English version
Witamy we wtorek, 19.10.2021 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Nowa siedziba firmy Zinart
  W ostatnim czasie wrocławska firma Zinart przeniosła się do nowej, przestronnej siedziby, zlokalizowanej przy ul. Polanowickiej 69. Nowoczesny budynek, usytuowany przy północnej obwodnicy Wrocławia, składa się z części biurowo-administracyjnej (w tym zaplecza socjalnego), mieszalni farb połączonej z laboratorium oraz magazynu wysokiego składowania. Całość zajmuje ok. 650 m2, z czego 500 m2 przypada na magazyn. więcej »

 • Zinart na targach RemaDays Warsaw 2017: promocja rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego
  Już drugi rok z rzędu wrocławska firma Zinart Sp. z o.o. uczestniczyła w targach RemaDays Warsaw, promując rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane na rynek wielkoformatowego druku cyfrowego. I podobnie jak podczas poprzedniej edycji, pojawiła się na nich w ramach wspólnego stoiska z polskim oddziałem Sun Chemical (którego materiałów eksploatacyjnych – głównie atramentów – jest autoryzowanym dystrybutorem) oraz z firmą Service Call (także będącą partnerem handlowym Sun Chemical). Warto podkreślić, że druk cyfrowy ma coraz większy udział w obrotach firmy Zinart – w ubiegłym roku sprzedaż urządzeń, materiałów oraz usług serwisowych dla klientów z tego segmentu rynkowego stanowiła ok. 50% jej przychodów. więcej »

 • Pierwsza w Polsce oklejarka Morgana DigiBook 150 w firmie Drukexpress.pl
  Na początku lutego w cyfrowej drukarni Drukexpress.pl z Długołęki k. Wrocławia rozpoczęła pracę pierwsza na polskim rynku – bazująca na technologii PUR – oklejarka DigiBook 150 brytyjskiej firmy Morgana Systems. Urządzenie przyjechało tu prosto z warszawskich targów RemaDays, podczas których było prezentowane na wspólnym stoisku Morgana Systems i jej wyłącznego dystrybutora w naszym kraju – firmy Zinart Systemy Graficzne. Druga z firm była również odpowiedzialna za dostawę, instalację i wdrożenie urządzenia w podwrocławskiej drukarni. więcej »

 • Zinart i Morgana na targach RemaDays 2013
  Wśród wystawców zakończonych niedawno targów RemaDays 2013 w Warszawie znalazły się firmy Zinart Systemy Graficzne i Morgana Systems, które na wspólnym stoisku promowały zaawansowane rozwiązania do obróbki końcowej, produkowane przez drugie z wymienionych przedsiębiorstw. Firma Zinart, jako wyłączny przedstawiciel Morgana Systems na obszarze Polski, poinformowała podczas wystawy o zakontraktowaniu pierwszej w naszym kraju oklejarki DigiBook 150, której nabywcą jest drukarnia Drukexpress z podwrocławskiej Długołęki. Targi były też okazją do licznych spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami z całego kraju, wśród których przeważali przedstawiciele drukarń offsetowych i cyfrowych. więcej »

 • Innowacyjne rozwiązania Morgana Systems w cyfrowej drukarni firmy VideoPlus Europe Sp. z o.o.
  W ostatnich miesiącach europejski oddział firmy VideoPlus Europe, specjalizującej się we wspieraniu przedsiębiorstw działających w obszarze marketingu sieciowego w zakresie szeroko rozumianych kontaktów z klientami, uruchomił w swojej podwarszawskiej siedzibie drukarnię cyfrową. Podstawę jej parku sprzętowego w zakresie introligatorni stanowią zaawansowane rozwiązania brytyjskiego producenta Morgana Systems. Ich dostawcą była firma Zinart Systemy Graficzne, wyłączny dystrybutor Morgana Systems na terenie Polski. więcej »

 Copyright ©2004-2021 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika