English version
Witamy w poniedziałek, 11.12.2023 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Automatyzacja z systemem workflow Kodak Prinergy w Akomex Group
  Firma Akomex Group zdecydowała się na wdrożenie sterującego produkcją prepress worflow Kodak Prinergy, wraz z modułami Spotless, ColorFlow i Rules-Based Automation (RBA) oraz portalu InSite. Ten krok pozwolił jej na zwiększenie wydajności i automatyzację procesów, a także znacząco poprawił komunikację wewnętrzną i zewnętrzną. Firma otrzymała przy tym wdrożeniu pomoc i wsparcie serwisowe ze strony dostawcy, zaś po implementacji docenia duże możliwości konfiguracyjne całego rozwiązania. więcej »

 • Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow
  15 czerwca br. firma Kodak poinformowała – podczas specjalnej, odbywającej się zdalnie konferencji prasowej dla mediów z całego świata – o licznych premierach produktowych, jakie właśnie pojawiły się w jej ofercie. Znalazły się wśród nich m.in. nowa inkjetowa maszyna zwojowa Prosper Ultra 520 (bazująca na technologii UltraStream), kolejna wersja bezprocesowej płyty offsetowej – Sonora Xtra oraz oprogramowanie workflow Prinergy on Demand, dostępne jako usługa w „chmurze” i oferowane w modelu subskrypcyjnym. Spotkanie, które poprowadzili przedstawiciele kadry kierowniczej Eastman Kodak, na czele z prezesem firmy – Jimem Constinenza, zakończyła sesja pytań i odpowiedzi, przesłanych przez dziennikarzy. więcej »

 • 20 lat systemu Kodak Prinergy i oficjalna premiera Prinergy VME + Managed Services: konferencja Graphic Users Association (GUA) w Berlinie
  W dniach 29-31 października br. w Berlinie odbyła się 13. konferencja Graphic Users Association (GUA) – organizacji zrzeszającej użytkowników rozwiązań firmy Kodak. Spotkanie było okazją do świętowania 20-lecia obecności na rynku systemu workflow Prinergy. W tym roku pojawiła się jego nowa wersja – Prinergy VME + Managed Services, bazująca na technologii „chmury” i zwalniająca użytkownika od wielu zadań (realizowanych przez Kodak jako firmę hostingową), a zarazem wprowadzająca szereg zabezpieczeń dla przetwarzanych i przechowywanych plików. Jej też poświęcono najwięcej miejsca w prezentacjach przedstawicieli firmy Kodak, jak również podczas rozmowy z zarządem pierwszego w Europie użytkownika tego rozwiązania – holenderskiej drukarni Wilco. Zaanonsowano również plany amerykańskiego producenta związane z przyszłorocznymi targami drupa 2020, na których pokazana zostanie kolejna wersja Prinergy – MTE, mająca w jeszcze większym stopniu usprawnić korzystanie z oprogramowania workflow, dostępnego w oparciu o usługę SaaS i system subskrypcji. więcej »

 • Sonora Plate Savings Estimator: nowe narzędzie firmy Kodak dla drukarń planujących wdrożenie technologii płyt bezprocesowych
  Firma Kodak wprowadziła do swojej oferty Sonora Plate Savings Estimator – kalkulator oszczędności dla użytkownika płyt Sonora. Jest to narzędzie, które ma pomóc drukarniom w podjęciu decyzji o wdrożeniu płyt bezprocesowych. Kalkulator jest dostępny online, na stronie internetowej prodcenta i umożliwia obliczenie potencjalnych oszczędności wynikających z konwersji z płyt wywoływanych w sposób konwencjonalny na produkowane przez Kodak bezprocesowe płyty z rodziny Sonora. więcej »

 • Europejska konferencja GUA w Berlinie: Kodak świętuje 20-lecie systemu workflow Prinergy i wskazuje przyszłe kierunki swojej działalności
  Tegoroczne spotkanie europejskich użytkowników rozwiązań marki Kodak, zrzeszonych w organizacji Graphic Users Association (GUA) odbędzie się w Berlinie w dniach 29-31 października. Stanie się ono okazją do świętowania przez firmę 20-lecia rynkowej obecności systemu Kodak Prinergy – jej sztandarowego rozwiązania workflow, automatyzującego procesy w obszarze cyfrowego prepressu, dedykowanego drukarniom komercyjnym i opakowaniowym. więcej »

 Copyright ©2004-2023 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika