English version
Witamy w niedzielę, 21.04.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

  • Trzy zaawansowane systemy 100% inspekcji firmy AVT w drukarni CheMeS M.Szperliński
    Podczas niedawno zakończonych targów drupa 2016 firma Advanced Vision Technologies (AVT) sfinalizowała kontrakt na dostawę trzech zaawansowanych systemów inspekcji Helios S do drukarni CheMeS M.Szperliński z Sadów k. Poznania – jednego z największych polskich zakładów poligraficznych, specjalizujących się w produkcji opakowań, etykiet i materiałów typu „shrink sleeve” w technologii wąskowstęgowej. Ich wdrożenie zaplanowane jest na sierpień br., kiedy to w drukarni rozpoczną pracę dwie nowe linie produkcyjne, bazujące m.in. na 12-zespołowych maszynach drukujących oraz urządzeniach konfekcjonujących. Systemy Helios S zostaną zainstalowane na każdej z maszyn drukujących oraz na nowo zakupionej przewijarce. Druga, już działająca, zostanie sprzężona z oprogramowaniem do inspekcji poprzez moduł AVT WorkFlow Link. więcej »

  • AVT na targach drupa 2016: nowa generacja systemów inspekcji oraz kontroli jakości dla branż etykietowej i opakowaniowej
    Podczas zbliżających się targów drupa 2016 w Düsseldorfie firma AVT, specjalizująca się w produkcji zaawansowanych systemów inspekcji i kontroli w maszynach drukujących i urządzeniach peryferyjnych oraz specjalistycznego oprogramowania workflow (posiadająca ponad 7000 wdrożeń na całym na świecie), zaprezentuje szereg nowych rozwiązań ze swojej oferty. Będą one dostępne zarówno na stoisku AVT (nr C60 w pawilonie 9), jak też na stoiskach jej partnerów technologicznych – producentów sprzętu, znajdującego zastosowanie przy zadrukowywaniu oraz konfekcjonowaniu opakowań i etykiet. Z myślą o klientach z naszego kraju przez cały okres targów drupa 2016 będzie na nich obecny Artur Cajler – regionalny szef sprzedaży AVT w Polsce, Czechach i Słowacji. więcej »

  • Artur Cajler regionalnym menedżerem sprzedaży AVT w Polsce, Czechach i Słowacji
    Z początkiem maja br. Artur Cajler objął stanowisko regionalnego menedżera sprzedaży AVT, odpowiedzialnego za rynki Polski, Czech i Słowacji. Swoimi działaniami ma wzmocnić pozycję firmy w tym regionie Europy, m.in. wspierając działania handlowe, prowadzone przez autoryzowanego partnera biznesowego AVT w naszym kraju – System P. Jednym z kluczowych zadań, jakie stawia przed sobą Artur Cajler, jest dalsza rozbudowa bazy polskich klientów AVT, wśród których są znaczące zakłady poligraficzne, specjalizujące się w produkcji etykiet i opakowań. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika