English version
Witamy w niedzielę, 25.02.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Bezpłatny pakiet Open Mnumi otwiera drukarniom zupełnie nowe możliwości
  Drukarnie, które myślą obecnie o możliwości sprzedaży swoich produktów przez Internet , poprawie wydajności pracy w swoich zakładach, a co za tym idzie - o oszczędnościach, umożliwiających rozwój mogą skorzystać obecnie z najnowszej propozycji firmy Mnumi. Jej najważniejszy produkt – system Mnumi – to rozwiązanie dla drukarń cyfrowych, offsetowych, wielkoformatowych, a także dla punktów foto. Teraz można rozpocząć korzystanie z niego zupełnie za darmo. Bezpłatny pakiet - Open Mnumi - jaki oferuje obecnie firma, to darmowy system do wykonywania kalkulacji poligraficznych i sprzedaży usług danej drukarni przez Internet, który można z czasem powiększyć o kolejne moduły, umożliwiające zarządzanie drukarnią i jej sprawną pracę, a także obsługę klientów. więcej »

 • Kreator on-line – nowy produkt firmy Mnumi, umożliwiający drukarniom sprzedaż foto produktów w trybie on-line
  Kreator on-line to nowy produkt firmy Mnumi – producenta cenionego i coraz częściej wdrażanego systemu Mnumi, umożliwiającego przedsiębiorstwom poligraficznym sprzedaż przez Internet oraz poprawiającego wydajność ich pracy. Skierowany jest on do firm, które nie mogą sobie pozwolić albo nie chcą inwestować większych pieniędzy w duży system, a pragną zwiększać sprzedaż i ilość realizowanych zamówień. Kreator on-line Mnumi umożliwia bowiem sprzedaż foto produktów (fotoalbumów, fotokalendarzy itp.) w Internecie od razu po wdrożeniu, a jego użytkowanie kosztuje zaledwie 99 zł miesięcznie. więcej »

 • Rewolucja w ofercie Mnumi - możliwość zakupu pojedynczych modułów systemu do zarządzania
  Edytor kalendarzy to obecnie cieszący się największym zainteresowaniem moduł systemu Mnumi - do zarządzania drukarnią. Dzieje się tak za sprawą okresu wzmożonej produkcji kalendarzy, jakie odnotowują drukarnie, a także dzięki znaczącej zmianie sprzedaży systemu, która umożliwia firmom zakup poszczególnych jego modułów w dogodnym czasie. Prezentacje edytora kalendarzy dostępne są na stronie http://mnumi.pl/kalendarze. więcej »

 • Nowe funkcjonalności w systemie Mnumi – z myślą o drukarniach i zleceniodawcach
  W ostatnim czasie firma Mnumi wprowadziła szereg nowych, zaawansowanych funkcjonalności w swoim sztandarowym produkcie – systemie Mnumi do zarządzania drukarnią. Są wśród nich rozwiązania oraz udoskonalenia poszczególnych modułów systemu - MnumiPanel, MnumiWizard i MnumiShop. Mają one przynieść szereg korzyści zarówno użytkownikom systemu, jak również ich klientom. więcej »

 • Nowości w systemie Mnumi prezentowane na targach Print Show w Birmingham oraz podczas misji handlowej we Włoszech
  Firma Mnumi zaprezentowała swój sztandarowy produkt – system do zarządzania Mnumi - szerszej publiczności z całego świata podczas targów Print Show w Birmingham, a także podczas misji handlowej we Włoszech, skupiając się w swoich prezentacjach na niedawno wprowadzonych w nim funkcjonalnościach. Wiele z nich było odpowiedzią na oczekiwania klientów, kolejne jeszcze bardziej usprawniły pracę z tym cieszącym się coraz większą popularnością rozwiązaniem do zarządzania i sprzedaży internetowej usług poligraficznych. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika