English version
Witamy w niedzielę, 21.04.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Technologia druku inkjetowego Kodak UltraStream w maszynach firmy Uteco: z myślą o produkcji zaawansowanych, unikalnych opakowań
  Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań. więcej »

 • Seminarium „Kodak Workflow Day”
  Firma Kodak Polska zaprasza użytkowników systemu Kodak Prinergy Workflow na kolejną edycję seminarium „Kodak Workflow Day”. Odbędzie się ono 16 stycznia w hotelu Holiday Inn w Łodzi. Organizatorzy przygotowali rozbudowaną agendę spotkania, w której dominować będzie tematyka związana z oprogramowaniem i procesami automatyzacji produkcji. więcej »

 • Kodak wprowadza na rynek Flexcel NX Ultra Solution – nowe rozwiązanie do produkcji fleksograficznych form drukowych
  Kodak poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty kolejnego rozwiązania z serii Flexcel NX. Jest to zintegrowany, wolny od rozpuszczalników i lotnych związków organicznych (VOC) system do wytwarzania fleksograficznych form drukowych – Kodak Flexcel NX Ultra. Jak zapewnia producent, rozwiązanie to umożliwia wykonanie gotowej do założenia na maszynę formy w ciągu niespełna godziny. więcej »

 • Pareto Print: 500 tys. m2 płyt bezprocesowych Kodak Sonora w 15 miesięcy
  Pareto Print jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych drukarń w Rosji, a przy tym największym na świecie użytkownikiem płyt bezprocesowych Kodak Sonora. Od wdrożenia w styczniu ub.r. naświetliła ich ponad 500 tys. m2. Obecnie w drukarni wdrażana jest ich nowa generacja – Sonora X. więcej »

 • Kodak wprowadza na rynek nowe wersje portalu InSite Prepress Portal 9.0 i systemu workflow Prinergy 8.2
  Kodak poinformował o pojawieniu się na rynku kolejnej wersji rozwiązania Kodak InSite Prepress Portal 9.0. Jednocześnie firma wprowadziła aktualizacje w systemie workflow Prinergy 8.2, m.in. polepszając jego kompatybilność z nowymi serwerami Kodak Creo. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika