English version
Witamy w środę, 22.05.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • 17. Zimowa Konferencja Poligraficzna pod hasłem „Ekonomia i ekologia w druku”
  W dniach 13-16 stycznia 2016 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 17. Zimowa Konferencja Poligraficzna, organizowana przez firmę MZ Consulting. Mottem przewodnim spotkania będzie „Ekonomia i ekologia w druku”, a towarzyszyć mu będą 11. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar hubergroup Polska. Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal PrintinPoland.com. więcej »

 • 16. Zimowa Konferencja Poligraficzna za nami
  W dniach 11-14 stycznia 2015 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się 16. Zimowa Konferencja Poligraficzna, zorganizowana przez firmę MZ Consulting. Towarzyszyły jej jubileuszowe 10. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania był miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal dla drukarzy i zleceniodawców PrintinPoland.com. więcej »

 • Opakowania tematem przewodnim 16. Zimowej Konferencji Poligraficznej w Bukowinie Tatrzańskiej
  „Opakowania – najbardziej rozwijający się sektor produkcji poligraficznej” – tak brzmi tytuł 16. Zimowej Konferencji Poligraficznej, organizowanej w dniach 11-14 stycznia 2015 roku w Bukowinie Tatrzańskiej przez firmę MZ Consulting. Będą jej towarzyszyć jubileuszowe 10. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal dla drukarzy i zleceniodawców PrintinPoland.com. Podobnie jak przed rokiem organizator przygotował preferencyjne warunki cenowe dla drukarń zainteresowanych udziałem w konferencji. więcej »

 • Poligrafowie po raz piętnasty spotkali się w Bukowinie Tatrzańskiej
  Połowa stycznia to od wielu już lat termin Zimowej Konferencji Poligraficznej w Bukowinie Tatrzańskiej. W tym roku odbywała się ona w dniach 15-18 stycznia, a spotkaniu towarzyszyły 9. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar firmy Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania był miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal PrintinPoland.com. więcej »

 • Jubileuszowa Zimowa Konferencja Poligraficzna w Bukowinie Tatrzańskiej
  W dniach 15-18 stycznia 2014 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się 15. Zimowa Konferencja Poligraficzna, której tematem przewodnim będzie rola klienta drukarni w procesach realizacji zleceń i w rozwoju polskiej branży poligraficznej. Konferencji będą towarzyszyć 9. zawody poligrafów w narciarstwie alpejskim o puchar firmy Michael Huber Polska. Patronem medialnym spotkania jest miesięcznik Świat Druku, partnerem – portal PrintinPoland.com. Nowy organizator – firma MZ Consulting – przygotował bardzo preferencyjne warunki cenowe dla drukarń, zainteresowanych udziałem w konferencji. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika