English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Uniwersalność, funkcjonalność, kompleksowość: innowacyjne rozwiązania firmy Omet na targach Labelexpo Europe 2017
  Trzy wysoko zaawansowane technologicznie maszyny wąskowstęgowe prezentowane na stoisku, codzienne ich pokazy cieszące się dużą popularnością, liczne odwiedziny klientów z drukarń etykietowych i opakowaniowych z całego świata, w tym z Polski – to tylko niektóre aspekty obecności firmy Omet na tegorocznych targach Labelexpo Europe 2017, jakie odbywały się w Brukseli w dniach 25-28 września. Wystawa była udana również dla przedstawicieli WRH Global Polska – lokalnego przedstawiciela marki Omet w naszym kraju. Doszło podczas niej do wielu spotkań handlowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami z tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynkowego. więcej »

 • Omet na targach Labelexpo Europe 2017: tradycja i nowoczesność
  Wśród ponad 600 wystawców tegorocznej edycji targów Labelexpo Europe, odbywających się w dniach 25-28 września br. Brukseli, tradycyjnie znajdzie się firma Omet – włoski producent zaawansowanych rozwiązań poligraficznych, skierowanych na rynek opakowań i etykiet. Na jej stoisku (nr C49-C53 w pawilonie 6) będą prezentowane trzy innowacyjne maszyny drukujące: XFlex X6.0, iFlex oraz XFlex X6 Offset. Z myślą o klientach z Polski w Brukseli będą obecni przedstawiciele firmy WRH Global Polska – wyłącznego dystrybutora marki Omet w naszym kraju. więcej »

 • Omet podsumowuje udane targi drupa 2016
  Tysiące zwiedzających z całego świata, setki nowych kontaktów biznesowych, siedem zakontraktowanych podczas wystawy maszyn, cieszące się dużym zainteresowaniem innowacyjne rozwiązania w zakresie druku wąskowstęgowego, współpraca z Landa Digital Printing w obszarze tzw. nanometalografii – to najkrótsze podsumowanie obecności firmy Omet na targach drupa 2016. Z jej efektów zadowoleni są również przedstawiciele WRH Global Polska – wyłącznego przedstawiciela marki Omet w naszym kraju. więcej »

 • Ferag na targach drupa 2016: większa automatyzacja, elastyczność i personalizacja w obróbce produktów półakcydensowych
  Na minionych targach drupa 2016 firma Ferag zaprezentowała dwie światowe premiery: zautomatyzowaną linię do kompletowania personalizowanego produktu, a także tworzenia i wykładania pakietów (bazującą na bębnie wkładkującym EasySert i oprogramowaniu Navigator) oraz One2Out – modułowe rozwiązanie do kompletowania pakietów z wybranymi materiałami reklamowymi. Przez cały okres trwania targów na stoisku szwajcarskiego producenta miały miejsce, cieszące się dużym zainteresowaniem, prezentacje obu rozwiązań podczas pracy „na żywo”. Grupa WRH (w skład której wchodzi Ferag) promowała m.in. różne formy reklamowe (oferowane pod marką własną Valecom) oraz portfolio usług sprzedażowych i serwisowych (ValuePlus), oferowanych przez WRH Marketing AG i wchodzące w jej skład oddziały, funkcjonujące pod nazwą WRH Global. Jednym z nich jest WRH Global Polska, którego dyrektor zarządzający – Jacek Bucholc, był obecny na targach drupa 2016 z myślą o klientach z naszego kraju. więcej »

 • Adam Ambrożkiewicz dołączył do zespołu pracowników WRH Global Polska
  Z dniem 1 lutego br. Adam Ambrożkiewicz objął stanowisko Project Managera w WRH Global Polska sp. z o.o. Odpowiada m.in. za sprzedaż maszyn wąskowstęgowych Omet (których firma jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski). Te wielozespołowe, innowacyjne i wszechstronne rozwiązania są dedykowane dla przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji etykiet i opakowań. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika