English version
Witamy w niedzielę, 25.02.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Konferencja Podzlecania Druku – dla drukarni i agencji reklamowych
  Sposoby na zwiększenie sprzedaży produktów i rozszerzenie asortymentu, możliwości poznania nowoczesnych narzędzi, które to umożliwią (w tym rozwiązań, umożliwiających pełną automatyzację outsourcingu w module Podzlecania w systemie iwarePRINT oraz prezentacja samego systemu), a także sposobność nawiązania relacji biznesowych przedstawicieli drukarni z osobami zlecającymi druk – to tylko niektóre elementy Konferencji Podzlecania Druku. Organizatorem wydarzenia jest firma Iware. Odbędzie się ono 7 grudnia br. w Łodzi, w Hotelu Fokus przy ulicy Łąkowej 23, początek zaplanowano na godzinę 10.00. Rejestracja odbywa się na stronie: http://konferencja.podzlecdruk.pl/. Liczba miejsc – jak podają organizatorzy - jest ograniczona. O pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń. więcej »

 • Trzeci Złoty Medal targów poligraficznych dla systemu iwarePRINT
  System iwarePRINT otrzymał jeden ze Złotych Medali Targów Poznańskich Poligrafia 2015. Jest to już trzeci złoty medal dla tego rozwiązania zdobyty w ciągu niespełna roku, podczas imprez skierowanych do branży poligraficznej. System będzie prezentowany podczas tegorocznej edycji targów Poligrafia 2015 na stoisku (numer 21 w hali 6A) firmy Iware – producenta tego rozwiązania. więcej »

 • Nowe funkcjonalności w module Reseller - Multi Drukarnia w systemie iwarePRINT 2.0
  Firma Iware wprowadziła nowe funkcjonalności w module Reseller - Multi Drukarnia w systemie iwarePRINT 2.0 - autorskim oprogramowaniu typu web-to-print. Do najważniejszych nowości należy integracja z Systemem Wymiany Informacji o VAT (VIES). Ułatwia ona sprzedaż w krajach członkowskich Unii Europejskiej i pozwala zautomatyzować kwestię rozliczeń pomiędzy klientami zagranicznymi a daną drukarnią. więcej »

 • Moduł zarządzania produkcją w systemie iwarePRINT 2.0 – korzyści z wdrożenia
  Organizacja obiegu zleceń oraz pracy w drukarni – to najważniejsze zadania modułu do zarządzania produkcją w systemie iwarePRINT 2.0. Producent -wrocławska firma Iware - dostosowała to narzędzie do potrzeb użytkowników tak, by w najprostszy sposób służyło ono efektywnemu zarządzaniu na wszystkich etapach produkcji. Kontrola i nadzór obłożenia pracy poszczególnych pracowników i ich stanowisk jest jego istotną funkcjonalnością i przekłada się na wydajniejszą pracę drukarni. więcej »

 • Moduł Handlowca w systemie iwarePRINT 2.0. – premierowa prezentacja na targach RemaDays 2015
  Podczas targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbywać się będą w dniach od 4 do 6 lutego w Warszawie, firma Iware zaprezentuje najnowszą propozycję w systemie iwarePRINT 2.0. – Moduł Handlowca. Na swoim stoisku (hala 5, numer 5e8a) demonstrować będzie ofertę, a 4 lutego o godzinie 10.00 zaprasza na prelekcję, poświęconą jej najnowszemu rozwiązaniu. Przedstawiciele firmy – Grzegorz Jastrzębski i Łukasz Głośny – przedstawią korzyści z posiadania systemu web-to-print oraz zaprezentują wyżej wspomniany moduł, ułatwiający pracę handlowcom i ich szefom. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika