English version
Witamy w piątek, 22.11.2019 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Printline wprowadza do oferty nowy antybakteryjny lakier wodny dla branży poligraficznej – Varcotec Lock 3
  Firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wprowadziła do swojej oferty Varcotec Lock 3. Jest to pierwszy – jak podkreśla dostawca – lakier wykazujący właściwości antybakteryjne, dedykowany produkcji poligraficznej bazującej na różnych technikach drukowania. Jego producentem jest niemiecka firma Varcotec, będąca w naszym kraju reprezentowana na zasadzie wyłączności przez Printline. więcej »

 • Printline na targach Poligrafia 2007
  Podczas zbliżających się targów Poligrafia firma Printline, polski dystrybutor takich dostawców jak Day International czy Varn, zaprezentuje pełną gamę produktów z ich oferty. Na stoisku nr 27 w pawilonie 5 będą promowane m.in. najnowszej generacji środki chemiczne, w tym nowa seria buforów firmy Varn przeznaczonych do druku arkuszowego, heatsetowego oraz gazetowego. więcej »

 • Day International przejmuje firmę Duco
  Day International, światowy producent i dystrybutor materiałów eksploatacyjnych znajdujących zastosowanie w druku offsetowym, fleksograficznym i cyfrowym, poinformował o przejęciu firmy Duco International. więcej »

 • Nowe środki czyszczące w ofercie firmy Printline
  W ostatnim czasie w ofercie firmy Printline pojawiły się nowe środki czyszczące produkowane przez amerykańską firmę Varn. Tym samym jej oferta w zakresie środków czyszczących do płyt offsetowych została rozszerzona o produkty w pełni przystosowane do wszystkich typów płyt CtP, w tym również płyt srebrowych. więcej »

 • Printline ogłasza promocję na obciągi firmy Day
  Firma Printline, polski dystrybutor produktów Day International, wprowadziła promocję na wybrane obciągi gumowe ze swojej oferty. Specjalne warunki cenowe, obowiązujące do końca roku, dotyczą obciągów wykorzystywanych w małoformatowych maszynach offsetowych Adast Romayor i Adast Dominant. więcej »

 Copyright ©2004-2019 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika