English version
Witamy w niedzielę, 21.04.2024 o
PAI - Poligraficzna Agencja Informacyjna 
 

Informacje prasowe

 • Zakłady Artystyczne ART wprowadzają na rynek nowe lampy oświetleniowe ARTLED – wydajniejsze, oszczędniejsze, bezpieczniejsze
  Do oferty Zakładów Artystycznych ART dołączyła nowa marka - ARTLED. Pod tym szyldem firma oferuje od niedawna nowe lampy LED. Są one dedykowane rynkom poligraficznemu oraz medycznemu; mogą także znaleźć zastosowane przy oświetlaniu biur, hal produkcyjnych i innych pomieszczeń. Jak podaje Sławomir Wojtaś, właściciel firmy i jednocześnie współprojektant tych rozwiązań, powstały one na bazie wiedzy Zakładów Artystycznych ART na temat rynku poligraficznego i jego potrzeb oraz wieloletnich doświadczeń, związanych z zagadnieniami dotyczącymi światła. Należąca do niego firma jest od ponad 20 lat przedstawicielem Just-Normlicht (jednego ze światowych liderów w produkcji znormalizowanych technologii oświetleniowych dla grafiki i przemysłu fotograficznego) i dostarcza od kilku lat kompletną linię rozwiązań, przeznaczonych do precyzyjnego, spektralnego pomiaru światła. Obecnie odnotowuje pierwsze wdrożenia rozwiązań marki ARTLED nie tylko w drukarniach, ale także w innych miejscach – muzeach, galeriach, gabinetach medycznych czy specjalistycznych laboratoriach. więcej »

 • Zakłady Artystyczne ART wraz z partnerami na targach 4 Print Week – Złoty Medal MTP, promocja rozwiązań i liczne rozmowy biznesowe
  Zakłady Artystyczne ART wraz ze swoimi partnerami - GL Optic i firmą OKI - zaprezentowały swoją ofertę podczas niedawno zakończonych w Poznaniu targów 4 Print Week. Wystawa dla firmy zakończyła się sukcesem, a najnowsze prezentowane tam rozwiązanie GL Optic - GL Spectrolux (precyzyjny i szybki – jak podkreśla jego producent - miernik światła) został nagrodzony podczas tego wydarzenia Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza była także okazją do promocji nowej marki Zakładów Artystycznych ART – ART Led. Pod tym szyldem firma oferuje nowe lampy LED, które dedykowane są rynkom poligraficznemu oraz medycznemu; mogą także znaleźć zastosowane w oświetleniach pomieszczeń, biur, hal produkcyjnych i innych. więcej »

 • Sukces Zakładów Artystycznych ART i maszyn OKI na targach RemaDays Warsaw 2017
  Dostarczająca od 25 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART (dystrybutor m.in. OKI, JUST Normlicht czy GL Optic) wzięła po raz kolejny udział w targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbywały się w Nadarzynie koło Warszawy. Impreza okazała się dla niej dużym sukcesem - zainteresowanie prezentowanymi na jej stoisku najnowszymi maszynami drukującymi OKI – modelami Pro9541 i Pro 9542 - było bardzo duże, m.in. za sprawą wysokiej jakości wydruków (wykonywanych na papierach dostarczonych przez firmę Antalis), a także doświadczenia jej właściciela – Sławomira Wojtasia, od ponad 40 lat związanego z branżą poligraficzną, który w sposób przejrzysty przedstawiał możliwości urządzeń gościom odwiedzającym stoisko. Wszystko to sprawiło, że firma już podczas samych targów sprzedała kilka maszyn, rozpoczęła też szereg rozmów handlowych z potencjalnymi użytkownikami obu rozwiązań. więcej »

 • Sukces Zakładów Artystyczny ART na targach RemaDays Warsaw 2014 – nowości rynkowe i zainteresowanie gości
  Sukcesem zakończyła się prezentacja Zakładów Artystycznych ART podczas trwających od 5 do 7 lutego br. w Warszawie Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Firma zaprezentowała tam dwie rynkowe nowości – najnowszą, wielokrotnie już nagradzaną drukarkę OKI ES 9541, umożliwiającą wydruki z wykorzystaniem piątego, białego lub bezbarwnego tonera oraz prezentowany po raz pierwszy w Polsce system Duplo Docucutter DC-646 Pro do cięcia wzdłużnego, obcinania i bigowania. Na stoisku prezentowane były również papiery oraz inne nośniki do druku cyfrowego z oferty firmy Antalis, a także standaryzowane systemy oświetleniowe JUST Normlicht. więcej »

 • Zakłady Artystyczne ART na targach RemaDays Warsaw 2014
  Dostarczająca od ponad 20 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART weźmie udział w 10. jubileuszowej edycji targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Odbędą się one w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach od 5 do 7 lutego br. Swoją ofertę zaprezentuje na stoisku 4E4A. więcej »

 Copyright ©2004-2024 by Printnet s.c. :: Made by WebFabrika