowej, reprezentowani w naszym kraju przez System P. W gronie tym znalazły się następujące firmy: AVT, DCM Usimeca, Lesko Engineering, MPS oraz Rietstack. W ich ofercie targowej znalazły się zarówno zupełnie nowe, jak też znane i sprawdzone rozwiązania, wykorzystywane z powodzeniem przez drukarnie wąskowstęgowe we wszystkich regionach świata. więcej »

 • Partnerzy firmy System P na targach drupa 2016
  Wśród wystawców zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie znajdą się m.in. producenci reprezentowani na polskim rynku przez System P – firmy: AVT, DCM Usimeca, Raantec oraz Lundberg Tech. Dwaj inni jej partnerzy handlowi – MPS i Rietstack – organizują w czasie trwania targów Dni Otwarte i prezentacje swoich rozwiązań. Osoby zainteresowane spotkaniem na stoisku targowym bądź też udziałem we wspomnianych wydarzeniach proszone są o kontakt z Piotrem Skłodowskim – właścicielem firmy System P (tel. 501 298 787, e-mail: p.sklodowski@wp.pl). więcej »

 • Partnerzy firmy System P na targach Labelexpo 2015
  W dniach 29 września – 2 października br. w Brukseli odbędzie się kolejna edycja targów Labelexpo, dedykowanych produkcji opakowań i etykiet w technologii wąskowstęgowej. Wśród nich znajdą się także partnerzy handlowi firmy System P, reprezentującej w naszym kraju m.in. takie marki jak: AVT, DCM Usimeca, Lesko Engineering, Lundberg Tech, MPS czy Rietstack. więcej »

 • System P i DCM Usimeca na seminarium Polskiej Izby Fleksografów poświęconym laminowaniu
  10 września w Warszawie odbyło się kolejne seminarium zorganizowane przez Polską Izbę Fleksografów. Tym razem jego tematem przewodnim było laminowanie, a wśród prelegentów oraz uczestników towarzyszącej spotkaniu mini wystawy znaleźli się Christophe Pondaven – odpowiedzialny w firmie DCM Usimeca za sprzedaż w Europie Centralnej oraz w krajach niemieckojęzycznych, oraz Piotr Skłodowski – właściciel firmy System P, będącej wyłącznym przedstawicielem DCM Usimeca na obszarze Polski. więcej »

 • Formika inwestuje w innowacyjny system inspekcyjny PrintVision/Helios II firmy AVT
  Formika z podwarszawskiego Raszyna to jedna z największych w Polsce drukarń fleksograficznych, bazujących na technologii wąskowstęgowej. W ostatnim czasie jej park sprzętowy został wzbogacony o nowoczesny system inspekcji wstęgi PrintVision/Helios II firmy Advanced Vision Technology (AVT), zainstalowany off-line na jednej z pracujących tu przewijarek. Kontrakt został sfinalizowany m.in. dzięki współpracy drukarni Formika z firmą System P, która jest partnerem handlowym AVT na rynku polskim. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika